Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Δεν ξέρεις πόση τριχόπτωση έχεις, μέχρι να χρειαστεί να καθαρίσεις το πληκτρολόγιό σου.
Παρασκευή, 10 Μαΐου

μαγιο και απο κατω βρακι στην θαλασσα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #129366 από wozurdaddy στις 07 Αυγούστου 2014, 11:47πμ

wozurdaddy

Εικονίδιο
μέλος από: 21/7/2014
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
πιο πολυ για τους ανδρες φορατε μποξερακι κατω απο το μαγιο σας;
σας βολευει;
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #129368 από Koukos στις 07 Αυγούστου 2014, 3:24μμ

Koukos

Εικονίδιο
μέλος από: 4/8/2014
μηνύματα: 44 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Ειναι πολυ οι λογοι , αλλοι τα φορανε για αλλους και αλλοι για αλλους .
Να σε πω εγω προσωπικα φοραω επειδη
1) Εχω καφρους φιλους (αποπειρες για ξεβρακωμα και ετσι δεν μενω γυμνος αλλα ειναι το μποξερακι)
2)Οταν φοραω μποξερακι απο κατω δεν ξυνομαι ποτε , ενω παλια που δεν φορουσα ξυνομουν
3)Σπανια βεβαια αλλα οταν μου σηκωθει δεν φαινεται επειδη φοραω το μποξερακι και την κραταει
4)Για λογους υγειας , ωστε να μην εφαπτεται κατευθειαν το νερο με το δερμα της ευαισθητης περιοχης
Οτιδηποτε αλλο ρωτας και η αποδεκτη δεν θα με χαλαγε ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129370 από Dieftharmenos στις 07 Αυγούστου 2014, 4:03μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Τελειως ακυρο πραγμα...το μαγιο το εχουμε για να μην φοραμε μποξερακι...ποιος ο λογος να φορεσεις και μποξερακι??

Στον απο πανω τωρα...

2)Το μαγιο εφταιγε...αλλαξε μαγιο.
3)Και τι εγινε αν σου σηκωθει?
4)Τοτε να φορεσεις ολοσωμο μποξερακι.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129380 από aglina στις 08 Αυγούστου 2014, 12:56πμ

aglina

Εικονίδιο
μέλος από: 7/12/2012
μηνύματα: 667 αποδεκτές 0
Αν και δεν ειμαι αγορι θελω να απαντησω και εγω ελπιζω να μην σε πιραζει. Εγω νομιζω πως το κανουν για να νιοθουν πιο ασφαλεις. Δεν θελουν να φανει κατι (πχ οτι τους σηκοθηκε). Απο την αλλη μερια (δηλαδη τα ατομα που δεν φορανε τιποτα απο μεσα) πιστευουν πως περιοριζονται αν φορεσουν απο κατω κατι. Οταν φορανε μονο το μαγιο νιοθουν πιο ελευθεροι και για καποιο λογο πιστευω πως ειναι πιο συμφιλιομενοι με το σωμα τους. Ακομα εχω την εντυποση πως ξεκινησε σαν μοδα πριν 3-4 χρονια. Δεν ειμαι συγουρη για αυτο αν δεν ισχιει μεχρι τοτε πρεπει να ειμουν πολυ πιο αθοα. Αντε τελιωνω γιατι μαλλον σε κουρασα. Πιστευω πως δεν υπαρχει καποιος ιδιετερος λογος να φορας μποξερακι κατω απο το μαγιο. Το θεωρω και καπως ανθυγιεινο αφου οταν θα βγεις απο την θαλλασα θα αργησει πολυ να στεγνωσει με αποτελεσμα να κραταει την περιοχη σε ηψιλη θερμοκρασια και υγρασεια (δεν ειναι και το καλυτερο).


*Ας κανω και μια απορια που μου δημιουργιθηκε οσο σου ελεγα την γνωμη μου και αμα θελετε μου απαντατε. Τα μποξερακια πανω πανω εχουν ενα λαστιχο (που συνηθος κατι λεει) εχουν και τα σλιπακια τετοιο λαστιχο ή τα σλιπακια πανω πανω μιαζουν σαν τα παδικα βρακακια (δεν μπορουσα να βρω καλυτερη διατιποση).
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129387 από wozurdaddy στις 08 Αυγούστου 2014, 2:23μμ

wozurdaddy

Εικονίδιο
μέλος από: 21/7/2014
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
μονο τα μποξερακια το εχουν το λαστιχο που κατι λεει,τα σλιπακια δεν το εχουν
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129399 από anna004512 στις 09 Αυγούστου 2014, 3:32μμ

anna004512

Εικονίδιο
μέλος από: 9/8/2014
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
το αγορι μου επιχειρησε να φορεσει μποξερακι κατω απο το μαγιο για να μην φαινεται σε περιπτωση που του σηκωθει :Ρ
το αποτελεσμα ηταν να συγκαει εκει κατω..ειχε κοκκινησει και για 2 μερες δεν μπορουσε να περπατησει :Ρ
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login