Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
ΕΜΕΙΣ είμαστε ΕΚΕΙΝΟΙ
Σάββατο, 18 Μαΐου

Τι μουσικη ακουτε?

Σελ. 3
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #62721 από teArz στις 13 Ιουνίου 2010, 3:14μμ

teArz

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 13/6/2010
μηνύματα: 61 αποδεκτές 0
χμμ

Εχω μαθει να μη κολλαω σε ειδη και να μην ακολουθω μοδες οσον αφορα στη μουσικη.Εδω και 3 χρονια ακουω περισσοτερο ελληνικο hiphop(πιο πολυ ΤxC,FF.C,Razastarr,Παρεμβολες,Αναφλεξη,Yinka,Psyxodrama,Productive,
Javaspa,Active Member,Ορθολογιστες,Detro,Ladose,Apeis,rns,Flowjob,Ηρωα,Βρωμικο Νοτο)
Εκτος απο ελληνικο ακουω και ξενο αν και δε κατεχω και πολλα(R.A The rugged man,Jedi Mind Tricks,Wu Tang Clan,Sniper,Atmosphere,Keny Arkana,Arsonists,Snowgoons,NTM,KRS)
Επισης ακουω Doom/gothic metal(Draconian,Forest of shadows,swallow the sun,My dying bride,Ahab,Aggalloch Κτλπ),Punk(NoFX,Bad Religion,Anti-flag,Floggin Molly,Less Than Jake,Pennywise)Alternative Rock(Archive,Placebo,Massive Attack,Portishead,Rhcp κτλπ)Classic Rock(Aerosmith,Pink Floyd,Nirvana,AC/DC,Led Zeppelin,Jethro Tull κτλπ)

Απεχθανομαι ολα αυτα τα ηλεκτρονικα(house,Techno Κτλπ)!Πριν 10 χρονια δε θα τα ακουγε κανεις απλα μας τα πασαραν ετσι και πλεον εγινε μοδα.Επισης απεχθανομαι τη μουσικη που παιζει στα μπουζουκια,τους χατζιγιαννηδες,μαρτακιδες και ολα τα συναφη.
Γενικα θα ελεγα ειμαι ανοιχτος στο θεμα της μουσικης οποτε αν εχετε να προτεινε κατι ειμαι ετοιμος να ακουσω
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #63583 από h4r0uLiS στις 10 Ιουλίου 2010, 2:30πμ

h4r0uLiS

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 6/7/2010
μηνύματα: 18 αποδεκτές 0
βασικα απο τοτε που με θυμαμαι εχω αλλαξει πολλα ειδη μουσικης,ομως εδω και 3+ χρονια ακουω ραπ(κυριως ΖΝ,Bong da city,12ο πηθικο,diezel,εισβολεα,λιγο ρφ,βητα πεις και giants)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #63584 από AggelosTuDromu στις 10 Ιουλίου 2010, 2:53πμ

AggelosTuDromu

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 9/7/2010
μηνύματα: 622 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Σηπτικό Βόδι@03 Ιουνίου 2010)
Το θέμα είναι τι *δεν* ακούω...

Μισώ την ποπ πάρα πολύ (ξέρεις, λεϊντιγκαγκαντιές, μπιγονσεδιές κλπ)
Κάτι που επίσης δε μου αρέσει είναι αυτό το "χωριςλογια" είδος όπως δηλαδή η trance, η electro και όλα αυτά που είναι στη μόδα τελευταία και ό,τι χορεύεται στα κλαμπάκια.
Τώρα, τι ακούω;
Σχεδόν όλα τα υπόλοιπα.




ρε φιλε οτι αρεσει σε εμενα δεν αρεσει σε'σενα :D λολ σιν το ελλινικο ραπ που ειναι η τρελα μου
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #63605 από m@ria στις 11 Ιουλίου 2010, 2:06πμ

m@ria

Εικονίδιο
μέλος από: 30/5/2010
μηνύματα: 91 αποδεκτές 0
house trance techno electro κτλ τα μόνα που ακούω και φυσικά τρελένομαι!!!όλα τα υπόλυπα ούτε να τα ξέρω δεν θέλω :Ρ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #63614 από comper στις 11 Ιουλίου 2010, 7:28μμ

comper

μέλος από: 3/7/2010
μηνύματα: 37 αποδεκτές 0
εγω ακουω Τ-pain δεν με νοιαζει το τραγουδι του τι ειδος θα ειναι
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #63617 από comper στις 12 Ιουλίου 2010, 12:36μμ

comper

μέλος από: 3/7/2010
μηνύματα: 37 αποδεκτές 0
σορρυ αλλα ξεχασα να πω οτι ακουο ελληνικο hip hop αλλα μονο βορεια αστερια μικρος κλεφτης και ετσι για οσους κσερουν
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login