Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Που έφτασε και στην Ελλάδα ο υπερυπολογιστής Sinclair Spectrum ZX.
Παρασκευή, 10 Μαΐου

Επαναληπτικές Πανελλήνιες

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #133619 από τσάκαλος στις 15 Μαΐου 2015, 9:27πμ

τσάκαλος

Εικονίδιο
μέλος από: 14/5/2015
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Καλημέρα παιδιά,λοιπόν σε λίγες μέρες ξεκινάνε οι πανελλήνιες και σε μια εβδομάδα δίνω αοδε και δεν το έχω μάθει καλά.Το κακό είναι ότι πριν το αοδε δίνω μαθηματικά γενικής και πρέπει να σκίσω.Λοιπόν θέλω να πάω στις επαναληπτικές στο αοδε για να εχω παραπάνω χρόνο να το βγάλω.Έχω διαβάσει τι πρέπει να γίνει και τώρα έρχεται το θέμα μου,χθες διάβασα σε ένα φόρουμ ότι ακόμα και χαρτί γιατρού να έχεις πρέπει να εγκριθεί από την επιτροπή.Εγώ σκεφτόμουν να παω στο νοσοκομείο και να πω ξες το πρωί λυποθίμησα είχα ζαλάδες κλπ.

Υπάρχει κάποιος που να ξέρει αν όντως τσεκάρει επιτροπή τα χαρτιά και αν το έχει κάνει (ή κάποιος φίλος του) τι δικαιολογία χρησιμοποίησε.

ΥΓ:Το ξέρω ότι δεν είναι σωστό,ούτε εγώ αισθάνομαι καλά να το κάνω.Αλλά υπάρχει μεγάλη πιέση και το άγχος είναι απίστευτο.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #133620 από stroumfita97 στις 15 Μαΐου 2015, 9:50πμ

stroumfita97

μέλος από: 22/1/2015
μηνύματα: 40 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Ναι οτι ελέγχονται,ελέγχονται ειναι σίγουρο αλλα δεν ξερω από ποιον... Εγω αυτό που ξερω κ εχει τύχει σε φίλη μου ειναι να αγχωθει υπερβολικά την ωρα της βιολογίας και να μην αισθάνεται καλα.... Την κατέβασαν κάτω και κάλεσαν ασθενοφόρο ώστε να εχει το δικαίωμα να δώσει στις επαναληπτικές.. Οπότε μπορείς να κάνεις θέατρο και κάπως ετσι.. Πάντως να ξέρεις πως στις επαναληπτικές τα θέματα ειναι πιο δύσκολα (στην πλειοψηφία τουλαχιστον) και επίσης δεν θα δώσεις στο σχολείο σου αλλα καπου που θα ορίσουν... Τέλος να πω πως σε καταλαβαίνω με την πίεση και το άγχος γιατι και εγω δίνω φέτος και εχω τρελαθεί... Αλλα οτι κ να γίνει επαναληπτικές εγω δεν πάω για το λόγο οτι βλεπω πως τα θέματα τους ειναι δύσκολα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #133621 από τσάκαλος στις 15 Μαΐου 2015, 10:05πμ

τσάκαλος

Εικονίδιο
μέλος από: 14/5/2015
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Ευχαριστώ πολύ στρουμφίτα.Το ξέρω ότι είναι πολύ πιο δύσκολα τα θέματα,γι'αυτό άλλωστε θέλω να παω στο αοδε (μόνο παπαγαλία) οπότε εκεί δεν υπάρχει δύσκολο-εύκολο,με σος-αντισος παίζουν.Το θέμα είναι ότι δεν θα ήθελα να το φτάσω μέχρι εκεί.Ξέρεις θέλω να πάω στο νοσοκομέιο να πάρω ένα δικαιολογητικό,το θέμα μου είναι μήπως δεν το θεωρήσουν σοβαρό λόγο και με μηδενίσουν.Η αλήθεια είναι ότι δεν θα ήθελα να πάω στο σχολείο και να το παίξω ότι δεν νιώθω καλά,βασικά νομίζω ότι το αν θα πας σε νοσοκομείο έχει και σχέση με τον επιτηρητή ξες κατά πόσο θα σε πιστέψει,γι'αυτό θα προτιμούσα να πάω κατευθείαν στο νοσοκομείο.Και πάλι σε ευχαριστώ πάντως
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login