Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Διασκέδαση είναι η τέχνη να κουράζεσαι τις ώρες της ανάπαυσης.
Σάββατο, 4 Μαΐου

Ο φιλος του αγοριου μου...

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #72530 από xrisaki στις 15 Φεβρουαρίου 2011, 10:57μμ

xrisaki

Εικονίδιο
μέλος από: 12/5/2010
μηνύματα: 61 αποδεκτές 0
Εχω σχεση ενα μιση μηνα τωρα με ενα παιδι εχει πολυ καλο χαραχτηρα αλλα δεν ειναι και τοσο εκφραστικος..πριν 1 βδομαδα περιπου γνορισα ενα φιλο του και σιγα σιγα αρχισε αν μου αρεσει τρελα...τον σκεφτομαι αρκετα και μου εχει περασει απο το μυαλο να τον πλησιασω περισσοτερο να αρχισουμε να κανουμε παρεα και αν υπαρχει αμηβαιο ενδιαφερον να τα βρουμε...απο την αλλη ομως σκεφτομαι πως αυτο δεν ειναι σωστο γιατι πρωτα απο ολα μπαινω αναμεσα σε 2 φιλους και δευτερον θα νιωσω πολυ ασχημα αν πληγωθει το αγορι μου...ομως νομιζω πως εχω κολλησει με αυτον τον φιλο του....δεν ξερω τι να κανω..help!!!!!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #72532 από panosx στις 15 Φεβρουαρίου 2011, 11:38μμ

panosx

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 1/9/2010
μηνύματα: 720 αποδεκτές 0
κατσε στα αβγα σου αν τν παρατισεις κι πας με το φιλο δν θα σε συνχωρεσει κι αν δν πει οχι κι τα φτιαξτε θα τους γαμισεις τν φυλια.αν θες κατι με το αλλο παιδι φτιαξτα μαζι του αφου περασει καιρος απο τοτε που χωρισες κι μονο αν δν εχει αισθηματα ο αλλος για εσενα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #72534 από kyle στις 16 Φεβρουαρίου 2011, 12:16πμ

kyle

Εικονίδιο
μέλος από: 2/12/2010
μηνύματα: 80 αποδεκτές 0
όντως..είναι απαίσιο αυτό,και μόνο που τα σκέφτεσαι κατά την άποψή μου,αν και δεν είστε πολύ καιρό μαζί,αλλά και πάλι..είναι πολύ άσχημο..και εκτός από το ότι θα γαμήσεις μια φιλία,μετά θα ακούσεις πάρα πολύ κράξιμο,και το πιό λογικό είναι ο φίλος του να σου πεί όχι για να μην χαλάσει την φιλία του
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #72545 από Verus στις 16 Φεβρουαρίου 2011, 2:42μμ

Verus

Εικονίδιο
μέλος από: 30/12/2010
μηνύματα: 504 αποδεκτές 0
Θα συμφωνήσω με τους προλαλήσαντες.
Ότι δεν είναι εκφραστικός, διορθώνεται. Είναι στο χέρι σου να τον κάνεις να νιώθει άνετα μαζί σου.
Ο ενθουσιασμός της γνωριμίας σε κάνει να σκέφτεσαι έτσι. Θα σου πρότεινα λοιπόν να μείνεις με το αγόρι σου και να ξεχάσεις το φίλο του, γιατί εξόν του ότι υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να τσακωθούν οι φίλοι μεταξύ τους, δε θα νιώθεις κι'εσύ άνετα (όταν καταλάβεις πως έκανες βλακεία).
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #72548 από Σηπτικό Βόδι στις 16 Φεβρουαρίου 2011, 3:46μμ

Σηπτικό Βόδι

μέλος από: 8/4/2010
μηνύματα: 917 αποδεκτές 0
Να τον γνώριζες καλύτερα πριν τα φτιάξετε και να μην έπαιρνες βιαστική απόφαση εφόσον τώρα λες ότι δεν είναι αρκετά εκφραστικός. Αν δε σου αρέσει, χώρισε και κάνε ό,τι θες μετά με όποιον θες, δε θα χαλάσεις εσύ μια φιλία ούτε το μυαλό κάποιου παιδιού επειδή ξαφνικά σου καύλωσε ότι δεν σου κάνει.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #72561 από xrisaki στις 16 Φεβρουαρίου 2011, 4:49μμ

xrisaki

Εικονίδιο
μέλος από: 12/5/2010
μηνύματα: 61 αποδεκτές 0
Συμφωνω και εγω μαζι σας..και για μενα δεν ειναι οτι το καλυτερο να μπω αναμεσα σε 2 φιλους και να πληγωσω το αγορι που ηδη εχω...αλλα ειναι καποια πραγματα που δεν μπορουμε να τα ελενξουμε..παρα ολα αυτα πριν κανω το οτιδηποτε θελω να γνορισω καλυτερα αυτον το φιλο του αγοριου μου να σκεφτω καλυτερα τα πραγματα και να καταληξω καπου...επισης θελω να πω πως ναι μεν ειναι γιλοι αλλα δεν κανουνε και κολλητη παρεα...μια στο τοσο βγαινουν...1 φορα το μηνα και αν...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #72562 από confused στις 16 Φεβρουαρίου 2011, 4:51μμ

confused

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 12/9/2010
μηνύματα: 243 αποδεκτές 0
Τo ότι δεν είναι όλη την ώρα μαζί δεν σημαίνει ότι δεν είναι φίλοι.Άσε που δεν νομίζω -αν είναι καλό παιδί ο φίλος του- να δεχτεί να κάνει κάτι μαζί σου εφόσον έχεις κάτι με τον φίλο του,όπως σωστά είπε και κάποιος πιο πάνω.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #72567 από xrisaki στις 16 Φεβρουαρίου 2011, 5:12μμ

xrisaki

Εικονίδιο
μέλος από: 12/5/2010
μηνύματα: 61 αποδεκτές 0
Τι να πω..δεν ξερω..ειμαι πολυ μπερδεμενη :/ εγω θα προσπαθησω να πλησιασω το γιλο του αρχικα μονο φιλικα και αργοτερα βλεπουμε....
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login