Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Τα υιοθετημένα παιδιά είναι μεγάλος μπελάς. Πρέπει να τα μάθεις να σου μοιάζουν εμφανισιακά. (Gilda Rander)
Τρίτη, 7 Μαΐου

του αρεσω τελικα?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #58162 από melissoula στις 30 Ιανουαρίου 2010, 3:40μμ

melissoula

Εικονίδιο
μέλος από: 1/12/2009
μηνύματα: 38 αποδεκτές 0
Λοιπον...μου αρεσει ενα παιδι τισ ιδιας ηλικιας με εμενα 15 δλδ κ ειμαστε στο ιδιο τμημα...του εχω πει πως νιωθω μεσω sms για εκεινον κ αυτος δεν εκανε τιποτα απωλιτος...δεν μου μιλισε καθολου για αυτα που του ειχα πει παραμονο αλαξε καπως η συμπεριφορα του..εμενα μου αρεσει ακομα ομως αλλα δεν προκειτε να του ξαναμιλισω για αυτο το θεμα..αυτος δεν μου μιλαει σχεδον καθολου παραμονο με κοιταει κ γενικα οταν ειναι κοντα μου φενετε να ειναι σε αμηχανια δλδ κοιταει κατω κτλ...δεν μπορω να καταλαβω αν του αρεσω...εχει πολυ περιεργη συμπεριφορα απεναντι μου...εσεις τι λετε του αρεσω κ αν ναι τι μπορω να κανω για να νιωσει πιο οικεια μαζι και να αρχισει να μου μιλαει...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58168 από dirla στις 30 Ιανουαρίου 2010, 6:03μμ

dirla

Εικονίδιο
μέλος από: 21/1/2010
μηνύματα: 26 αποδεκτές 0
κατα αρχην εμενα δεν θα μου αρεσε αν μια κοπελα μου ελεγε πως νιωθει με ενα μυνημα......και αν συνεβενε θα ειχα και εγω παρομοια συμπεριφορα....χαθηκαν τοσες καφετεριες να πατε να τα πειτε...?? η το παλικαρι δεν εχει αποφασισει ακομα τι θελει και χρειαζετε λιγο χρονο...νομιζω αν δεν ηθελε θα στο ειχε ξελαθαρισει...εκτος και αν ειναι μακακας.......νομιζω οτι αυτες ειναι οι πιθανες εκδοχες......!!!!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58170 από melissoula στις 30 Ιανουαρίου 2010, 6:21μμ

melissoula

Εικονίδιο
μέλος από: 1/12/2009
μηνύματα: 38 αποδεκτές 0
οταν του ειπα πως νιωθω για εκεινον με μνμ μετα απο λιγο καιρο του προτεινα να βγουμε για καφε για να μιλισουμε κ μου ειπε οτι ειχε προπονηση...μετα δν του ξανα ειπα τιποτα κ τωρα εχουν περασει σχεδον 6 μηνες και η συμπεριφορα του ειναι αυτη που περιεγραψα πιο πανω..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58171 από bilakos7 στις 30 Ιανουαρίου 2010, 6:28μμ

bilakos7

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 13/1/2010
μηνύματα: 49 αποδεκτές 0
μπορει να σε ντρεπεται
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58173 από melissoula στις 30 Ιανουαρίου 2010, 6:42μμ

melissoula

Εικονίδιο
μέλος από: 1/12/2009
μηνύματα: 38 αποδεκτές 0
να με ντεπεται γιατι?πειτε μου εσεις τα αγορια πωσ θα ερμινευαται την συμπεριφορα του κ τι θα κανετε στν θεση του?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58177 από bilakos7 στις 30 Ιανουαρίου 2010, 7:12μμ

bilakos7

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 13/1/2010
μηνύματα: 49 αποδεκτές 0
καντον να εσθανετε πιο οικια μαζι σου και μαθε με καποιο τροπο αν του αρεσεις κ αν του αρεσεις περιμενε να κανει αυτος την ορωτη κινιση
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58178 από Seorge στις 30 Ιανουαρίου 2010, 7:13μμ

Seorge

Εικονίδιο
μέλος από: 28/5/2009
μηνύματα: 218 αποδεκτές 0
Δεν μπορείς να αντιληφθείς αν σε θέλει η όχι αν δεν σου ανοίγεται η δεν κανει κινήσεις..Μπορείς να τον πλησιάσεις θίγοντας καποιο κοινό σας ενδιαφέρον π.χ αν του αρέσει η τάδε ταινια να του πεις οτι σ αρεσει και σενα και να πας τη συζήτηση εν τέλη εκει που θες και έτσι πλεόν μ αυτα που θα σου πει δε θα βασανίζεσαι και συ...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58181 από MaRmO στις 30 Ιανουαρίου 2010, 7:43μμ

MaRmO

Εικονίδιο
μέλος από: 9/12/2008
μηνύματα: 314 αποδεκτές 0
εγω πιστευω οτι μαλλον δεν του αρεσεις και για να μην σου φερθει ασχημα η για να αποφυγει το θεμα προτειμαει να σε αποφευγει η να μην λεει πολλα πολλα γιατι αυτος σε βλεπει διαφορετικα...με αυτον τον τροπο προσπαθει να μην σου δινει ελπιδες...αν του αρεσες θα πηδαγε απο την χαρα του που το ειπες εσυ πρωτη και θα σου ελεγε και εκεινος κατι...αλλα ετσι...δεν νομιζω...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58195 από melissoula στις 31 Ιανουαρίου 2010, 9:53πμ

melissoula

Εικονίδιο
μέλος από: 1/12/2009
μηνύματα: 38 αποδεκτές 0
παιδια σας ευχαριστω πολυ...ωστοσο θα ηθελα κ αλλες απαντισεις!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login