Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Τα λεφτά είναι σαν το σεξ. Δε σκέφτεσαι τίποτα άλλο αν δεν έχεις και σκέφτεσαι όλα τ' άλλα αν έχεις.
Τετάρτη, 1 Μαΐου

Παρτιτουρες

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #59705 από Seorge στις 30 Μαρτίου 2010, 7:09μμ

Seorge

Εικονίδιο
μέλος από: 28/5/2009
μηνύματα: 218 αποδεκτές 0
Ρε παιδια μηπως εχετε παρτιτουρες για αρμόνιο εστω να ανταλάξουμε ή να αναρτήσουμε..?γιατι υπάρχουν σαιτ που αγοράζεις αλλα κάνουν απο 2-5 ευρω η παρτιτούρα και εχω αγοράσει πάμπολλες(μα παααααααρα πολλες) αλλα ξερετε οτι τα λεφτά είναι περιορισμένα και πλέον δε με παίρνει αλλο...λοιπόν?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #59715 από Bluejack στις 31 Μαρτίου 2010, 12:36πμ

Bluejack

Εικονίδιο
μέλος από: 28/12/2007
μηνύματα: 713 αποδεκτές 0
Παίζεις πιάνο Seorge?
Τέλεια
Και εγώ αναρωτιέμαι γιατί υπάρχουν tabs για όλα τα κομμάτια σε κιθάρα και
δεν βγάζουν στη φόρα για πιάνο..Κιθάρα ασχολούμαι εγώ, αλλά ξέρω πολλά άτομα που θέλουν για αρμόνιο και το ίντερνετ έχει μια έλειψη εδώ..
Φυσικά όπως λες υπάρχουν μερικά για να τα αγοράσεις αλλά όχι πολλά και δεν ξέρω αν συμφέρει για 10 κομμάτια να δώσεις 5-10 ευρώ..
Η λύση είναι μια :
Το αυτί σου..
Τι καλύτερη άσκηση και μέθοδος εκμάθησης?

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #59717 από Seorge στις 31 Μαρτίου 2010, 1:09πμ

Seorge

Εικονίδιο
μέλος από: 28/5/2009
μηνύματα: 218 αποδεκτές 0
Ερε bluej μεγαλε!!κιθαρα ε?πρωτο!!τυχεροι εσεις γιατι το internet εχει απειρα tabs!Για τ αυτι π λες εχεις απολυτο δικιο και περα απο τις παρτιτούρες που εχω,ετσι λειτουργώ στα περισσότερα κομμάτια και δεν μπορώ να πω οτι απογοητεύομαι,καθε άλλο απλα ρε συ αλλιως ειναι με την παρτιτούρα γιατι μόνος είτε καποιες συγχορδιες είτε κατι θα γίνεται στραβά...Παντως thanx για την απαντηση φιλαράκι...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #59719 από Bluejack στις 31 Μαρτίου 2010, 1:47πμ

Bluejack

Εικονίδιο
μέλος από: 28/12/2007
μηνύματα: 713 αποδεκτές 0
Αν έχεις κάνει κάποιο cover σε κανά youtube στείλε μας να ακούσουμε
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #59722 από tiger15 στις 31 Μαρτίου 2010, 3:09πμ

tiger15

Εικονίδιο
μέλος από: 18/12/2008
μηνύματα: 91 αποδεκτές 0
παιδια και εγω πιανο κανω και αφηστε τα ψαχνω σαν τρελος για παρτιτουρες οι θα βρω κακεκτυπα πρωτοτυπων ή μισα κομματια ή ακομα χειροτερο θα πρεπει να πληρωσω.....
εεεε δεν αντεχω... αν εχει κανεις τιποτα ας στειλει....

καλα εεεε οσον αφορα εσας με τις κιθαρες μην μιλατε ειναι γεματος ο τοπος απο ταμπλατουρες....
πφφφ τα ειπα και ησυχασα... εεε μαα πια... :P
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #59723 από Bluejack στις 31 Μαρτίου 2010, 3:19πμ

Bluejack

Εικονίδιο
μέλος από: 28/12/2007
μηνύματα: 713 αποδεκτές 0
Ναι..
Αν και εντάξει στις κιθάρες είναι αλλιώς τα πράγματα
Δλδ οκ αν πούμε οτι ψάχνω 3 συγχορδίες απο ένα κομμάτι δεν υπάρχει τίποτα πιο εύκολο απο το να τις βγάλω σε 5 λεπτά και μετά να τις ανεβάσω σε κάποιο site..
Αλλά δεν ψάχνω πάντα απλές συγχορδίες
(τώρα θα πείτε όλα τα ελληνικά κομμάτια απλά είναι, και στα ξένα παντού υπάρχουν ταμπλατούρες με σόλο κτλ..)
Έχετε δίκιο .. :P
Κρίμα πάντως γιατί το πιάνο είναι για μένα ανώτερο απο την κιθάρα σαν όργανο και δεν ξέρω που οφείλεται αυτή η έλλειψη.
Ίσως στην δυσκολία του σε σχέση με την κιθάρα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #59726 από Seorge στις 31 Μαρτίου 2010, 10:22πμ

Seorge

Εικονίδιο
μέλος από: 28/5/2009
μηνύματα: 218 αποδεκτές 0
TIGER15 εχω ρε συ εγω μερικές παρτιτούρες καλες,αλλα πως να στις δώσω ή να τις ανεβάσω δεν ξέρω..αν σκεφτέίς κάτι πες μου και εγινε..
Οσο bluejack για αυτό,ανωτερο όργανο το πιάνο νομίζω δεν μπορείς να το πείς γιατι το καθένα εχει τη χαρη του ;-)...Νομίζω πιο πολύπλοκο θες να πεις για τ πιάνο με περισσότερες συνθετικές δυνατότητες...!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #59729 από Doctoras στις 31 Μαρτίου 2010, 12:58μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Seorge μπορεις να τα ανεβασεις δωραιαν στο megaupload νωμιζω ειναι ειναι ανονυμο δεν ζηταει στοιχεια.Φτειαχνεις ενα account και κανεις upload οτι θες.Ψακτω πρωτα για καλο και για κακο ομως μηπως φενονται στοιχεια που δεν θες.Απλα ειναι μια καλη λυση.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #60038 από anonymus στις 08 Απριλίου 2010, 9:01μμ

anonymus

Εικονίδιο
μέλος από: 7/4/2010
μηνύματα: 50 αποδεκτές 0
Nαι ρε παιδια το να κανεις upload ειναι ευκολο. Ενα λογαριασμο χρειαζεσαι. Θα βαλω καποια sites εδω για ευκολια επειδη πολυ μου αρεσε το θεμα σας.

Hotfile
Megaupload
Rapidshare
Uploading
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #65940 από marginal στις 07 Σεπτεμβρίου 2010, 1:18πμ

marginal

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 25/10/2009
μηνύματα: 32 αποδεκτές 0
μπορεις να μπεις επισης στο www.scribd.com
εκει θα βρεις ξενα περισσοτερο:)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login