Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Καθηγητής είναι εκείνος που μιλάει στον ύπνο κάποιου άλλου.
Δευτέρα, 20 Μαΐου

Δώρο για τα χριστούγεννα ή τριήμερη;

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #68798 από giwrgos_alexo στις 09 Δεκεμβρίου 2010, 11:40μμ

giwrgos_alexo

μέλος από: 8/11/2010
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
γεια σας κ απο μενα... με λενε γιωργο και ειμαι 14... τωρα τα χριστουγεννα αρχισα να αναρωτιεμαι τι δωρο θα ζητησω απο τον πατερα μου για την πρωτοχρονια κ για τα γεννεθλια μου στις 28 ιανουαριου.. αποφασισα λοιπον να ζητησω ενα x box 360 .. ειχα παλιοτερα playstation 2 αλλα τα εφτησε !! εχω και psp αλλα κ αυτο εχει παθει ενα προβλημα π δεν διαβαζει τα παιχνιδια και εχει χαλασει κ ο φορτηστης του...τελος παντων αποφασισα να του ζητησω το x box..βεβαια τα 200 ευρω δεν ειναι κ λιγα γι αυτο ο πατερας μου προβληματιστηκε και μ ειπε πως ειναι πολυ δυσκολο να το αγορασει...μ θυμησε επισης πως τον τελευταιο χρονο ειχε πληρωσει 600 ευρω για αλλα πραγματα π η9ελα να αγορασω ( psp και ποδηλατο) ..ε φετος τα πραγματα με τα οικονομικα ειναι δυσκολα επδ οι δυο μου οι αδερφες σπουδαζουν και οι γονεις μου δινουν εναν μεγαλο ποσο απο τον μισθο τους εκει.. για να μην πολυλογω μου ειπαν οι δικοι μου πως ειναι πολυ δυσκολο εως αδυνατο να παρω εγω χ box..πρωτεινα ομως να παρω αν γινεται το παιχνιδι αλλα να μην παω τριημερη με το σχολειο μ η οποια θα γινοταν σε 2 μηνες απο τωρα και ειχε κοστος 150 ευρω κ μου ειχαν υποσχεθει οτι θα παω ..αρα ο πατερας μου θα εδινε ουσιαστικα 50 για το χ box...αυτοι το δεχτηκαν...και ρωταω λοιπον τωρα ..ειναι καλο αυτο που αποφασισα να κανω???εσεις τι θα κανατε στη θεση μου??? θα πηγαινατε την πρωτη σας τριημερη με τους φιλους σας η θα επιλεγατε το x box?.. σας παρακαλω βοηθηστε...ευχαριστω εκ των προτερων
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #68800 από panosx στις 09 Δεκεμβρίου 2010, 11:50μμ

panosx

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 1/9/2010
μηνύματα: 720 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

τι να πω εγω μαλλον θα πηγαινα τριημερη αλλα κι το x-box 360 ειναι κλ κι hackarete αλλα η τριημερη θα ταν ποιο κλ δν υπαρχει κλ ή κακο τι σ αρεσει ποιο πολύ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #68801 από dark4 στις 09 Δεκεμβρίου 2010, 11:53μμ

dark4

μέλος από: 29/8/2010
μηνύματα: 225 αποδεκτές 0
Φίλε Γιώργο δικιά σου η απόφαση και ανάλογα τα γούστα σου, απλά εγω θα σου πω ότι τις αναμνήσεις απ την πρώτη μου τριήμερη δεν θα τις άλλαζα με καμιά παιχνιδομηχανή και κανένα άλλο δώρο..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #68802 από giwrgos_alexo στις 09 Δεκεμβρίου 2010, 11:56μμ

giwrgos_alexo

μέλος από: 8/11/2010
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
κ αλλες απαντησεις αν μπορειτε..και οι δυο σας εχετε δικιο
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #68803 από XxXGreGXxX στις 10 Δεκεμβρίου 2010, 12:01πμ

XxXGreGXxX

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 14/7/2009
μηνύματα: 392 αποδεκτές 0
φιλαρακο μου την παιχνιδομηχανη μπορεις να την αγορασεις και σε κανενα 2 μηνο εαν μαζεψεις λεφτα.. Ενω την τριημερη ποτε 8α την ξαναπας με τα φιλαρακια σου? Κοψε εξοδους και αλλα πραγματα και σε κανενα 2 μηνο αντε 3 μηνο 8α εισαι ετοιμος..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #68804 από panosx στις 10 Δεκεμβρίου 2010, 12:07πμ

panosx

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 1/9/2010
μηνύματα: 720 αποδεκτές 0
ουτος η αλλος φημες λενε για νεα gen ξεκινα με νεο psp κι μετα απο λιγο χτυπαν κι μεγαλες κοσολες μαλλον ειναι φημες αλλα ποτ δν ξεριες
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #68805 από giwrgos_alexo στις 10 Δεκεμβρίου 2010, 12:10πμ

giwrgos_alexo

μέλος από: 8/11/2010
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
δηλαδη καταληγουμε καλυτερα η πρωτη μου τριημερη εε???? ευχαριστω που με βοηθησατε ολοι ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #68806 από Σηπτικό Βόδι στις 10 Δεκεμβρίου 2010, 12:12πμ

Σηπτικό Βόδι

μέλος από: 8/4/2010
μηνύματα: 917 αποδεκτές 0
Ποιο xbox ρε; Πάνε την τριήμερη με την παρέα σου να περάσετε φίνα και άσε τα ξενέρωτα παιχνίδια... Καλά να περάσετε.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #68808 από Bluejack στις 10 Δεκεμβρίου 2010, 1:53πμ

Bluejack

Εικονίδιο
μέλος από: 28/12/2007
μηνύματα: 713 αποδεκτές 0
Τριήμερη με χίλια Γιώργο!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #68809 από Webmaster στις 10 Δεκεμβρίου 2010, 5:12πμ

Webmaster

Εικονίδιο
Administrator
μέλος από: 14/8/2002
μηνύματα: 1879 αποδεκτές 0
Μην είσαι βλάκας ρε, όποιο κι από τα δύο να απορρίψεις, χαμένος θα βγεις.

Η σωστή κίνηση είναι να τον πείσεις ότι οι αδερφές σου κοπροσκυλιάζουν και ότι τα λεφτά που τους στέλνει πάνε άδικα, ενώ εσύ που ζορίζεσαι στο διάβασμα αξίζεις και την εκδρομή και το xbox.

Παγίδεψε τηλέφωνα, παρακολούθησε κινήσεις τους, μάζεψε στοιχεία ότι ρεμαλιάζουν και η νίκη θα είναι δική σου.

Εγώ πρέπει να σου τα λέω αυτά; Αυτά είναι αρχαία κόλπα.


-----------------
The only unbearable thing is that nothing is unbearable.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login