Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Αν πεις σε κάποιον ότι υπάρχουν 300 δισεκατομμύρια αστέρια θα σε πιστέψει. Αν του πεις ότι μόλις έστρωσες το τσιμέντο, θα πατήσει για να βεβαιωθεί!
Σάββατο, 25 Μαΐου

Σπουδες - Προβληματισμος

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #130451 από nikolakakis στις 24 Σεπτεμβρίου 2014, 6:58μμ

nikolakakis

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 23/4/2014
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
Γεια σας μέλη του φτου! Θα ήθελα να σας ρωτισω κατι πολυ σοβαρο και αν μπορειτε όλοι να μ απαντισετε.. Ειμαι 16.5 ετων και θελω να σπουδασω Γραφικες Τέχνεσ αλλα έχω ακούσει ότι μόνο κορίτσια σπουδαζουν γραφικες τεχνες... αυτο με κανει μερικες φορες να θελω να αλλαξω γνωμη..
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #130452 από Darkwin στις 24 Σεπτεμβρίου 2014, 7:20μμ

Darkwin

banned
μέλος από: 7/6/2011
μηνύματα: 786 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Γουστάρεις να ασχολείσαι με Γραφικές Τέχνες; Α ναι, πάρτο πιο σόβαρα και άσε να λένε. Τι και ας σπουδάζουν μόνο κορίτσια (που δεν είναι αλήθεια), τα κορίτσια δεν θα σε σταματήσουν να ασχολείσαι με αυτό που θες. Είμαι σίγουρος πως όπως εσύ θες να σπουδάσεις Γραφικές Τέχνες, άλλοι τόσοι χιλιάδες σαν και εσένα θέλουν να κάνουν το ίδιο. Μην σταματάς αυτό που γουστάρεις μόνο και μόνο για αυτό τον λόγο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #130561 από marizaki στις 29 Σεπτεμβρίου 2014, 6:56μμ

marizaki

Εικονίδιο
μέλος από: 28/9/2014
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
κανε αυτο που αγαπας και μην κοιτας τι λενε
αν εισαι σιγουρος πως με αυτο θες να ασχοληθεις ... προχωρα το
Σημασια εχει να το θες και να σαρεσει...αλλωστε στην εποχη μας πια δεν ξεχωριζουν τα επαγγελματα σε αντρικα και γυναικεια. Οπως μια γυναικα μπορει να γινει αστυνομικος και να κραταει οπλο ( ενω παλια ηταν καθαρα αντρικη υποθεση :P ) ετσι και οι αντρες μπορουν να ασχοληθουν με οποιο επαγγελμα θελουν. Στο 2014 ζουμε...δεν υπαρχουν διακρισεις πια
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login