Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μην πτύετε καταγής
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Ελευθέριος Παγκανινάκης να ζωγραφίζει την Υπερμάχω με μπουζούκι, βιολί και λαϊκή κομπανία
Πέμπτη, 2 Μαΐου

όνειρο με τεράστιο φίδι

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #50293 από anada23 στις 19 Αυγούστου 2008, 7:44μμ

anada23

Εικονίδιο
μέλος από: 19/8/2008
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
παιδιά είδα σήμερα το μεσημέρι ένα όνειρο κάπως περίεργο και ξύπνησα με άσχημη διάθεση. Σαν να φοβόμουν. Είδα πως το μπαλκόνι του σπιτιόυ μου είχε πίασει φωτιά σε κάποιο σημείο κι ο αδερφός μου προσπαθούσε να τη σβήσει. Την έσβησε κι εκεί που έβλεπα το λάστιχο με το νερό ξαφνικα συνειδητοποιώ πως αυτο το πράσινο ήταν ένα τεράστιο φίδι που είχε σήκωνε το κεφάλι του όλο και πιο ψηλά. Η μητέρα μου προσπάθησε να το σκοτώσει και τα κατάφερε τελικά γιατί με κάτι το χτυπούσε. Από τεράστιο που το βλέπαμε έγινε πιο μικρό. Τί να πω; Ό, τι να 'ναι βλέπει κανείς στον ύπνο του αλλά επηρεάστηκα δε μπορώ να πω...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #50294 από death στις 20 Αυγούστου 2008, 12:43πμ

death

Εικονίδιο
μέλος από: 21/4/2007
μηνύματα: 289 αποδεκτές 0
το φιδι αν δεν κανω λαθος ειναι κακη λαχταρα.... αλλα δεν εχει σημασια μην τα πιστευεις. σε 2 μερες το πολυ θα το ξεχασεις.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #50296 από anastasia!! LP στις 20 Αυγούστου 2008, 1:03μμ

anastasia!! LP

Εικονίδιο
μέλος από: 30/1/2008
μηνύματα: 108 αποδεκτές 0
Φίδι σημαίνει εχθρός...!!Λογικά,σύμφωνα με το όνειρο σου, έχεις κάποιον μεγάλο εχθρό σου,προφανώς στο κοντινό σου περιβάλλον(γι'αυτό είδες πως ήταν στο μπαλκόνι) που όμως θα μπορέσεις να αντιμετωπίσεις...!
ελπίζω να help..!kisses!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #50331 από stratakos στις 25 Αυγούστου 2008, 1:29πμ

stratakos

Εικονίδιο
μέλος από: 25/8/2008
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
εγώ πιστεύω ότι σου πέσανε βαρειά τα "παπουτσάκια" βραδυάτικα...
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login