Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Ένα βρώμικο βιβλίο είναι σπάνια ένα σκονισμενο βιβλίο.
Κυριακή, 5 Μαΐου

Need Help plz

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #54947 από Johnny Montana στις 13 Οκτωβρίου 2009, 8:12μμ

Johnny Montana

Εικονίδιο
μέλος από: 13/10/2009
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Γεια σας και καταρχας συγχαριτηρια για το foroum σας.Ειμαι καινουργιος εδω και θελω τη βοηθεια σας για κατι.Λοιπον για να μην τα πολυλογω , ειμαι 18+ ,μολις περασα πανεπιστιμιο και εχουμε 3 μερες που αρχισαμε.Εχω γνωρισει μια κοπελα(συμμαθητρια μου) και μου αρεσει πολυ και ομολογω πως πρωτη φορα νιωθω τοσο εντονα συναισθηματα για ενα κοριτσι.Αυτη κανει παρεα κυριως με τις φιλες της
αλλα απο τα υπολοιπα αγορια με εμενα μιλαει περισσοτερο κυριως στο τελος επειδη φευγουμε μαζι, και εχουμε μαθει αρκετα πραγματα ο ενας για τον αλλον.Ειναι πολύ καλο κοριτσι και normal ατομο.Θα ηθελα λοιπον να μου πειτε τη γνωμη σας για το πως να την προσελκησω και να προχωρησουμε περισσοτερο...
Καταλαβαινω οτι γινομαι λιγο κουραστικος αλλα φοβαμαι μιν κανω κατι λαθος και τη χασω.Oλες οι γνωμες δεκτες αλλα θα προτιμουσα να απαντησουν κυριως γυναικες
που ξερουν την ψυχολογια μιας κοπελας.

Thanks...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #54952 από bluebird στις 13 Οκτωβρίου 2009, 9:41μμ

bluebird

Εικονίδιο
μέλος από: 22/9/2009
μηνύματα: 243 αποδεκτές 0
3 μερες γνωριμιας ειναι λιγο νωρις για να προχωρησεις φιλε johny, κατα την γνωμη μου. θα σου προτεινα λοιπον να συνεχισετε να μιλατε εστω και για λιγο, να εισαι ευγενικος και γλυκος, μην βιαστεις για ραντεβου κι ετσι, ασε να γνωριστητε καλυτερα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #54993 από ΜΑΡΙΑ ΚΥΠΡΑΙΟΥ στις 15 Οκτωβρίου 2009, 8:31μμ

ΜΑΡΙΑ ΚΥΠΡΑΙΟΥ

Εικονίδιο
μέλος από: 13/10/2009
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
θα σου ελεγα να δεις περισσοτερο κ πως σε βλεπει αυτη αν καταλαβαινεις οτι κατι παιζετε ορμα. δεν εχεις να χασεισ κατι. στο κατω κατω την ξερεις λιγες μερες. τι ειχες κ τι εχασες... αν φυσικα εισαι σιγουροσ για τα αισθηματα σου προς την κοπελα ετσι.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login