Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Μια γκόμενα με κάλεσε προχθές... Έλα, μου είπε, δεν είναι κανείς σπίτι. Πήγα και όντως δεν ήταν κανείς.
Κυριακή, 19 Μαΐου

προβληματακι με σπυρακια και ακμη

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #131448 από anikitosjack στις 07 Δεκεμβρίου 2014, 5:32μμ

anikitosjack

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 7/12/2014
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
καλησπερα ! ειμαι νεο μελος στο φτου ! μηπως εχετε να μου προτεινετε καποια κρεμα , αλοιφη, τζελ, γιατροσοφι ? κατι τελος παντων ? ειμαι 16 και εεχω σπυρακια αλλα οχι και πολυ ακμη ! ελπιζω βεβαια αν μου πειτε καποια κρεμα να μην το παρουν ως διαφημηση στο φτου ! ευχαριστω προκαταβολικα
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #131452 από aswtos στις 07 Δεκεμβρίου 2014, 6:07μμ

aswtos

μέλος από: 2/9/2011
μηνύματα: 428 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

στο εμποριο υπαρχουν πολλες κρεμες καθαρισμου για το προσωπο που βοηθουν στον περιορισμο της λιπαροτητας και της ακμης. αγόρασε μία απο΄αυτες και αν το προβλημα σου δεν ειναι εντονο θα δεις σημαντικη βελτιωση με συστηματικο πλησιμο 1-2 φορες τη μερα. Αν το προβλημά σου είναι πιο εντονο και δεν υποχωρει με τα απλα σαπουνια του εμπορίου μπορεις να απευθυνθεις σε ενα φαρμακοποιο ή ακομη καλυτερα σε ενα δερματολογο. Αυτος θα σου προτεινει μια εξατομικευμένη και επιστημονικη θεραπεία που λογικα θα είναι και η πιο καταλληλη γι την περιπτωση σου. Σε κάθε περιπτωση μην το αμελησεις. Αν η περιπτωση σου ειναι εντονη και δεν το αντιμετωπισεις μπορει να σου αφησει σημαδια για μια ζωη. Δεν υπαρχει λογος απο τη στιγμη που η επιστημη προσφερει τοσες θεραπειες. Εκτος αυτου ειναι και θεμα ψυχολογιας και αυτοπεποιθησης να νιωθεις ομορφα με τον εαυτο σου.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login