Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Εκδικήσου. Ζήσε τόσο ώστε να γίνεις μπελάς στα παιδιά σου.
Κυριακή, 26 Μαΐου

3η Λυκείου βοηθήματα?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #130562 από NoBrainHere στις 29 Σεπτεμβρίου 2014, 8:07μμ

NoBrainHere

μέλος από: 10/5/2013
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Γεια σας, πάω 3η λυκείου και αντιμετωπίζω ένα σοβαρό πρόβλημα, όλα τα παιδιά της τάξης μου (37 άτομα) κάνουν φροντηστήρια και είμαι ο μοναδικός που για οικονομικούς λόγους δεν μπορώ να συμμετάσχω, στο γενικό λύκειο κάνουμε πράγματα που έχουν διδαχθεί τα παιδιά στο φροντηστήριο και εγώ δεν μπορώ να τα μάθω καθώς δεν υπάρχουν στο βιβλίο, η ερώτηση μου λοιπόν είναι η εξής υπάρχουν βοηθήματα που να έχουν ότι χρειάζεται για να βγάλεις την τάξη δηλαδή μια πλήρη ύλη (και για τις πανελλήνιες) ?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #132348 από nikos7 στις 10 Φεβρουαρίου 2015, 2:46πμ

nikos7

Εικονίδιο
μέλος από: 10/2/2015
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
γτ να μην υπαρχουν ?(φυσικα και υπαρχουν) δεν θελω να σ προτεινω συγεκριμενα μην φανει διαφημιση η τιποτα αλλο (παρακαλω ο διαχειριστησ να με ενημερωσει περι διαφημισης).απλα αυτο που θα κανεις πρωτα ειναι να πιασεισ ολους τουσ καθηγητες τησ κατευθηνσης και να τους πεις οτι δεν εχεις βοηθεια απο αλλου και να τους ζητησεις να σ προτεινουν βοηθηματα.ακομη με αυτο τον τροπο θα σ δινουν πιο πολυ προσοχη και θα σε βοηθανε περισσοτερο .μην ντραπεις ουτε στιγμη ...επισης κατι αλλο ειναι οτι σε καποιους δημους υπαρχουν φροντηστηρια που δεν πληρωνεις ακριβως για τετοιες περιπτωσεις και ειναι κρατικα μπορεισ να το κοιταξεις.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login