Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ζητούνται αναρχικοί για κατεδάφιση πολυκατοικίας.
Κυριακή, 5 Μαΐου

Μακρια μαλλια

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #119387 από 'mikrh prigkipi στις 05 Απριλίου 2013, 3:56μμ

'mikrh prigkipi

Εικονίδιο
μέλος από: 11/9/2012
μηνύματα: 72 αποδεκτές 0
ειχα βαλθει απο το καλοκαιρι να ξαναμακρυνω τα μαλλια μου(ηταν μεχρι κατω απο το στηθος μου κ τα εκοψα καρε στ σαγονι) και εφτασαν στους ωμους μ πριν κανενα μηνα:/ ηθελα κατι να τα κανω κ μαλακια πηγα κ εκοψα τα πισω κοντα, στ σβερκο κ φιλαριστα, κ μπροστα εχω τ πλαινα μεχρι τους ωμους:/ ξερει καμια(γτ αγορια δν νμζω:ρ) καποιο συμπληρωμα που μπορω να βρω στο φαρμακειο για να μακρυνουν γρηγορα? μια φιλη μου ειπε πως ειχε παρει σε μια γνωστη της που ηθελε και εκεινη να μακρυνει τα μαλλια της και ειχαν μακρυνει 4 δαχτυλα σε ενα μηνα:$ την εχω ρωτησει και περημενω να μ απαντησει αλλα θα ηθελα κ απο καποια αλλη κοπελα αν ξερει καποιο προιον που μπορω να βρω στο φαρμακειο:$ :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #119388 από gossipgirl στις 05 Απριλίου 2013, 4:12μμ

gossipgirl

Εικονίδιο
μέλος από: 15/6/2011
μηνύματα: 200 αποδεκτές 0
Πηγαινε στο φαρμακειο και παρε αμυγδαλελαιο.Ειναι παμφθηνο,1,20 το μπουκαλακι, και κανει θαυματα.Μια φορα την εβδομαδα να βαζεις λιγο στην ριζα κ στις ακρες.Να το αφηνεις οσο περισσοτερο μπορεις και μετα λουζεσαι κανονικα.Στα δικα μου μαλλια ,εκτος οτι τα εκανε πιο μαλακα τα μακρυνε πολυ σε ενα μηνα.:)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login