Στείλε λεφτά στο ftou.gr
"Δεν υπάρχει κάτι που δε θα πούμε στους ανθρώπους για δοκιμάσουμε και να τους πείσουμε ότι ο δρόμος μας είναι ο δρόμος που πρέπει να ακολουθήσουν" Bill Gates στο Microsoft marketing
Σάββατο, 8 Ιουνίου

Είναι 14 ετών...και ειναι μαζι πολύ λίγο!

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #83202 από Korwna_Grammata στις 04 Αυγούστου 2011, 9:29μμ

Korwna_Grammata

Εικονίδιο
μέλος από: 4/8/2011
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Γεια σε όλους! Εχω μια φιλη, την οποια δεν την πανε και πολλοι, και οι γονεις μου μου λενε να ξεκοψω μαζι της...Θα παμε και οι δυο Τριτη γυμνασιου φετος, αλλα αυτη κανει πραγματα τελειως "ανηθικα" σε οποια ηλικια και να βρισκομαστε. Συζηταγαμε λιγες μερες πριν και μου ελεγε οτι βρηκε καινουριο αγορι, και αυτη τον εχει μου ειπε "για πεταμα". Μου εδειξε φωτογραφια του! Ειναι 16 και ειναι εμφανισημος. Χθες βραδυ μου πε οτι της εβαλε δαχτυλο αλλα το χε παρει πολυ χαλαρα...με τρομαζει ολο αυτο! Τι να κανω;; Να της πω να ειναι πιο "μαζεμενη" ή να της πω οτι δεν θελω να κανω πια παρεα μαζι της; Α και ξεχασα να πω οτι την ξερω απο την πρωτη δημοτικου...
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #83203 από zamanfou στις 04 Αυγούστου 2011, 9:35μμ

zamanfou

Εικονίδιο
μέλος από: 28/3/2011
μηνύματα: 210 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Το ότι άρχισες να το σκέφτεσαι και μόνο σημαίνει ότι σε έχουν βάλει σε σκέψεις και πως όντως κάτι δεν πάει καλά.Ξέρω ότι είναι δύσκολο να της πεις την αλήθεια ωμά αλλά αυτό είναι το καλύτερο που μπορείς να κάνεις...και αν είναι έτσι όπως λες δεν νομίζω να το πάρει και πολύ βαριά...Θα σου έλεγα να προσπαθήσεις να τη συνετίσεις αλλά δύσκολα θα αλλάξει χαρακτήρα τώρα...Αν πάλι δεν μπορείς να την ‘αντιμετωπίσεις‘ απλά άρχισε να κόβεις τα πολλά πολλά...η απόφαση είναι δική σου...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #83204 από parena στις 04 Αυγούστου 2011, 9:36μμ

parena

Εικονίδιο
μέλος από: 3/8/2011
μηνύματα: 34 αποδεκτές 0
τους φιλους μας τους ανεχομαστε οπως ειναι! αλλα σαν καλη της φιλη εξηγησε της τα υπερ και τα κατα της συμπεριφορας της αν δειξει κατανοηση καλως αν παλι οχι τοτε παλι καλως! επιλογη της θαναι το τι θα κανει.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #83205 από Doctoras στις 04 Αυγούστου 2011, 9:37μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Aμα νιωθεις οτι μπορει να σε επιρεασει αρνητικα ξεκοψε ,αυτο φοβουνται και οι γονείς σου.Αν και παλι νομιζεις οτι θα τα καταφέρεις και οτι δεν σε επιρεαζει σε τιποτα τοτε πιος ο λογος να την χαλασεις?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #83211 από Webmaster στις 04 Αυγούστου 2011, 10:01μμ

Webmaster

Εικονίδιο
Administrator
μέλος από: 14/8/2002
μηνύματα: 1879 αποδεκτές 0

Από αριστερά προς τα δεξιά: Η φίλη σου, ο γκόμενός της, εσύ


-----------------
The only unbearable thing is that nothing is unbearable.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #83212 από Korwna_Grammata στις 04 Αυγούστου 2011, 10:06μμ

Korwna_Grammata

Εικονίδιο
μέλος από: 4/8/2011
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Αυτο ειναι το προβλημα μου Doctoras...οτι φοβαμαι την αντιδραση της γιατι αν τησ πω να μαζευτει, την εχω ικανη να παει να πει παντου οτι αυτα τα κανω και εγω( ενω δεν τα κανω), και να χασω το αγορι μου που τον εχω 7 μηνες...:(
Απο την αλλη δεν την θελω και τοσο γιατι ολοι μου λενε να την ξεκοψω και αυτο ειναι που θελω...πφφφ...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #83214 από panosx στις 04 Αυγούστου 2011, 11:04μμ

panosx

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 1/9/2010
μηνύματα: 720 αποδεκτές 0
κοπελια το βρισκω φυσικο.το να κανει μια κοπελα κατι (οσο δν ενοχλει αλλους)ειναι δικαιωμα της.ξερω αρκετες που εχουν φαει δαχτυλα κι ειναι καλυτερες απτης μιξοπαρθενες.αν τν συμπαθεις σα χαρακτηρα δν βρισκω κακο.οσο για τους γονεις σου πιστευον πως ειναι <κακο μηλο> κι πως θα σε κανει τετοια
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #83216 από asap στις 05 Αυγούστου 2011, 12:19πμ

asap

μέλος από: 12/2/2011
μηνύματα: 860 αποδεκτές 0
πραγματικα δεν μπορω να καταλαβω που ειναι το κακο?? κανει ανηθικα πραγματα?? το τι κανει σεξουαλικα ειναι δικο τις θεμα.. απο εκει και περα αμα "σου την λεει" ή σε κανει ρεζιλι εκει τοτε να ξεκοψεις... επισης στους γονεις και το ποιο αθωο πραγμα φαινεται υποπτο οποτε οσα σε λενε να πιστευεις τα μισα...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #84012 από billitsa (: στις 17 Αυγούστου 2011, 6:41μμ

billitsa (:

Εικονίδιο
μέλος από: 17/8/2011
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Να μην σε ενδιαφέρει τι κάνει στην ΔΙΚΙΑ της ζωή. Και ο λόγος ακριβώς που θες να ξεκόψεις ποιος είναι;; επειδή έχει γκόμενο και κάνει μαζί του ο,τι γουστάρει; Ήμαρτον.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login