Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μην πτύετε καταγής
Το να μιλάς για τη μουσική είναι σαν να χορεύεις για την αρχιτεκτονική.
Σάββατο, 11 Μαΐου

Φοράτε φακούς επαφής αν ναι, ποιους;

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #137196 από gatoula91 στις 17 Ιουνίου 2016, 4:58μμ

gatoula91

μέλος από: 17/6/2016
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Ξεκίνησα πρόσφατα την αναζήτηση των φακών, αφού με τα γυαλιά δεν τα πήγαινα και τόσο καλά :D Ασε μου έπεφταν συνέχεια ή κάπου τα ξεχνούσα. Λοιπόν, ο οπτικός δεν μου πρότεινε κάτι συγκεκριμένο και έτσι ξεκίνησα τη αναζήτηση στο διαδίκτυο.
Βρήκα αυτούς τους biofinity biofinity που «λένε» πως είναι πολύ καλοί. Τους έχει δοκιμάσει κανείς, αξίζουν; ή να δω τίποτα ποιο φθηνούς αλλά να είναι και καλοί ως προς την ποιότητα; Δεν πήρα από το μαγαζί επειδή κάτι μου βρόμαγε στη τιμή και είπα να το ψάξω. Τελικά το ιντερνετ με έσωσε. Τι λέτε;
προφίλάλλα...˵quote˶
7
Μήνυμα #137198 από Dieftharmenos στις 17 Ιουνίου 2016, 5:23μμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Φοραω φακους απο τα 14.Για μενα οι καλυτεροι φακοι ειναι οι Air optix aqua.Αν θες μπορεις να παρεις και τους day & night που δεν τους βγαζεις καθολου για ενα μηνα αλλα ειναι πιο ακριβοι.

Γενικοτερα παντως δοκιμασε και βρες τι σε βολευει.Να προτιμας τους φακους με την μεγαλυτερη οξυγονωση παντα και απο εκει και περα θα τα βρεις ολα στην πορεια.Τελος,παντα να τους παραγγελενεις μεσω internet απο ξενα site.Σου βγαινουν στην μιση τιμη.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login