Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Κάτι έχω πάθει... Αντιδρώ στη Java που μου επιβάλλει το Σκωτσέζικο κατεστημένο και γράφω μανιωδώς asp! ©Nocturne, irc.ftou.gr
Τρίτη, 14 Μαΐου

προβλημα με τα μαλλια! σος

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #133590 από lalaloopsy3doll στις 13 Μαΐου 2015, 6:27μμ

lalaloopsy3doll

Εικονίδιο
μέλος από: 27/4/2015
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Παιδια βοηθεια εχω ενα προβλημα με τα μαλλια. Ειναι κοντα μεχρι τους ωμους και καστανοξανθα! Το μονο προβλημα που εχουν τα μαλλια μου ειναι το οτι θελω να εχουν πιο πολυ ογκο. Ξερετε καποιο προιον που να τους δινει ογκο και να τα κανει καπως πιο φουντωτα? Αν ναι απαντηστε και θα σας κανω αποδεκτη
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #133592 από stroumfita97 στις 13 Μαΐου 2015, 10:03μμ

stroumfita97

μέλος από: 22/1/2015
μηνύματα: 40 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Μη χρησιμοποιείς μασκες και μαλακτικες μαλλιών γιατι κατά κάποιον τρόπο πατικωνουν τα μαλλιά και ετσι δεν έχουν όγκο. Επιπλέον πάρε σαμπουαν για όγκο μαλλιών,αναγράφεται στην ετικέτα!εγω προσωπικά παίρνω pantene και οταν στεγνώνω τα μαλλιά μου τα γυρνάω τούμπα και τα χτενήιζω με την χτένα αλλα και με τα χέρια μου έχοντας ταυτόχρονα το πιστολάκι.. Τέλος εάν έχεις υπομονή μετά το Λουσιμο και το στέγνωμα τα κρεπαρεις με ενα χτενακι και λακ αν θες να σου μείνουν και εισαι οκ! Αυτα από μένα :-)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #133604 από despoinadimaki στις 14 Μαΐου 2015, 3:30μμ

despoinadimaki

μέλος από: 14/5/2015
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Μπορείς να χρεισημοποιησεις ένα ειδικό προϊόν για όγκο, να τα στεγνώνεις με το πιστολάκι και το κεφάλι κάτω,και να τα κόψεις φιλαριστα ελαφρώς ομως
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login