Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ο τέλειος εραστής, είναι αυτός που μετατρέπεται σε πίτσα στις 4 το πρωί!
Δευτέρα, 13 Μαΐου

ομαδαρχης κατασκηνωση

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #134709 από konan1821 στις 12 Αυγούστου 2015, 8:25μμ

konan1821

Εικονίδιο
μέλος από: 24/7/2015
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
καλησπερα παιδια σκεφτομαι του χρονου το καλοκαιρι να γινω ομαδαρχης σε κατασκηνωση γιατι θελω να περασω λιγο χρονο μονος μου και γενικα δεν θελω να εχω τους γονεις μου ολη την ωρα πανω απο το κεφαλι μου . αυτο που θελω να ρωτησω θα ειμαι 16,5 χρονων εχω ελπιδες να με προσλαβουν(δεν ξερω αν βοηθαει αλλα ενδιαφερομαι και για τις 3 σεζον).επισης θα ηθελα να ρωτησω επειδη ειμαι λιγο μακρια απο τις κατασκηνωσεις ποσο καιρο πριν πρεπει να βρισκομαι εκει και τι μισθο περιπου μπορει να παιρνω μονο.ευχαριστω προκαταβολικα και οποιος με κατατοπισει αποδεκτη
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #134744 από Alexts13 στις 16 Αυγούστου 2015, 2:24μμ

Alexts13

μέλος από: 16/8/2015
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Οι περισσότερες κατασκηνώσεις προσλαμβάνουν "δικά τους παιδιά" δλδ ενα παιδι που πηγαινει σε μια κατασκήνωση για χρόνια έχει περισσότερες ελπίδες να γίνει ομαδάρχης η κατασκηνωτικο στελεχος... Και δυστηχως για εσένα αυτά τα παιδιά είναι πολλά... Στο λέω γτ έχω πολλά χρόνια εμπειρία με κατασκηνώσεις κλπ... Παρολα αυτά μην απογοήτευσε αρχισε να ψαχνεις κατασκηνώσεις και πάρε τηλεφωνικό δυο με τρεις μήνες πριν πας για να κρατησεις θέση. Ελπίζω να σε βοηθησα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #134749 από konan1821 στις 17 Αυγούστου 2015, 12:46πμ

konan1821

Εικονίδιο
μέλος από: 24/7/2015
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
φυσικα και θα παρω πολυ καιρο πριν αλλα δεν αυξανονται οι πιθανοτητες να μπω πιο ευκολα αν παω και για τις 3 σεζον?? επισης αν παω καπου εθελοντης στα επομενα χρονια θα μπω πιο ευκολα λογο εμπειριας??
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login