Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Κλαρινογκόμενα: Φεύγε και σώζου.
Πέμπτη, 16 Μαΐου

προβλημα ακμη

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #136435 από Vasper στις 26 Φεβρουαρίου 2016, 8:50μμ

Vasper

Εικονίδιο
μέλος από: 27/2/2015
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Ειμαι 19 και εχω ακμη απο τα 12.. θελω σε μια εβδομαδα να εξαφανιστουν τελειως τα σπυρια αλλα ολο ξεχνιεμαι κ τα πειραζω καποιες φορες..ολο ξυριζομαι κ φαινομαι για 15..:/
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #136436 από Vasper στις 26 Φεβρουαρίου 2016, 8:52μμ

Vasper

Εικονίδιο
μέλος από: 27/2/2015
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
μπορειτε να μ πειτε καποια λυση
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #136814 από Xristos123 στις 21 Απριλίου 2016, 1:50μμ

Xristos123

Εικονίδιο
μέλος από: 21/2/2016
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Έχω και εγώ ακμή. Έχω δοκιμάσει τοσα πολλά προϊόντα και κανένα δεν βοήθησε ουσιαστικά. Ή λύση είναι μια. Κάθε ημερα,πρωί μεσημέρι βράδυ θα πλενεις το προσωπο σου με νερό. Απλός πετά καμιά 10 φορες νερό,όχι τρίψιμο,απαλά. Και κρατά μια πετσέτα μονο για εσένα. Στην αρχή θα σου μαζέψουν πύον αρκετά σπυρακια,αυτό γιατί ο οργανισμός σου θα " σπρώξει " όλο το πύον που έχει ηδη δημιουργηθεί αλλά δεν είχε βγει ακόμα στην επιφάνεια. ΝΑΙ το προσωπο σου θα είναι κοκκινο για καμια εβδομαδα,θα το αντεξεις και θα το ξεπερασεις. Μην σπας σπυρακια. Και πύον να μαζέψει ενα σπυράκι μην το σπας,αστο να μαζέψει όσο περισσότερο μπορεί, και θα σπάσει μονο του κάποια στιγμη. Έτσι δεν μένει σημάδι. Το ξέρω στην θεωρια είναι όλα εύκολα. Ναι θα νιωσεις άσχημα στον δρόμο που θα περπατας με σπυράκι που έχει πύον. Καλυτερα να περάσεις μια άσχημη φαση παρα να μείνεις έτσι για παντα. Γιατί μην περιμένεις να εξαφανιστούν μόνα τους.
Αποδεκτή αν σε καλυψα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #136817 από GiannakosBAcK στις 21 Απριλίου 2016, 6:20μμ

GiannakosBAcK

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 22/7/2014
μηνύματα: 243 αποδεκτές 0
Παίζει ρόλο και η διατροφή.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login