Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ξεπεσμένος λέγεται ένας τενόρος που καταλήγει μπεκρής κι αντί να πάρει βάρος αδυνατίζει.
Πέμπτη, 16 Μαΐου

Τρύπα στην ρώγα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #134452 από Thalia92 στις 24 Ιουλίου 2015, 4:08μμ

Thalia92

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 24/7/2015
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Γειά σας!είμαι 17 χρόνων και εδώ και ένα μισή χρόνο σκέφτομαι σοβαρά το ενδεχόμενο να κάνω τρύπα στην ρώγα. Μου αρέσει πάρα πολύ αισθητικά αλλά η αλήθεια είναι ότι φοβάμαι. Όποιος ξέρει από τέτοια ας μου απαντήσει.

1)πονάει αρκετά?(εγώ έχω πολύ λεπτές ας το πούμε και μικρές ρωγες αυτό βοηθάει στην ελάττωση του πόνου

2) οι άνδρες το βρίσκεται ωραίο η αντιαισθητικο?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #134454 από nonreligius στις 24 Ιουλίου 2015, 6:08μμ

nonreligius

Εικονίδιο
μέλος από: 21/6/2015
μηνύματα: 298 αποδεκτές 0
Σίγουρα θα πονάει, και μάλλον και αρκετά. Δεν έχει καμία αξία, πίστεψέ με. Επίσης, δεν είναι καλή ιδέα να το ρισκάρεις να επιμολυνθεί η περιοχή.
Ως άντρας, για τα δικά μου γούστα είναι κακόγουστο και στις ρώγες αλλά και στην κλειτορίδα που βάζουν πολλές. Γενικώς όμως δεν μου αρέσουν τα piercing, παρά μόνο στο αυτί (μην νομίζει ότι είμαι συντηρητικός, είχα ανοίξει και εγώ τρύπα :) . Αυτό στο λέω για να πάρεις και άλλες γνώμες. Πάντως, ακόμη και να είναι ωραίο αισθητικά, δεν αξίζει τόση φασαρία, διότι δεν θα κερδίσεις κάτι.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #134718 από marijuana στις 14 Αυγούστου 2015, 6:48μμ

marijuana

Εικονίδιο
μέλος από: 14/8/2015
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Δεν το χω κάνει και γιαυτο δεν ξέρω ;) εγώ σαν αγόρι είτε βάλεις είτε δεν βάλεις δεν με ενθουσιάζει να ξέρεις α αν μπορείς μπορείς να μ πεις τι σας αρέσει (ερεθίζει) σε εσάς τα κορίτσια ντύσιμο κ τι σας αρέσει να έχει κάθε άνδρας ευχαριστω :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login