Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Τα ωραιότερα πράματα στη ζωή ή είναι ανήθικα ή παράνομα ή παχαίνουν.
Κυριακή, 5 Μαΐου

πειτε μοθ τα προβλήματα σας!!!

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #53838 από antreas_14 στις 08 Αυγούστου 2009, 8:36μμ

antreas_14

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 8/8/2009
μηνύματα: 208 αποδεκτές 0
οπιαδήποτε στιγμή της μέρας. Αν εχετε καπιο οπιοδήποτε προβλημα μην διστασετε να μοθ το πειτε θα είμαι παντα εδω για να σας λύνω τα προβλήματα σας. (μπορει να συμμετεχει και το κοινο)!!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #53839 από RGXRISTOS στις 08 Αυγούστου 2009, 10:02μμ

RGXRISTOS

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 5/7/2009
μηνύματα: 79 αποδεκτές 0
Αν ειναι να μας βοηθησεις εσυ σωθηκαμε!!!εσυ δεν ξερεις πως να ριξεις μια γκομενα και θα λυσεις τα προβληματα μας????χαχα παιδεια να φτιαξουμε και ενα αγαλμα με τον αντρεα!!χαχαχαχα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #53840 από sintele στις 08 Αυγούστου 2009, 10:05μμ

sintele

Εικονίδιο
μέλος από: 8/12/2008
μηνύματα: 286 αποδεκτές 0
σε μεγάλα προβλήματα θα μπεις αντρέα μου με αυτή σου την παράκληση,,εγώ προσωπικά άλλο από προβλήματα τον τελευταίο καιρό,,δεν χρησιμοποιούσα ποτε την λέξη μισος αλλα μονο αυτή θα μπορούσα να χρησιμοποιήσω για τα αισθήματα που με έχουν κάνει να νιώσω τον τελευταίο καιρό,,φιλιες χρόνον που σβήνουν ανεξήγητα,άτομα που δεν έχω πειράξει ποτε να προσπαθούν να μου κάνουν τι ζωή μίζερη,άσε χαλια η κατάσταση,,για na βγω από το σπίτι μου και να παο στο χωριο μου το σκέφτομαι 2-3fores..το μονο που κάνω είναι να metro τις μέρες για να βγούν τα αποτελέσματα τον πανεπιστημίων ελλάδας για να φύγω,,χώρισα με το αγόρι μου που τελικά μονο το συμφέρον του σκεφτόταν,,αυτός που λάτρευα κατάφερε να με κάνει να τον απεχθάνομαι με τι χαλια συμπεριφορά του τα τελευταία χρονια!!και τώρα απλά προσπαθώ να αντισταθώ στον πειρασμό να τον δω οποτε μου στέλλει msg γιατί δεν πάει άλλο αυτή η κατάσταση,,αν εxής λύση για όλα αυτά τότε τι να πω,,υποκλίνομαι:)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #53841 από sintele στις 08 Αυγούστου 2009, 10:06μμ

sintele

Εικονίδιο
μέλος από: 8/12/2008
μηνύματα: 286 αποδεκτές 0
RGxristo μην γίνεσαι(επιεικώς) M@@@
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #53843 από RGXRISTOS στις 08 Αυγούστου 2009, 10:47μμ

RGXRISTOS

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 5/7/2009
μηνύματα: 79 αποδεκτές 0
o αντρεας εχει ανοιξει ενα θεμα στο οποιο ρωταει πως να ριξει ενα κοριτσι!!!δηλαδη θα μας λυσει τα προβληματα ενας που δεν ξερει πως να ριξει μια γκομενα????χαχα
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #53844 από sintele στις 08 Αυγούστου 2009, 11:12μμ

sintele

Εικονίδιο
μέλος από: 8/12/2008
μηνύματα: 286 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

πήγαινε εσύ που μπορείς να τις ρήξης όλες και ξέρεις όλες τις απάντησης να τον βοηθήσεις τότε,,δεν έχει σημασία αν θα λύση κάποιο πρόβλημα μας ουσιαστικά αλλα η θέληση του να βοηθήσει ενώ άλλη δεν νοιάζονται είναι που έχει σημασία,,δεν είπε ότι είναι τελείως η ότι έχει όλες τις απάντησης,,άλλωστε δεν είναι ντροπή να ζητάμε βοήθεια για κάποια θέματα και αυτό δεν μας κάνει λιγότερο έξυπνους
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #53849 από antreas_14 στις 08 Αυγούστου 2009, 11:35μμ

antreas_14

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 8/8/2009
μηνύματα: 208 αποδεκτές 0
i zoi mou ine xalia oi filoi mou mono to simferon tous kitane
i oikogenoia mou den me agapai den mou dini simasia..
giafto protimo na voithao ta provlimata twn allwn afou ta dika mou den linonte giafto RGXRISTO min apantas an den kseris
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #53850 από antreas_14 στις 08 Αυγούστου 2009, 11:36μμ

antreas_14

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 8/8/2009
μηνύματα: 208 αποδεκτές 0
pos exases tous filous s sintele?
gt kai pos afta ta atoma sou kanoun ti zoi mizeri??
to agori sou ti simferon skeftotan??
ke pios ine aftos pou ton latreves ke tora se kani na ton apexthanese??
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #53858 από antreas_14 στις 10 Αυγούστου 2009, 2:59πμ

antreas_14

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 8/8/2009
μηνύματα: 208 αποδεκτές 0
?????????????????????????????????????????????????
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #53865 από Bluejack στις 11 Αυγούστου 2009, 1:34πμ

Bluejack

Εικονίδιο
μέλος από: 28/12/2007
μηνύματα: 713 αποδεκτές 0
Χάρηκα πολύ που ο rgxristos έγινε banned μέλλος,
μήνες τώρα μου την έσπαγε αδιαφορόντας πλέον για το τι λέει μιας και είναι ένα παιδάκι 14-16 ετών που θέλει να του δώσουμε προσοχή κάνοντας τον "μάγκα"
Anyway,
sintele έχω καταλάβει πως δεν πρέπει να δίνουμε εμπιστοσύνη πουθενά γιατί οι γνώμες που έχουμε για τους ανθρώπους γύρω μας αλλάζουν.
Οι γνώμες,οι συμπάθειες οι σιγουριές αλλάζουν απο την μια στιγμή στην άλλη.
Μόνοι μας είμαστε όλοι, δεν πρέπει να βασιζόμαστε πουθενά.τα δεδομένα που έχουμε αλλάζουν.Λύση για όλα αυτά που θες?
απλή και δύσκολη :
Δύναμη,ηρεμία,αγάπη και πίστη (σε εσένα)

Πρέπει να καταλάβουμε πως η ζωή είναι απλή,μην την κανουμε τόσο περίπλοκη. (φυσικά αυτά τα λέω και σε εμένα)
Ελπίζω να σου πάνε όλα καλά!
Αντρέα για το μόνο που πρέπει να είσαι σίγουρος είναι πως η οικογένεια σου σε αγαπάει όσο δεν σε αγαπάει κανείς.
Μην απογοητεύεσαι,όλα καλά θα πάνε θα το δεις και δεν υπάρχουν προβλήματα άλυτα.Όλα ξεπερνιούνται εκτός απο τον θάνατο.
Για όλα υπάρχουν λύσεις.. Go on!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login