Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Αν ακούσετε ότι σήμερα θα καταστραφεί ο κόσμος μην ανησυχήσετε: Στην Αυστραλία είναι κιόλας αύριο!
Παρασκευή, 3 Μαΐου

Den antexw allo..

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #48135 από Nelly στις 06 Απριλίου 2008, 6:13μμ

Nelly

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 6/4/2008
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Geia sas paidia..
Ime kainourgia sto forum..

Exw ena megalo provlima..Den antexw tin parea mou..
Eilikrina den 8a me enoiaze ka8olou na min mou milousan,giatietsi 8a imun pio iremi.
I mia eidika pou edw kai xronia einai "fili"mou den antexete.Prospa8wna koyw tin ka8e skexi pou exoume,alla pali me enoxlei kai den me afinei se isixia..Ase pou ekeini den exei kai to kalytero onoma,mias kai oloi mou lene na apomakrin8w mpas kai glitwsw..
Oi alles 2 einai ok,alla i mia einai olo yixologika se simeio p 8elw na tin skotwsw..
Sas parakalw peste mou ti na kanw..Televtaios xronos kai meta elpizw na xwrisoume kai na kanw nees filies,alla prostoparwn eimai ipoxrewmeni,gt einai sto idio sxoleio mazi mou..
Min me katakrinete alla ilikrina den antexw..
προφίλάλλα...
Μήνυμα #48142 από lusifer στις 06 Απριλίου 2008, 8:27μμ

lusifer

Εικονίδιο
μέλος από: 27/2/2008
μηνύματα: 149 αποδεκτές 0
φιλί μου πιστεύω θα "μπορoυσες" να προσπαθήσεις να ανάπτυξης φιλιες με άτομα που είστε γνωστη που λέτε ένα για και κάτι περισσότερο αλλα δεν έχετε περαιτέρω σχέσης ίσος να τους ζήτησης και τι φιλια τους και να τους εξηγήσεις πως έχει η κατάσταση,,πέστους ότι τους θεωρείς καλύτερα άτομα και θα προτίμησες να κανεις παρέα μαζί τους να κανεις μια νέα αρχή,,αλλα φρόντισε να είναι άτομα που όντως σε συμπαθουν για να μη γίνεις τυχόν'φόρτωμα'..μπορείς να το κανεις αυτό με τυχόν άτομα που έχετε παρόμοια μαθήματα και τους βλέπεις στές τάξης,,πχ εγώ έκανα παρεα με μια κοπέλα σε κάποια extra μαθήματα p κάναμε και αυτή είχε μια παρέα που δεν αντεχόταν έτσι τώρα κάνει παρέα μαζί μας στο σχόλειο,,χρειάζεται μεγάλο κουράγιο για μια τόσο μεγάλη αλλαγή,,κανε υπομονή και όλο και κάποια νέα φιλί θα βρείς,,η αν είναι κανε περισσότερο παρεα με την μια που αντέχετε
προφίλάλλα...
Μήνυμα #48143 από lusifer στις 06 Απριλίου 2008, 8:31μμ

lusifer

Εικονίδιο
μέλος από: 27/2/2008
μηνύματα: 149 αποδεκτές 0
ps.συγνωμη για τα ορθογραφικά κτλ,,προσπαθώ να αλλάζω όσα γράφω απτή σελίδα που έδωσε ο αντρέας16,,κάνει καλή δουλειά αλλα σε αυτό το τομέα εμφανος υστερεί!
προφίλάλλα...
4
Μήνυμα #48144 από ksanthoulla στις 06 Απριλίου 2008, 8:42μμ

ksanthoulla

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 12/8/2007
μηνύματα: 748 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Κανε υπομονή φίλη μου,μέχρι να τελειώσει το σχολειό και σίγουρα μετά θα αποκτήσεις πιο ενδιαφέρον παρέες.
Πάντως τι να σου πω..

Λυπάμαι που νιώθεις τόσο εγκλωβισμένη και που είσαι υποχρεωμένη να είσαι μαζί τους
προφίλάλλα...
Μήνυμα #48145 από Nelly στις 06 Απριλίου 2008, 8:48μμ

Nelly

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 6/4/2008
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Ma den antexw allo.
Den mporw na tes agnoow..To exoun katalavei idi...

προφίλάλλα...
Μήνυμα #48149 από lusifer στις 06 Απριλίου 2008, 9:55μμ

lusifer

Εικονίδιο
μέλος από: 27/2/2008
μηνύματα: 149 αποδεκτές 0
η προσπαθα να κανεις νέες παραίες η απλά σταματα να τους μιλάς εντελώς αγνοατες,μειναι μονη σου και τέλος..μονο αυτές είναι οι 'λύσης',,όλοι θυμώνουμε κάποτε με τη παρέα μας αλλα ακριβώς επειδή είναι φίλες τα βρίσκουμε,,είναι τόσο χαλια η κατάσταση πια?και αν ειναι τότε γιατι έκανες παρέα μαζί τους εξαρχής αφού δεν τες αντέχεις ως άτομα?
προφίλάλλα...
Μήνυμα #48151 από Nelly στις 06 Απριλίου 2008, 10:37μμ

Nelly

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 6/4/2008
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Den ixera oti itan etsi.
I oti 8a me ekanan na niw8w etsi.
Tin mia stigmi mporei na eimai teleiws sta high mou kai na me parei tilefwno i mia apo ekeines kai na mou pei kati kai na me eknevrisei..

προφίλάλλα...
Μήνυμα #48157 από lelipi στις 07 Απριλίου 2008, 2:54μμ

lelipi

Εικονίδιο
μέλος από: 16/2/2008
μηνύματα: 133 αποδεκτές 0
Σε καταλαβαίνω Α-Π-Ο-Λ-Υ-Τ-Α
προφίλάλλα...
Μήνυμα #48160 από papi στις 07 Απριλίου 2008, 6:53μμ

papi

Εικονίδιο
μέλος από: 1/2/2007
μηνύματα: 29 αποδεκτές 0
φιλτατη καλυτερα να τις μιλησεις γι αυτο που νιωθεις γι αυτες και να τις εξηγησεις οτι δεν τις αντεχεις αλλο και να σταματησεις να κανεις παρεα μαζι τους. αφου δεν τις αντεχεις τι θα σου κοστισει να μην τις μιλας καθολου. μονο οταν μεινεις μονη σου και ξεκοψεις απο την παρεα σου τοτε μονο θα ερθουν καινουρια ατομα να σου μιλησουν και να σε βαλουν στην παρεα τους. αλλα νομιζω οτι παιζει και κατι αλλο που δεν μας το εχεις πει...!!!
θα σε μαλωσω σε αυτο το φορουμ τα λεμε ολα....
υ.γ. παρακαλω μην γραφετε με greeklish!!!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #48164 από lusifer στις 07 Απριλίου 2008, 8:28μμ

lusifer

Εικονίδιο
μέλος από: 27/2/2008
μηνύματα: 149 αποδεκτές 0
sr βρε papi αλλα τουλάχιστο εμενα μου είναι δύσκολο να γράφω στα ελληνικά,δεν ξέρω αν ισχύει και σε άλλους αυτό..μην είσαι τόσο σίγουρη ότι αν ξέκοψη άπαυτες τότε θα την προσεγγίσουν άλλες παρέες εγώ αυτό που φοβάμαι είναι να μην μηνη μονη της,,αλλα θα μου πεις παρα με αυτές......και πάλι σαν να είσαι μονη σου δεν είναι?και ακόμα χειρότερα
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login