Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ο χρόνος είναι ο καλύτερος γιατρός, μόνο που τους σκοτώνει όλους.
Δευτέρα, 6 Μαΐου

αληθινη ιστορια

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #62503 από polka στις 09 Ιουνίου 2010, 6:18μμ

polka

Εικονίδιο
μέλος από: 9/6/2010
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
αυτο που θα σας διηγηθω ειναι απολυτα πραγματικη ιστορια καθως μου την εχει πει η ιδια η αδελφη μου.πριν απο περιπου 3 μηνες οταν εγω ειχα παει τριημερη με το σχολειο με το λυκειο η μεγαλυτερη μου αδελφη ειπε στην μαμα μου οτι θα παει να μεινει στο χωριο μας . ετσι ειπιε ενα καφε με την γιαγια μου και ειπε να κοιμηθει λιγο το μεσημερι και μετα θα γυρνουσε με το αστικο στο σπιτι.ξαπλωσε λοιπον στην κρεβατοκαμαρα και προσπαθησε να κοιμηθει..... προτου την παρει ο υπνος λοιπον αλλα πρωτου το τονιζω ενιωσε κατι σαν αερακι να την χτυπαει τοσο που κουνηθηκε η κουρτινα..... δεν εδωσε σημασια παρολο που δεν υπηρχαν ανοιχτα παραθυρα.μετα απο λιγο ομως σηκωθηκε για τα καλα. οταν επιχηρησε να ξανακοιμηθει ακουσε καποια γυναικια φωνη νεαρης ηληκιας στο αυτι της να την φωναζει με το ονομα της τοσο που αισθανθηκε μεχρι και την αναπνοη του ατομου(οταν καποιος σου μιλαει στο αυτι) το λογικο ηταν να ρωτησει την γιαγια μασ αν εστω την φωναξε(κοιμοταν στο σαλονι) αλλα εκεινη κοιμοταν του καλου καιρου.μαζεψε λοιπον τα πραγματα της και εφυγε.στο μεταξυ το χωριο παλια ηταν υπο τουρκικης κατοχης και υπαρχουν φημεσ οτι στην αυλη του διπλανου σπιτιου πρεπει να ηταν νεκροταφειο και οτι ειχαν σκοτωθει πολλοι ανθρωποι.....τα συμπερασματα δικα σας!!!!!!


υ.γ. συγγνωμη αν εχω κανει καπου ορθογραφικα λαθη αλλα εχω σηνηθισει να γραφω με greeklish στον υπολογιστη
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #62506 από benedictos στις 09 Ιουνίου 2010, 6:54μμ

benedictos

Εικονίδιο
μέλος από: 8/4/2010
μηνύματα: 34 αποδεκτές 0
Ναι αυτο συμβαινει αρκετα συχνα. Πιθανως αυτη η γυναικεια παρουσια να προσπαθουσε να επικοινωνισει. Εγω αν ημουν στην θεση της αδερφης σου θα ξαναπηγαινα. Ισως να θελει να κανει καποια αποκαλυψη καποιας πραξης την οποια δεν πραγματοποιησε εν ζωη. Εχει ενδιαφερον.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #62520 από Leoboy στις 09 Ιουνίου 2010, 9:03μμ

Leoboy

banned
μέλος από: 9/6/2010
μηνύματα: 18 αποδεκτές 0
ναι μετα ηρθε ο λιακοπουλος με τους ελ.πες της να μην περνει lsd
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #62537 από trinity στις 09 Ιουνίου 2010, 9:51μμ

trinity

Εικονίδιο
μέλος από: 29/5/2010
μηνύματα: 52 αποδεκτές 0
σταματα βρε λεομποι
αφου λεμε συμβαινει αρκετα συχνα
εγω καθε βραδυ ακουω φωνες..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #62538 από anarxia-A.C.A.B στις 09 Ιουνίου 2010, 9:57μμ

anarxia-A.C.A.B

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 4/6/2010
μηνύματα: 27 αποδεκτές 0
κ εγω καθε βραδυ αξουω φωνες αλλα οχι στον υπνο μου αλλα στην πλατεια που καθομαι κ φωναζουν εκει κατι κατι κατι αστο καλυτερα χαχαχα
τεσπα
μπορει να νομιζε πως ηταν ξυπνια κ να κοιμοταν
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #62539 από Doctoras στις 09 Ιουνίου 2010, 9:57μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Εγω αν ημουν στην θεση της θα το αντιμετοπιζα ψυχρεμα και λογικα καθως ειμε οπως με ξερεται λογικος και εξυπνος ανθωπος.Λοιπον πρωτον θα ειχα πηδηχτει προπολου απο το παραθυρο και δευτερον δεν θα ξαναπαταγα με τπτ σε αυτο το σπιτι.Το γιατι θα το εκανα αυτο?Το συμπερασμα δικο σου!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #62540 από trinity στις 09 Ιουνίου 2010, 9:59μμ

trinity

Εικονίδιο
μέλος από: 29/5/2010
μηνύματα: 52 αποδεκτές 0
εγω θα ρωταγα αν ειναι θαμμενος κανενας θησαυρος στο νεκροταφειο διπλα...

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #62557 από Pelvic_Thrust στις 09 Ιουνίου 2010, 11:25μμ

Pelvic_Thrust

Εικονίδιο
μέλος από: 5/11/2009
μηνύματα: 613 αποδεκτές 0
Οπα! Τετοια θεματα μ'αρεσουν τρελα :D

Πιστευω στο παραφυσικο γιατι εχω πολλες εμπειριες, εχω δει, εχω ακουσει, εχω καταγραψει σε EVP φωνες στο σπιτι μου και εχω κανα δυο περιεργες φωτος.

Και η αδερφη μου μια φορα ηταν στο μπανιο αργα το βραδυ και ακουσε εναν ανδρα να ξεφυσαει (σαν αναστεναγμος) πισω απο το αυτι της! Μου λεει χεστηκε απανω της, τα παρατησε ολα οτι εκανε και πηγε για υπνο xD
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #62567 από anarxia-A.C.A.B στις 10 Ιουνίου 2010, 1:09πμ

anarxia-A.C.A.B

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 4/6/2010
μηνύματα: 27 αποδεκτές 0
εγω δεν πιστευω σ'αυτα ισα ισα γελαω με τους αλλους που τα λενε κ οι αλλοι φοβουντε μετα να πανε μονοι τους σπιτι ειχα κανει μια φαρσα στο σχολειο ολοι ειχαν χεστει πανω τους ακομα κ οι καθηγητες
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #62573 από Pelvic_Thrust στις 10 Ιουνίου 2010, 12:19μμ

Pelvic_Thrust

Εικονίδιο
μέλος από: 5/11/2009
μηνύματα: 613 αποδεκτές 0
Ουτε εγω πιστευα, μεχρι που μετακομισα στο σπιτι που μενω τωρα
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login