Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Η επιτυχία πάντα συμβαίνει όταν είσαι μόνος σου και η αποτυχία όταν σε βλέπουν όλοι.
Κυριακή, 19 Μαΐου

Η εκδίκηση είναι...

Σελ. 3
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #48749 από victoria.. στις 05 Μαΐου 2008, 8:11μμ

victoria..

Εικονίδιο
μέλος από: 5/5/2008
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
makari n mporusa n sinxoreso toso efkola,,akoma k an dn ekdikume dn 3exno k leo osa m ekanan 8 kano kego t idia..mpori n antexo polla alla ine n mn 3exilisi t potiri,tote dn sinxoro pote k m tpt,etsi opos d niastikan gia mena etsi dn 8 niasto kego m afto t tropo prospa8o mipos katafero n gino entelos san aftus na mn nio8o,n mn ponao,,an dn ts pligoso ego tote 8 m pligosun afti k protimo n pligo8un ekini afti t fora anti ego,vare8ika n ponao gia atoma pou dn a3izun sira ts n ponesun ligo k afti
προφίλάλλα...
Μήνυμα #48751 από White Angel στις 05 Μαΐου 2008, 8:15μμ

White Angel

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 3/5/2008
μηνύματα: 81 αποδεκτές 0
Έγραψε:(victoria..@05 Μαΐου 2008)
makari n mporusa n sinxoreso toso efkola,,akoma k an dn ekdikume dn 3exno k leo osa m ekanan 8 kano kego t idia..mpori n antexo polla alla ine n mn 3exilisi t potiri,tote dn sinxoro pote k m tpt,etsi opos d niastikan gia mena etsi dn 8 niasto kego m afto t tropo prospa8o mipos katafero n gino entelos san aftus na mn nio8o,n mn ponao,,an dn ts pligoso ego tote 8 m pligosun afti k protimo n pligo8un ekini afti t fora anti ego,vare8ika n ponao gia atoma pou dn a3izun sira ts n ponesun ligo k afti


Έχεις δίκιο!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #49091 από fantom στις 15 Μαΐου 2008, 1:17μμ

fantom

Εικονίδιο
μέλος από: 19/3/2008
μηνύματα: 22 αποδεκτές 0
επειδη ειμαι κι εγω σε πολυ παρομοια κατασταση και πραγματικα διψαω για εκδικιση,θα πω οτι ισως αυτο δε μας βοηθαει να ξεκολλαμε αλλα σιγουρα,μας κανει να νιωθουμε πολυ καλυτερα και κατα καποιο τροπο να αποδιδουμε δικαιοσυνη,εφοσον εχουμε υποστει τα χειροτερα απο καποιον ο οποιος σιγουρα αξιζει καποιου ειδους τιμωρια για να μπει και λιγο στη θεση μας και να δει πως ειναι να πληγωνεις καποιον και να εισαι μονο για την παρτη σου!εγω λοιπον,για τετοια ατομα,θεωρω πολυ σωστη την εκδικηση.Η αχασιστια,η υποκρισια,το ψεμα και η εκμεταλλευση αξιζουν εκδικηση και μαλιστα χωρις καμια ενοχη και τυψη!
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login