Στείλε λεφτά στο ftou.gr
667: Ο γείτονας του θηρίου.
Σάββατο, 4 Μαΐου

Παιδιά είναι ανσυχητικό;;

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #90191 από Κλέλια στις 02 Δεκεμβρίου 2011, 5:32μμ

Κλέλια

Εικονίδιο
μέλος από: 2/12/2011
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Παιδιά είμαι νέα στο φόρουμ και το βρήκα πολύ βοηθητικό.. έτσι αποφάσισα να γράψω και εγώ ένα θέμα.. το έχω συζητήσει και με άλλους φίλους μου.. αλλά θα ήθελα να μάθω την άποψη σας..

Είμαι 19 χρονών και είμαι σε σχέση με κάποιον 8 μήνες τώρα.. Βρήκαμε έξω μαζί πρόσφατα και τον πλησίασε μια κοπέλα του στυλ γατούλα ''Α! γεια τι κάνεις, μούτς μούτς! πόσο καιρό έχουμε να τα πούμε'' και τέτοια.. Μου την γνώρισε.. και όπως καταλαβαίνεται ΔΕΝ ΤΗ ΣΥΜΠΑΘΗΣΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ.. Τα πήρα λίγο στο κρανίο και το συζητήσαμε.. μου είπε ότι ήταν μια παλιά φίλη και ότι χωρίσανε φιλικά ότι επικοινωνούσαν μόνο στο σεχ.. και άλλα τέτοια..

Είναι λογικό να κρατάει ένας άντρας τόσο στενή σχέση με την πρώην του.. ή είναι ανησυχητικό;;

Εντάξει εγώ τον αγαπάω.. και τρελάθηκα όταν τον είδα τόσο θερμό με την πρώην του, αλλά δεν θέλω να είμαι με κάποιον που δεν νοιώθει το ίδιο. Μήπως να χωρίσω..;; Οι συμβουλές όλες αποδεχτές.. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #90193 από Νίκος-Ρόδος στις 02 Δεκεμβρίου 2011, 5:37μμ

Νίκος-Ρόδος

Εικονίδιο
μέλος από: 10/10/2011
μηνύματα: 75 αποδεκτές 0
Καταρχην εχεις τελειο ονομα..
Τωρα στο θεμα μας..ενταξει απλα μπορει να χαρηκε επειδη ειχε καιρο να την δει, δεν σημαινει κατι αυτο. Αφου στην γνωρισε κιολας και σου μιλησε για αυτην δεν νομιζω να τρεχει κατι...
Τωρα αν εχεις δει τιποτα υποπτο στην συμπεριφορα του τι να πω...παντως νομιζω οτι δεν ειναι τιποτα..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #90195 από moriginal στις 02 Δεκεμβρίου 2011, 5:46μμ

moriginal

Εικονίδιο
μέλος από: 2/12/2011
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
μην βιαστεις να κανεις κατι! γιατι 8 μηνες ειναι αυτοι! δεν αξιζει να χωρισεις για μια μαλακια! αν τυχει βγες εξω να ναι κ αυτη ομως στην παρεα! και δες πως θα της φερεται! αν ασχολειται πολυ μαζι της και γραφει εσενα κλπ τοτε να αρχισεις να σκεφτεσαι αν θα χωρισεις η οχι! αλλα οντως αν ετρεχε κατι δεν νμζω κ εγω να στην γνωριζε!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #90197 από Κλέλια στις 02 Δεκεμβρίου 2011, 6:05μμ

Κλέλια

Εικονίδιο
μέλος από: 2/12/2011
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Νίκος-Ρόδος ευχαριστώ για το κομπλιμέντο.. Ε αν χάρηκε επειδή έχει καιρό να τη δει.. πως δε σημαίνει κάτι.. σημαίνει ότι του έλειψε και ότι του άρεσε που στην παρέα χαιρέτησε πρώτα εκείνον και μετά όλους τους άλλους.. και ενώ εγώ του έχω μιλήσει για τους πρώην μου, εκείνος δεν μου την είχε ξαναναφέρει ποτέ πριν...

moriginal το θέμα είναι όχι μόνο πως της φέρεται εκείνος αλλά και πως του φέρεται αυτή.. τον κοιτάει μες τα μάτια και εμένα με αγριοκοιτάζει συνέχεια σαν να μου λέει ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ.. Εγώ δεν είμαι Κατίνα και δεν θα γίνω για κανέναν.. αλλά αν αντιληφτώ πως κι εκείνος τη γουστάρει ακόμα.. που κάτι τέτοιο καταλαβαίνω απ' τα μάτια του και μόνο.. δεν ξέρω θα τρελαθώ.. Θα πονέσει πολύ..   
προφίλάλλα...˵quote˶
3
Μήνυμα #90199 από moriginal στις 02 Δεκεμβρίου 2011, 6:12μμ

moriginal

Εικονίδιο
μέλος από: 2/12/2011
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

αυτη μην σε νοιαζει! ο δικος σου πως της φερεται! αυτη αστην να θελει και να κανει οτι νομιζει! αλλα αν το παρακανει πρεπει να της το ξεκοψει τ παιδι! η να κανεις κατι εσυ για να δειξεις οτι ειναι δικος σου! παντως αν αντιληφθεις κατι να μιλισεις με το παιδι και να του πεις οτι δεν τ γουσταρεις αυτα! η τι θα εκανε αυτος στην θεση σου? αν τν θες κατσε συζητησε το! δεν αξιζει να φυγεις για τοσο απλο λογο! μετα την συζητηση θα δεις εαν την θελει ακομα! κ τοτε δυσκολα τ πραγματα!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #90201 από moriginal στις 02 Δεκεμβρίου 2011, 6:16μμ

moriginal

Εικονίδιο
μέλος από: 2/12/2011
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
τοσο απλο λογο τ λεω επειδη κ εσυ τωρα υποθεσεις κανεις! δν ξες αν ισχυει σιγουρα! ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #90203 από Κλέλια στις 02 Δεκεμβρίου 2011, 6:56μμ

Κλέλια

Εικονίδιο
μέλος από: 2/12/2011
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Σαν τι να κάνω δηλαδή για να δείξω ότι είναι δικός μου.. Αφού σου λέει κοπέλα μου απο δω η ΚΟΠΕΛΑ ΤΟΥ... ΕΓΩ.. Τελείωσε ξεκόλλα να τελειώνουμε.. Δηλαδή να αρχίσω να τον φιλάω, να ανέβω πάνω του.. να χάσω την αξιοπρέπεια μου και να νοιώσει και εκείνος καλύτερα.. γιατί σίγουρα νοιώθει καλά όταν ξέρει ότι τον γουστάρουν 2.. το θέμα είναι πια κερδίζει στο τέλος.. η ΠΟΥΤΑΝΑ ΠΡΩΗΝ γιατί ένα ΞΕΚΩΛΟ ΚΑΡΑΠΟΥΤΑΝΑΚΙ ΕΙΝΑΙ.. ή η αξιοπρεπείς νήν;; Θα το συζητήσω ξανά μαζί του αν δω παράξενη συμπεριφαρά αλλά πραγματικά δεν ξέρω τι θα κάνω..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #90206 από moriginal στις 02 Δεκεμβρίου 2011, 7:16μμ

moriginal

Εικονίδιο
μέλος από: 2/12/2011
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
δικιο εχεις βσκα! δεν αξιζει να πεσεις στ επιπεδο της! αλλα σιγουρα να το συζητησεις! πρεπει! κ εγω πριν μια βδομαδα χωρισα επειδη η κοπελα μ δεν εκατσε να συζητησουμε καποια πραματα! :/ τ θεμα ειναι αν συνεχισετε να μην εισαι ξενερωμενη μ αυτο κ να τ ξεχασεις αλλιως δεν θα ναι υγιεις η σχεση σας!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #90224 από wizAA στις 03 Δεκεμβρίου 2011, 11:18πμ

wizAA

Εικονίδιο
μέλος από: 30/11/2011
μηνύματα: 43 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Κλέλια@02 Δεκεμβρίου 2011)
2.. το θέμα είναι πια κερδίζει στο τέλος.. η ΠΟΥΤΑΝΑ ΠΡΩΗΝ γιατί ένα ΞΕΚΩΛΟ ΚΑΡΑΠΟΥΤΑΝΑΚΙ ΕΙΝΑΙ.. ή η αξιοπρεπείς νήν;;

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΧΑΧΧΑ συγγνωμη αλλα φενετε να εχεις πολυ μισος (συγγνωμη για το οφ τοπικ!) χαχαχα
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login