Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Το πρόβλημα δεν είναι να βρεις τη λύση, αλλά ότι πρέπει να τη δικαιολογήσεις και σε άλλους.
Παρασκευή, 10 Μαΐου

σχεδιο για να κοιμηθω στο αγορι μου

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #132536 από danadeli29 στις 23 Φεβρουαρίου 2015, 2:30μμ

danadeli29

Εικονίδιο
μέλος από: 17/12/2014
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Κλεινουμε ενα χρονο με το αγορι μου σε λιγο καιρο και θελω να κοιμηθω σπιτι του για να το γιορτασουμε πως να το πω, πρεπει να βρω ενα σχεδιο και αν εχετε κατι στο μυαλο σας θα σας ειμαι ευγνωμον!

Υ.Γ
Αν πω στους γονεις μου πως θα κοιμηθω σε μια φιλη θα το μαθουν γιατι θα μιλησουν και με τους γονεις της και γενικα οχι, και ουτε αληθεια θα πω γιατι δεν παιζει να με αφιναν ποτε (πειτε μου οτι σκεφτεστε)
Ευχαριστω <3
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #132548 από TheEye στις 23 Φεβρουαρίου 2015, 8:07μμ

TheEye

Εικονίδιο
μέλος από: 4/2/2015
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0
Απ'οτι καταλαβαινω εισαι αρκετα μικρη, διεψευσε με αν κανω λαθος, οποτε το να μεινεις στο σπιτι του δεν θα ηταν και η καλυτερη ιδεα. Θα σας συνιστουσα να περασετε μια μερα μαζι, κανοντας πραγματα που γουσταρετε και οι δυο αλλα για να μην μπλεξεις και δημιουργηθει ολοκληρο θεμα με τιμωριες και επιβαρυνσεις μην πεις ψεματα στους γονεις σου..Απο κει και περα, μπορεις να σκεφτεις ενα πονηρο σχεδιο αλλα υπαρχει πιθανοτητα να μπλεξουν οι φιλες σου, εαν τις συμπεριελαβεις βεβαια..Οτι αγαπας
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login