Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Kάποτε υπήρχαν ηθοποιοί που προσπαθούσαν να γίνουν σταρ. Tώρα υπάρχουν σταρ που προσπαθούν να γίνουν ηθοποιοί.
Παρασκευή, 3 Μαΐου

με θελει η οχι??

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #53467 από dj dp στις 15 Ιουλίου 2009, 1:58πμ

dj dp

Εικονίδιο
μέλος από: 15/7/2009
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
τα εχω με τον χαρη μου 2 βδομαδεσ και δεν θελω να τον χασω το θεμα μου ειναι οτι φαιρετε παραξενα και δεν μπορω να καταλαβω τι θελει να μου πει..........την μια μου λεει οτι γι'αυτον ειμαι κατι ομορφο καο δεν θελει να αλλαξει αλλα απο την αλλη με γραφει........μια βοηθεια???πωσ να χειριστω το θεμα???τι να του πω?????τι μπορει να μου δειχνει??????
προφίλάλλα...
6
Μήνυμα #53503 από mariacat στις 15 Ιουλίου 2009, 7:51μμ

mariacat

Εικονίδιο
μέλος από: 27/11/2007
μηνύματα: 109 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Εχω ζήσει αυτό που λες και για μένα παίζουν 2:είτε την έχει πατήσει στο παρελθόν και θέλει να κρατάει μια απόσταση για να μην πληγωθεί είτε απλά αντιμετωπίζει τη σχέση πιο χαλαρά θέλοντας εσύ να έχεις τη ζωή σου,εκείνος τη δική του και όχι να υπάρχει το πνίξιμο και η εξάρτηση.Εκτός κι αν ανήκει στην κατηγορία "δεν ξέρω τι θέλω-τι μου γίνεται" οπότε εκεί ανοίγει άλλο κεφάλαιο.Η ακριβής απάντηση θα δωθεί από εκείνον.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #53508 από dj dp στις 15 Ιουλίου 2009, 9:41μμ

dj dp

Εικονίδιο
μέλος από: 15/7/2009
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
nai exeis dikio....alla ex8es tou ekana mia koubenta kai mou eipe oti pernaei mia duskolh fash ths zwhs tou alla 8elei na hmaste mazi
προφίλάλλα...
Μήνυμα #53525 από SanTa BarBaRiaN στις 16 Ιουλίου 2009, 1:18μμ

SanTa BarBaRiaN

Εικονίδιο
μέλος από: 15/7/2009
μηνύματα: 37 αποδεκτές 0
ισως επειδη ειναι καλοκαιρι δεν μπορει να δεχτει πληρως τη δεσμευση κ θελει λιγο να νιωθει ανεξαρτητος κ να περναει καλα,ομως φοβαται να το πει για να μην το παρεξηγησεις..
(αν ισχυει κατι τετοιο δεν θα το παραδεχτει ευκολα οσο κ να προσπαθησεις...)
η αλλη περιπτωση ειναι να εχει αυτη τη σταση γιατι μπορει να δενεται ευκολα κ το καλοκαιρι ειναι δυσκολη περιοδος για τα ζευγαρι συνηθως....κ γι αυτο ειναι απομακρος...για να μην πληγωθει αν κατι παει στραβα...
ωστοσο το δεν ξερω τι θελω κ τι μου γινεται ειναι μια περιπτωση οπως ειπε κ η mariacat....ο καιρος θα δειξει
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login