Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Είναι πολύ δύσκολο για μένα να συνηθίσω τις αλλαγές των καιρών. Θυμάμαι ακόμη την εποχή που ο αέρας ήταν καθαρός και το σεξ βρώμικο.
Δευτέρα, 29 Απριλίου

μπέρδεμα με κοπέλα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #73173 από kyle στις 28 Φεβρουαρίου 2011, 11:17πμ

kyle

Εικονίδιο
μέλος από: 2/12/2010
μηνύματα: 80 αποδεκτές 0
είχα πάει σ'ένα πάρτυ προχθές,ήπια και έκανα σεχ με μία κοπέλα..τώρα δν ξέρω τι να κάνω,την ξέρω αυτή την κοπέλα,πηγαίνει στο παλιό μου σχολείο,αυτή δεν είχε πιεί και της άρεσα πάρα πολύ καιρό..άρα ήθελε και το έκανε μαζί μου..το θέμα είναι ότι την σκέφτομαι συνέχεια και δεν ξέρω τι να κάνω..θέλω να της μιλήσω και να κανονίσουμε να βγούμε.αλλα δν ξέρω..να της μιλήσω ή να περιμένω να μου στείλει αυτή?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #73174 από Doctoras στις 28 Φεβρουαρίου 2011, 11:23πμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Nα της μιλησεις βεβαια ...Κανε εσυ την πρωτη κινηση.Αφου εισε σηγουρος οτι σε θελει,θα χαρει και η ιδια πολυ.Ενταξι μην φανεις και λιγουρης θελεις να βρεθουμε κατευθειαν... Πες της κατι του στιλ βρισκομαι στο ταδε μερος θες να ρθεις να τα πουμε? Ενοω να μην εισε δυστακτικος πχ να την παρεις τηλεφωνω και να της πεις θα ηθελες να παμε εκει?Αν μπορεις βεβαια αλιως δεν πειραζι.Να εισε σταθερος και χαλαρος σε οτι θα της προτεινεις κανωντας την ετσι να νιωσει οτι εχιεται καποια οικιοτητα.Γιατι πυθανον ντραπηκε απο το προχτεσινο και για αυτο να μην σε πειρε τηλεφωνο.Καντην να καταλαβει οτι αυτο που κανατε ηταν απολυτα φυσιολογικο γιατι εμενα αυτο μου περασαν ολλα οσα ειπες.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #73175 από kyle στις 28 Φεβρουαρίου 2011, 11:47πμ

kyle

Εικονίδιο
μέλος από: 2/12/2010
μηνύματα: 80 αποδεκτές 0
το θέμα είναι ότι δεν έχω το κινιτό της.- αλλιώς θα της είχα στείλει,μόνο απο fb αν της μιλήσω..αλλα τι να της πω?γεια σου,τι κάνεις?κάτι τέτοιο?:/
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #73177 από Doctoras στις 28 Φεβρουαρίου 2011, 1:09μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Πω δεν το καταλαβα αυτο.Αυτα δεν τα κανουμε ρε φιλε.Τεσπα βρες καποιον καλο τροπο να αποσπασεις το κινητο της απο το facebook ζητησε της το απο κει.Και μετα παρτην τηλεφωνω.Νομισω πως αυτο ειναι το καλυτερο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #73189 από teArz στις 28 Φεβρουαρίου 2011, 4:13μμ

teArz

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 13/6/2010
μηνύματα: 61 αποδεκτές 0
Εσυ σε αλλα ποστς δεν ελεγες οτι εχεις κοπελα ρε?
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login