Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μην πτύετε καταγής
Το internet είναι ο διάολος και η Microsoft ο εξορκιστής του.
Τρίτη, 14 Μαΐου

πανελλαδικες

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #121476 από Gewrgios στις 02 Ιουλίου 2013, 12:33πμ

Gewrgios

Εικονίδιο
μέλος από: 27/3/2013
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0
γεια σας παιδια σε τρια χρονια θα δωσω πανελλαδικες και δεν εχω σκεφτει ακομι τι να ακολοθθησω στο μυαλο μου εχω τρεια πραματα αρχικα επειδη παιζω κιθαρα σκεφτηκα να ακολουθησω μουσικων σπουδω αλλα στην συνεχεια σκεφτηκα να το εχω σαν χομπι αλλα να απρω το διπλωμα ωστε να μπορω να διδαξω στην συνεχεια σκεφτομουνα τεφαα που μου αρεσει και παρα πολυ αλλα αυρο που κυριαρχει απο τοτε που ημουν μικρος ειναι να γινω εγκληματολογος απλα θελω να ακουσω τις γνωμες σας!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #121500 από kalakalatom@@to στις 02 Ιουλίου 2013, 1:18μμ

kalakalatom@@to

Εικονίδιο
μέλος από: 8/12/2011
μηνύματα: 367 αποδεκτές 0
εχεις ακομα χρονια για να σκεφτεις εγω φετος θα παω τριτη και δεν εχω αποφασηση ..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #121501 από Rodius στις 02 Ιουλίου 2013, 1:21μμ

Rodius

μέλος από: 17/10/2011
μηνύματα: 165 αποδεκτές 0
Κάνε αυτό που θέλεις. Από μας περιμένεις να σου πούμε τι θες να κάνεις στη ζωή σου;

HINT: Έχεις τρία χρόνια ολόκληρα, σκέψου τι πραγματικά σ' αρέσει και απέκλεισε μία-μία τις επιλογές που έχεις στο νου σου. Στην ηλικία σου κι εγώ δεν είχα καταλήξει, αλλά κι οι περισσότεροι υποθέτω. Σκέψου τι δουλειά φαντάζεσαι τον εαυτό σου να κάνει. Βέβαια πάντα υπάρχει κι η δυνατότητα του συνδυασμού. Θινκ αμπάουτ ιτ :)


προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #121503 από Verus στις 02 Ιουλίου 2013, 2:14μμ

Verus

Εικονίδιο
μέλος από: 30/12/2010
μηνύματα: 504 αποδεκτές 0
μην αγχώνεσαι, έχεις ακόμα χρόνο.
σκέψου μόνο ότι εγώ έδωσα φέτος, σε δέκα μέρες λήγει η προθεσμία κατάθεσης μηχανογραφικού δελτίου και εγώ δεν έχω ακόμη αποφασίσει τι θ'απογίνω.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login