Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Αν δεν μπορείς να το διαβάσεις αυτό, φταίνε οι δάσκαλοί σου.
Πέμπτη, 16 Μαΐου

Πηγαινετε σε clubs?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #70433 από teArz στις 10 Ιανουαρίου 2011, 8:39μμ

teArz

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 13/6/2010
μηνύματα: 61 αποδεκτές 0
Εγω εχω σχηματισει αποψη για τα clubs και δε τα γουσταρω καθολου.
Πειτε μου εσεις πηγαινετε?Και αν ναι για πιο λογο?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #70436 από Atom στις 10 Ιανουαρίου 2011, 9:10μμ

Atom

Εικονίδιο
μέλος από: 5/1/2011
μηνύματα: 131 αποδεκτές 0
και εγω δεν γουσταρω καθολου αυτο το στριμωγμα σαν τα ποντικια.. πηγαινω περισσοτερο σε καφετεριες που το βραδυ εχουν κοσμο και εισαι πιο ανετα..
προφίλάλλα...˵quote˶
8
Μήνυμα #70439 από Σηπτικό Βόδι στις 10 Ιανουαρίου 2011, 10:29μμ

Σηπτικό Βόδι

μέλος από: 8/4/2010
μηνύματα: 917 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Δυστυχώς ενίοτε πάω με την παρέα μου (ηλίθιες υποχωρήσεις των Χριστουγέννων για παράδειγμα), όμως και εμένα η άποψή μου γι' αυτά είναι η χειρότερη. Είναι το πιο απαίσιο μέρος να περάσεις το χρόνο σου, να γνωρίσεις καινούργια άτομα, να βρεις γκόμενα/-ο, βάζουν απίστευτα αηδιαστική μουσική, στριμώχνεσαι και δεν είσαι άνετα, σπάνια βρίσκεις να κάτσεις (αν δεν πας για "να το κουνήσεις"), και επιπλέον είναι το μέρος που θα βρεις παλιό γκόμενο/-α ή κάποια/-ον που γουστάρεις εν πάση περιπτώσει να χορεύει/φιλιέται/αγκαλιάζει/χουφτώνεται με κάποιον άλλο, οπότε σου σπάει και τα νεύρα. Σοβαρά δε θα με πείραζε ΚΑΘΟΛΟΥ αν τα έκλειναν ΟΛΑ αύριο και τα κάνανε περίπτερα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #70440 από teArz στις 10 Ιανουαρίου 2011, 10:35μμ

teArz

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 13/6/2010
μηνύματα: 61 αποδεκτές 0
Συμφωνω απολυτα Σηπτικο βοδι!Το χειροτερο ειναι οτι αν δε πηγαινεις(π.χ χορος σχολειου) σε λενε αντικοινωνικο.Βλεπεις πλεον το ποιος ειναι κοινωνικος το μετρανε με τα ποσα ατομα εχεις φασωθει
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #70578 από Pelvic_Thrust στις 14 Ιανουαρίου 2011, 11:23μμ

Pelvic_Thrust

Εικονίδιο
μέλος από: 5/11/2009
μηνύματα: 613 αποδεκτές 0
Έγραψε:(teArz@10 Ιανουαρίου 2011)
Συμφωνω απολυτα Σηπτικο βοδι!Το χειροτερο ειναι οτι αν δε πηγαινεις(π.χ χορος σχολειου) σε λενε αντικοινωνικο.Βλεπεις πλεον το ποιος ειναι κοινωνικος το μετρανε με τα ποσα ατομα εχεις φασωθει



Συμφωνω απολυτως και με'σενα και με το Σηπτικο Βοδι.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #70581 από 4emo στις 15 Ιανουαρίου 2011, 12:36πμ

4emo

μέλος από: 25/4/2008
μηνύματα: 130 αποδεκτές 0
Πηγαινωω που και που,δεν τα γουσταρω ιδιαιτερα αλλα ενταξη αν θελει η παρεα πολυ παω δεν εχω θεμα!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #70590 από manolio4 στις 15 Ιανουαρίου 2011, 9:45πμ

manolio4

Εικονίδιο
μέλος από: 9/6/2010
μηνύματα: 246 αποδεκτές 0
εγώ προσωπικα τα σιχαίνομαι. Είναι ο χειρότερος τόπος για να περάσεις το χρόνο σου και να βρεις γκόμενα. Και επιπλέον δεν μπορώ να καταλάβω γιατί στο καλό πάνε οι φίλοι μου.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #70699 από Azure Tormenter στις 16 Ιανουαρίου 2011, 1:28μμ

Azure Tormenter

Εικονίδιο
μέλος από: 9/1/2011
μηνύματα: 15 αποδεκτές 0
Τεαρζ,τα κλαπμ τα σιχαινομαι!αν ειχαν μεινει μονο αυτα πανω στη γη προτιμουσα να πεθανω παρα να παω εκει μεσα!εκκωφαντικη μουσικη που μπορει να μην ειναι του γουστου σου,ηλιθιοι τυποι!το χειροτερο μου!ειμι 16 χρονων και προτιμαω να παω στο κιντομ και να γινω ρεζιλι παρα σε αυτα τα αθλια στεκια πολλων φιλων μου!δεν καταλαβαινω το νοημα να εισαι μεσα σε τετοιους χωρους!να μιλησεις δεν μπορεις,να αναπνευσεις δεν μπορεις απο την κλεισουρα και την αποπνικτηκη ατμοσφαιρα...πραγματικα δεν ξερω γιατι υπαρχουν τα κλαμπ...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #70934 από giannisefoa στις 18 Ιανουαρίου 2011, 11:58μμ

giannisefoa

μέλος από: 6/5/2009
μηνύματα: 292 αποδεκτές 0
Καλή ερώτηση...Λοιπόν βασικά υπάρχουν μόνο για έναν λόγο επειδή ο κόσμος γουστάρει να πηγαίνει εκεί.Αυτό συμβαίνει για να βρει κάποιος κάποια γκόμενα και να της βάλει χέρι πάνω στον χορό ή πιο σπάνια να την πηδήξει(σόρρυ για την γλώσσα).Για τις γυναίκες σχύει το ίδιο με την διαφορά ότι απλά περιμένει τον κατάλληλο(και φυσικά και αν είναι εμφανίσημη ή ντυμένη "ανοιχτά" να την κεράσουν πολλές φορές).Ώς προς το αν μ αρέσουν θα πω γενικά όχι με κάποιες εξαιρέσεις.Πηγαίνω μόνο όταν είμαι σίγουρος ότι θα χω κάποια να χορέψω(όχι να βάλω χέρι ή να πηδήξω) ή όταν είναι θέμα κοινωνικό(δικτύωση,χοροί παν/μιου,χοροί σχολείου κτλ).Αλλά γενικά προτιμάω τα μπαράκια που το γυρνάνε σε αυτό που λέμε κλαμποκατάσταση ή τα ορθάδικα(κυρίως)!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login