Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Με τον καιρό κι εσύ σκελετός θ' απομείνεις.
Σάββατο, 27 Απριλίου

Πώς θα την γνωρίσω?

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #48357 από zn123 στις 15 Απριλίου 2008, 5:24μμ

zn123

Εικονίδιο
μέλος από: 15/4/2008
μηνύματα: 26 αποδεκτές 0
Πάω τρίτη γυμνασίου ενώ αυτή πρώτη.Από τότε που την είδα για πρώτη φορα δεν μπορώ να την ξεχάσω.Έχει περάσει ένας μήνας. Κάτι πρέπει να κάνω μέχρι την Παρασκευή γιaτί μετά το σχολειό θα σταματήσει και δεν θα την βλέπω.Δεν έχουμε μιλήσει ποτε το μονο που κάνω είναι να την κοιτάω.Δεν μπορώ να της το πω.Τι μου προτείνεται να κάνω?
προφίλάλλα...
Μήνυμα #48362 από anastasia!! LP στις 15 Απριλίου 2008, 10:46μμ

anastasia!! LP

Εικονίδιο
μέλος από: 30/1/2008
μηνύματα: 108 αποδεκτές 0
Πρώτα κοίτα αν έχετε κάποιον κοινό φίλο..Έστω γνωστό!Άμεσα,βρε αφορμή να της μιλήσεις...Να μιλήσεις με κάποιον που την ξέρει...!Σιγά σιγά κάνε προσπάθειες ώστε να την γνωρίσεις,να πας πιο κοντά της...Όταν την γνωρίσεις άρχισε να την...φλερτάρεις,ακόμα και με τα μάτια σου μόνο,και όταν καταλάβει τα άλλα θα έρθουν μόνα τους...!!
Good Luck!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #48365 από zn123 στις 16 Απριλίου 2008, 7:38μμ

zn123

Εικονίδιο
μέλος από: 15/4/2008
μηνύματα: 26 αποδεκτές 0
ευχαριστώ πολύ για την συμβουλή.Καμία άλλη ιδέα?
προφίλάλλα...
Μήνυμα #48370 από viktoria στις 16 Απριλίου 2008, 11:19μμ

viktoria

Εικονίδιο
μέλος από: 16/4/2008
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
kali i idea t kinu gnostu alla ti ginete otan dn iparxi?arpa3e tn efkeria tora p klinun t sxolia,,kitaze tn xamogela ts k an dis n antapokrinete mila ts molis t dis moni ts..pestis oti s aresi poli alla d i3eres pos n ts t di3is k oti tora p klinun t sxolia d 8es n xa8ite,,zita ts t til ts k an 8eli n sinanti8ite kapia mera stis diakopes g n gnoristite kalitera,,isos etsi katalavi poso endiaferese k exis tn efkeria p zitas,,t siguro ine oti 8 ekplagi apo afti s t pra3i,8 ts fanis endiaferon k 8 niosi efxarista mazi s otan katalavi poso ts aresis
προφίλάλλα...
Μήνυμα #48383 από zn123 στις 17 Απριλίου 2008, 3:59μμ

zn123

Εικονίδιο
μέλος από: 15/4/2008
μηνύματα: 26 αποδεκτές 0
Σήμερα όταν το σχολειό τελείωσε την ακολούθησα για να της το πω όταν θα ήταν μόνη.Όταν με κατάλαβε το είπε στην φίλη της που κοίταξε πίσω.Μόλις η φίλη της έφυγε αυτή έμεινε μονη με εμενα πίσω να την ακολουθώ.Έριχνε ματιές πίσω γιατί εγώ πρώτη φορα πήγαινα σε αυτόν το δρόμο και έβλεπε να την κοιτάζω.Η διαδρομή ήταν μεγάλη και είχα χρόνος.Παρόλα αυτά δεν κατάφερα να την πλησιάσω και να της το πω!Και αυτή όμως δεν έκανε τίποτα σίγουρα αν ένιωθε τίποτα για μένα κάτι θα έκανε.Μπήκε μέσα στο σπίτι της και αδιαφόρησε για μενε.Αρα δεν με θέλει .Εγώ προσπάθησα και αυτό είναι που μετράει.Τι μπορείτε να πείτε για αυτό που έγινε?                                                         Το αστείο σε αυτήν την υπόθεση είναι πως μόλις μπήκε μέσα στο σπίτι της εγώ κοίταξα γύρο μου και δεν ήξερα που ήμουν μέσα σε στενά που δεν έχω ξανά πατήσει!!!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #48387 από viktoria στις 18 Απριλίου 2008, 1:04πμ

viktoria

Εικονίδιο
μέλος από: 16/4/2008
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
xaxa omg...kala vre pedi mou katalaves oti miluse g sena oti s ide i fili ts k meta efige ti allo 8es n s kani dld???s afise elef8ero t pedio n tn plisiasis,,perimenes na girisi na se piasi sti sizitisi kiolas?avrio epanelaveto,,apoti fenete ts ekane entiposi oti piges apafto t dromo xoris logo piso ts gia n to sxoliasi,,alla avrio mn diliasis,,ine i teleftea s efkeria,,mila ts dn exis n xasis k tpt,,,skeftou akoma mia 8etiki plevra k xilopita n fas oso k an ntrepese meta apafto sintoma telioni afti i sxoliki xronia esi pas likio etsi dn 8 ine anagki n tn antikrizis ka8e mera sto sxolio..kai n tn 8es kiolas pio poli,afou afti dn endiaferete
προφίλάλλα...
Μήνυμα #48390 από zn123 στις 18 Απριλίου 2008, 7:02πμ

zn123

Εικονίδιο
μέλος από: 15/4/2008
μηνύματα: 26 αποδεκτές 0
Η φίλη της μάλλον θα έφυγε για να πάει στο σπίτι της που είναι αλλου .Τέλος πάντων αν ενδιαφέρεται θα το δείξει σήμερα.Αν καταλάβω τίποτα τέτοιο θα της το πω αν όχι δεν πειράζει!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #48391 από McAntonio στις 18 Απριλίου 2008, 1:20μμ

McAntonio

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 24/7/2006
μηνύματα: 201 αποδεκτές 0
Ότι είπε η Viktoria(lusifer)...Μη διστάσεις, θα το μετανειώσεις και θα 'ναι αργά. Άκου τη συμβουλή από κάποιον που δίστασε και έχασε(εμένα δηλαδή)..Μη σκέφτεσαι, just do it(Nike copyright lol)! Καλή επιτυχία!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #48392 από zn123 στις 18 Απριλίου 2008, 1:32μμ

zn123

Εικονίδιο
μέλος από: 15/4/2008
μηνύματα: 26 αποδεκτές 0
Σήμερα σχολάσαμε τετράωρο από το σχολείο λόγο της τελευταίας ημέρας.Έκαστα να την περιμένω και μόλις την είδα την πήρα από πίσω.Όπως και χθες έριχνε ματιές με την φίλη της .Όταν έμεινε μονη την πλησίασα πολύ και της είπα <<θέλω να σου πω κάτι>>Αυτή ντροπαλά είπε <<τι?>>περίπου για ένα λεπτό την κοίταζα μα στο τέλος το είπα!Για μεσημέρι έφαγα χυλόπιτα <<τα έχω με άλλον>>απάντησε.Ύστερα είπα <<εντάξει>> και εστί τελειωσε. Ήταν πολύ ψυχρή και έδειχνε να την ενοχλώ που της μίλησαΚαλύτερα εστί και αλλιώς ήταν μικρή.Ευχάριστω όσους με βοήθησαν.Αν δεν με βοηθούσατε τώρα θα είχα άδικα τύψεις γιατί δεν θα της το είχα πει ποτε.    
προφίλάλλα...
5
Μήνυμα #48394 από McAntonio στις 18 Απριλίου 2008, 2:02μμ

McAntonio

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 24/7/2006
μηνύματα: 201 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Dont worry, υπάρχουν και αλλού πορτοκαλιές που κάνουν πορτοκάλια..Και μεγαλύτερα μάλιστα! Δεν θα 'ναι η τελευταία που θα σου αρέσει..
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login