Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Δώσε στους ανθρώπους μια δεύτερη ευκαιρία. Ποτέ όμως μια τρίτη!
Κυριακή, 28 Απριλίου

Ο κολλητός μου φέρεται διαφορετικά

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #61123 από maR189 στις 09 Μαΐου 2010, 7:49μμ

maR189

μέλος από: 9/5/2010
μηνύματα: 33 αποδεκτές 0
Παιδια καταρχην γεια σας..ειμαι νεος στο φορουμ και εχω ενα 8εμα που με απασχολει ιδιαιτερα...Ειμαι κολλιτος με ενα παρα πολυ καλο παιδι εδω και 2,5 χρονια και αισθανομαι πολυ συνδεδεμενος με αυτον τον αγαπαω πολυ(σαν φιλο παντα)..αλλα τωρα τελευταια η συμπεριφορα του εχει αλλαξει παρα πολυ, δεν ειναι οπως ηταν παλια τωρα οποτε βρισκει ευκαιρια μπορει να με κοροϊδευει και δεν βγαινουμε και πολυ μαζι...εγω στεναχοριεμαι πολυ τι να κανω??
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61125 από foumo στις 09 Μαΐου 2010, 8:35μμ

foumo

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 4/3/2010
μηνύματα: 46 αποδεκτές 0
Να του μιλήσεις στα ίσια και να του πεις οτι κάτι έχει αλλάξει πάνω του! Μπορεί να έχει προβλήματα και να έχει αλλάξει η συμπεριφορά του γενικά...Μπορεί επίσης και να σε ζηλεύει, όταν λες οτι σε κοροιδεύει όποτε του δοθεί η ευκαιρία... Πρέπει να του μιλήσεις!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61128 από Σηπτικό Βόδι στις 09 Μαΐου 2010, 9:02μμ

Σηπτικό Βόδι

μέλος από: 8/4/2010
μηνύματα: 917 αποδεκτές 0
Συζητήστε το βρε άνθρωπε.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61134 από Olympiakos7 στις 09 Μαΐου 2010, 10:17μμ

Olympiakos7

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 24/9/2009
μηνύματα: 92 αποδεκτές 0
φιλε γαμησετα το εχω περασει ακριβως αυτο το πραμα.με ενα φιλο μου που κανουμε παρεα εδω κ 15 χρονια.ετσι ξαφνικα πριν 3 χρονια εκει που ειμασταν μια χαρα,σε μια περιοδο δεν μου μιλουσε τοσο,οτι και να ελεγα πεταγοταν να μου την πει και αλλα τετοια.τελικα ακου τι ειχε γινει.ενα μουνοπανο ελεγε μαλακιες πισω απο την πλατη μου οτι και καλα λεω εγω μαλακιες για αυτον χωρις να το ξερει.κατι που δεν ισχυε.τελικα εφτασε το καλοκαιρι και χαθηκαμε περιπου 2 μηνες(να ειμαι σε φαση να μην κανω με κανενα παρεα,οχι οτι δεν με γουσταραν απλα εγω δεν εκανα τοτε με αλλουσ παρεα εκτος απο αυτον)αλλα εγω ξεκινησα εκεινο το καλοκαιρι skate και περνουσα την ωρα μου.αυτος απο τον ιουνιο-αυγουστο δεν ηξερα τι κανει.τελικα μια μερα ομως ηρθε και τα βρηκαμε και τα ξεκαθαρισαμε και ετσι ακομα κανουμε παρεα.ηθικο δειδαγμα:κοιτα μην στην εχει κανει τη δουλεια κανεισ αλλος πουστης,και να μην εχεις σε κανενα εμπιστοσυνη!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61135 από maR189 στις 09 Μαΐου 2010, 10:23μμ

maR189

μέλος από: 9/5/2010
μηνύματα: 33 αποδεκτές 0
παιδια του μιλησα πριν ανοιξω το θεμα και μου λεει δεν εχω τιποτα(μου τα μασαγε ομως) και τελοσπαντων ΑΣ ΠΟΥΜΕ τωρα τα βρηκαμε αλλα δεν ειναι το ιδιο οπως πριν:/
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #61143 από monaxia_mu_ola στις 10 Μαΐου 2010, 2:27πμ

monaxia_mu_ola

Εικονίδιο
μέλος από: 15/1/2009
μηνύματα: 78 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Η αλήθεια είναι ότι οι άνθρωποι αλλάζουν... Και οι συνήθειές τους, και οι χαρακτήρες τους, και οι προτεραιότητές τους... Εξελίσσονται. Ίσως απλώς λοιπόν να νιώθει ότι δεν ταιριάζετε πια, ότι δεν τον καλύπτεις σαν προσωπικότητα κλπ, και να μη νιώθει άνετα να στο πει.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61149 από Pelvic_Thrust στις 10 Μαΐου 2010, 1:09μμ

Pelvic_Thrust

Εικονίδιο
μέλος από: 5/11/2009
μηνύματα: 613 αποδεκτές 0
Φιλε σε καταλαβαινω. Μονο που αυτη τη πουστιά που σου παιξαν μερικοι δειλοι μου το καναν σε μια κοπελα που αγαπησα πραγματικα. Την μονη.

Τοσο κοπο εκανα να την πλησιασω και καποιοι αλλοι φλωροι, μαλακες, αποτυχιμενοι στον ερωτικο τωμεα, μαλακιστιρια, ανωριμοι και κωλοπαιδα τις λεγαν μαλακιες για μενα, μεχρι που μια μερα απλα σταματησε να μου μιλαει, να με χαιρεταει και να απανταει στα μηνυματα μου..

Με ζηλευαν ρε, τα λεσια. Αυτοι ηταν μονο λογια, ξερεις... "θα την γ@μησω, θα την κανω θα την ρανω.."

Αυτα τα πισωπλατα ειναι και επικυνδινα καποιες φορες.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61162 από Doctoras στις 10 Μαΐου 2010, 5:38μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Olympiakos7@09 Μαΐου 2010)
φιλε γαμησετα το εχω περασει ακριβως αυτο το πραμα.με ενα φιλο μου που κανουμε παρεα εδω κ 15 χρονια.ετσι ξαφνικα πριν 3 χρονια εκει που ειμασταν μια χαρα,σε μια περιοδο δεν μου μιλουσε τοσο,οτι και να ελεγα πεταγοταν να μου την πει και αλλα τετοια.τελικα ακου τι ειχε γινει.ενα μουνοπανο ελεγε μαλακιες πισω απο την πλατη μου οτι και καλα λεω εγω μαλακιες για αυτον χωρις να το ξερει.κατι που δεν ισχυε.τελικα εφτασε το καλοκαιρι και χαθηκαμε περιπου 2 μηνες(να ειμαι σε φαση να μην κανω με κανενα παρεα,οχι οτι δεν με γουσταραν απλα εγω δεν εκανα τοτε με αλλουσ παρεα εκτος απο αυτον)αλλα εγω ξεκινησα εκεινο το καλοκαιρι skate και περνουσα την ωρα μου.αυτος απο τον ιουνιο-αυγουστο δεν ηξερα τι κανει.τελικα μια μερα ομως ηρθε και τα βρηκαμε και τα ξεκαθαρισαμε και ετσι ακομα κανουμε παρεα.ηθικο δειδαγμα:κοιτα μην στην εχει κανει τη δουλεια κανεισ αλλος πουστης,και να μην εχεις σε κανενα εμπιστοσυνη!!

Φιλε εγω ημουν κολιτος με ενα με ενα παιδι τον χ ας πουμε απο την πρωτη δημοτικου.Μεχρι Την πρωτη γυμνασιου πεναγαμε μια χαρα μεχρι που καποιος του εβαζε λογια οτι τον βριζω πισω απο την πλατη του
ιδια περριπτωση με εσενα.Αυτο το παιδι που λες ηταν και ειναι ενα φλορακι του σχολειου που δεν τον κανουν παρεα γιατι λει διαρκως ψεματα για να κανει εντυπωση.Τεσπα οταν το εμαθα το σαπισα στο ξυλο και του ειπα οτι αμα το ξανακανει θα ερθουν και χειροτερα.
Απο τοτε εγω μιλαω μονο περιστασιακα με τον πρωην κολιτο μου γιατι
τσαντιστικα που ενο ειμασταν μαζι τοσα χρονια δεν τολμησε να ερθει να μου πει ο ιδιος αν οντος εκανα κατι η οχι.Δεν εχω ξεκοψη μαζι του ο χ μου ειχε ζητησει και συγνωμη γιατι καταλαβε οτι ηταν λαθος
αλλα δεν γουσταρω πολλα πολλα με τετια ατομα.Δεν το περιμενα αυτο ποτε.Και κραταω μια πισινη.Κατα την γνωμη μου αμα μαθεις οτι εχει γινει κατι αναλογο φιλε απλα ξεπερασε τον και βρες αλλον κολιτο δεν
αξιζει να ασχολησε με τετια ατομα γιατι αυτα εχουν μεγαλο προβλημα.
Παιδια επιδη τυχενει ακοκομα να ειμε στην ιδια ταξι με αυτον τον φλορο που εκανε την μαλακια ακομα και τωρα που εχουν περασει 3 χρονια ειπε σε καινουρια παιδια που ειχαν ερθει οτι ειμε τρελος
και οτι χωρις λογο εκει που καθοταν του εσκασα μπουκετο.Εχουν το θρασσος και δεν λεν πριν τι εχουν κανει μονο να μειωνουν τον αλλον
αλλα αργα η γρηγορα η αληθεια μαθαινετε.Ακομα τον εχω ακτη οπως και αλλα παιδια.Παρετραπηκα λιγο τσαντιστηκα καθως εγραφα συγνωμη.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61164 από maR189 στις 10 Μαΐου 2010, 6:04μμ

maR189

μέλος από: 9/5/2010
μηνύματα: 33 αποδεκτές 0
ειλικρινα δεν ξερω τι να πω δεν καταλαβαινω γιατι υπαρχουν τετοια ατομα...αν εχει γινει κατι τετοιο σας το υποσχομε ειναι τελειωμενος οποις και να το εχει κανει!:P
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61186 από tiger15 στις 11 Μαΐου 2010, 12:12πμ

tiger15

Εικονίδιο
μέλος από: 18/12/2008
μηνύματα: 91 αποδεκτές 0
γαμησε τα.... εχω περασει και εγω αναλογα μια ειναι η λυση συζητηση προσωπο με προσωπο...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login