Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Το καλύτερο φάρμακο για το βήχα είναι η φασολάδα. Μετά θα φοβάσαι να βήξεις.
Σάββατο, 18 Μαΐου

παιδαγωγικό

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #136452 από eirini123 στις 28 Φεβρουαρίου 2016, 1:57μμ

eirini123

μέλος από: 22/8/2015
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
Παιδιά τι γνώμη έχετε για το παιδαγωγικό δημοτικής εκπαίδευσης ; είναι καλή σχολή ;; υπάρχει περίπτωση επαγγελματικής αποκαταστασης αργότερα ;;
προφίλάλλα...˵quote˶
7
Μήνυμα #136462 από Dieftharmenos στις 28 Φεβρουαρίου 2016, 10:10μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Θα απαντησω στο δευτερο σου ερωτημα.Παιδαγωγικο και επαγγελματικη αποκατασταση δεν πανε μαζι.Αυτη την περιοδο δεν γινονται προσληψεις ακομα κι αν υπαρχουν ελλειψεις στα σχολεια.Ακομα και οταν βγουν στην συνταξη πολλοι δασκαλοι και αρχισουν να κανουν προσληψεις αναγκαστικα,τοτε υπαρχουν κατι χιλιαδες ατομα που ειναι ανεργα και θα εχουν φτασει τα 35 ετη ζωης και θα πρεπει να μπουν.Κοινως θα σε συμβουλευα να σπουδασεις κατι που θα μπορεις να δουλεψεις ανετα εκτος Ελλαδας.

Για να σου δωσω να καταλαβεις η αναλογια συνταξιοδοτησεων με προσληψεων ειναι 10/1.Για καθε 10 που συνταξιοδοτουνται,1 προσλαμβανεται.(τα στατιστικα ειναι απο το 2013,τωρα φανταζομαι μπορει να ειναι και χειροτερα)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #136464 από eirini123 στις 28 Φεβρουαρίου 2016, 10:33μμ

eirini123

μέλος από: 22/8/2015
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
Είμαι θεωρητική με λατινικά και μαθηματικά ...δεν έχω και πολλές επιλογές πιστεύω πως όλες οι σχολές που μπορώ να επιλέξω τις ίδιες προοπτικές έχουν μελλοντικά... εκτός και αν υπάρχουν και δεν γνωρίζω ....όποτε δεν ξέρω τι να κανω ....ευχαριστώ πάντως για την απάντηση σου ...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login