Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Ασπρόμαυρη τηλεόραση με λάμπες – Ανοίγεις την τηλεόραση, φτιάχνεις καφέ, πίνεις το μισό και ύυυυυυστερα δείχνει εικόνα.
Δευτέρα, 6 Μαΐου

Κουταβι-Εμβολια

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #105283 από Sotirakis στις 16 Ιουλίου 2012, 12:47πμ

Sotirakis

Εικονίδιο
μέλος από: 30/12/2011
μηνύματα: 82 αποδεκτές 0
Παιδια σκεφτομαι να αγορασω ενα μικρο κουταβακι. Η απορια μου ειναι ποσο ΠΕΡΙΠΟΥ θα κοστισουν τα εμβολια που κανουν τα κουταβια τους πρωτους μηνες.
Ευχαριστω.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #105379 από Sotirakis στις 17 Ιουλίου 2012, 1:36πμ

Sotirakis

Εικονίδιο
μέλος από: 30/12/2011
μηνύματα: 82 αποδεκτές 0
Κανεις?
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #105522 από Dynamite στις 18 Ιουλίου 2012, 9:18μμ

Dynamite

Εικονίδιο
μέλος από: 18/7/2012
μηνύματα: 31 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

ειναι αναλογα ποσο περνει ο κτηνιατρος που θα τον πας..εμενα μου περνει 17 ευρω σε καθε εμβολιο.το κουταβι κανει το πρωτο του εμβολιο 2 μηνων μετα απο 1 μηνα το επομενο και μετα απο 6 μηνες το μεθεπομενο(συνολο 3)και μετα θελει καθε χρονο 1.βεβαια μπορεις να του τα κανεις και εσυ αν σου δειξει καποιος που ξερει περνοντας τα απτο φαρμακειο γυρο στα 5 ευρο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #105677 από asteraki2 στις 20 Ιουλίου 2012, 10:31μμ

asteraki2

μέλος από: 20/7/2012
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
εμενα μου παιρνει 30ε θεωρειται απο τους καλους.το ζορι ειναι λιγο στην αρχη .οπως σου απαντησαν και παραπανω .αλλα γιατι δεν παιρνεις κουταβι απο φιλοζωικη?μην αγορασεις.τοσα ειναι εκει μεσα..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #105687 από Sotirakis στις 21 Ιουλίου 2012, 12:57πμ

Sotirakis

Εικονίδιο
μέλος από: 30/12/2011
μηνύματα: 82 αποδεκτές 0
αμα παρω κουταβι απο την φιλοζωικη θα του εχουν κανει τα εμβολια που χρειαζεται?
και οταν εννουμε θα το παρω εννουμε θα δωσω λεφτα ή αμα θελω?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #105713 από asteraki2 στις 21 Ιουλίου 2012, 1:13μμ

asteraki2

μέλος από: 20/7/2012
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
αν το ψαξεις το θεμα θα βρεις κουταβια τα οποια εχουν ηδη κανει το πρωτο εμβολιο τους και εχουν και μικροτιπ .οχι εγω δεν εδωσα τιποτα.πηρα ενα λαμπραντορ πριν 3 χρονια απο κει.απλα σου το λεω να μην δωσεις τζαμπα χρηματα στα πετ σοπ δεν ειναι και εποχες καταλληλες αλλα τους θεωρω και εκμεταλευτες στις τιμες τους.θελεις κατι συγκεκριμενο?ρατσα η μεγεθος?υπαρχουν και πολλα σαιτ στα οποια μπορεις να βρεις.εγω εχω 2.η μια ειναι λαμπραντορ καθαροαιμο και η αλλη ειναι ημιαιμο χασκυ.απλα κανεις συμβολαιο υοθεσιας σε αυτα τα κεντρα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #105735 από Sotirakis στις 21 Ιουλίου 2012, 4:36μμ

Sotirakis

Εικονίδιο
μέλος από: 30/12/2011
μηνύματα: 82 αποδεκτές 0
κοιτα εγω θα ηθελα ενα κουταβι να το μεγαλωσω και να το εκπαιδευσω απο μικρο. τωρα για ρατσα ειμαι πολυ κοντα σε αυτες ποτ ειπες(λαμπρατορ χασκυ) αλλα εχω και μια τριτη στο μυαλο μου. (ακιτα)
αν μπορεις να μου δωσεις περισσοτερες πληροφοριες μεσω πμ θα το ηθελα παρα πολυ.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #105809 από SkaterGirl στις 22 Ιουλίου 2012, 5:11μμ

SkaterGirl

Εικονίδιο
μέλος από: 19/9/2011
μηνύματα: 117 αποδεκτές 0
Παρε καλυτερα απο φιλοζωικη. Βρισκεις και κουταβια αλλα και μεγαλυτερης ηλικιας εμβολιασμενα, μαθημενα να μη λερωνουν με τσιπακι. Οποτε γλιτωνεις παρα πολλα εξοδα και βοηθας και ενα σκυλακι το οποιο κινδυνευει. Αν εχεις φεισμπουκ μπορεις να ριξεις μια ματια σε σελιδες οπως "Αδεσποτη Κουκλα" η να ρωτησεις καποιον διαχειριστη της σελιδας αν υπαρχει ενα σκυλακι σαν αυτο που θες.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #105837 από Sotirakis στις 23 Ιουλίου 2012, 12:38πμ

Sotirakis

Εικονίδιο
μέλος από: 30/12/2011
μηνύματα: 82 αποδεκτές 0
Να ρωτησω και κατι που αναφερατε ολοι σας,επειδη δεν ειμαι και πολυ γνωστης του θεματος. Οταν εννοειτε ο σκυλος οτι εχει τσιπ, το τσιπ τι περιεχει μεσα? Πληροφοριες του σκυλου?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #105841 από Dynamite στις 23 Ιουλίου 2012, 1:24πμ

Dynamite

Εικονίδιο
μέλος από: 18/7/2012
μηνύματα: 31 αποδεκτές 0
το μικροτσιπ ειναι η ηλεκρονικη ταυτοποιηση του σκυλου δηλαδη σαυτο καταχορουνται τα στοιχια του ιδιοκτητη του (ονοματεπωνιμο,τηλεφωνο..) και ακομα με αυτο μπορεις να εντοπισεις που βριστετε αν τον εχεις χασει αλλα δεν θυμαμαι σηγουρα πώς γινεται αυτο..σε συμβουλευω παντος οτι ρατσα κι αν διαλεξεις να ψαξεις αρκετες πληροφοριες για αυτη γιατι καθε ρατσα σκυλου εχει τις δικες της αναγκες(π.χ. τα μεγαλοσωμα σκυλια θελουν αρκετες βολτες την ημερα για εκτωνοση...ή οι μακριτριχες φυλες θενε συχνο βουρτσισμα για να μην πιανουν κομπους κ.α.)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login