Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Τίποτα δεν κάνει έναν άνθρωπο τόσο παραγωγικό, όσο η τελευταία στιγμή.
Παρασκευή, 3 Μαΐου

Τί να της πω???

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #81244 από LifeKaroto στις 04 Ιουλίου 2011, 2:56πμ

LifeKaroto

μέλος από: 4/7/2011
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Παιδία μου αρέσει μια κοπέλα που είναι 2 χρόνια μεγαλύτερή μου, είναι τόσο γλυκούλα καλλούλα και ομορφούλα... Όμως δεν ξέρω τί να της πω και τί να κάνω μαζί της... φαίνεται ότι περνάει ωραία μαζί μου και εγώ το ίδιο...φοβάμαι μην κάνω καμοία βλακία και χαλάσουμε την φιλία μας αλλά μου αρέσει αρκετά και δεν θέλω να την χάσω... επίσης τισ 2 τελευταίες φορές που αγκαλιαστήκαμε μου έτριψε την πλάτη σφιχτά παίζει καθόλου ρόλο αυτό στα αισθήματα της για μένα... πάντως εγώ την σκέφτομαι αρκετά.......                             ευχαριστώ για την βοήθεια παιδιά...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #81250 από comper στις 04 Ιουλίου 2011, 4:04πμ

comper

μέλος από: 3/7/2010
μηνύματα: 37 αποδεκτές 0
φιλε εγω αυτο που εχω καταλαβει ειναι οτι οταν μια κοπελα εστω δειχνει και το παραμικρο ενδιαφερον και ασχολειται μαζι σου σιμαινει οτι κατι θελει απο εσενα αλλα με τα σημαδια που σου δινει πρπει να δεις και να ξεχωρισεις φιλια και παραπανω απο την φιλια
αυτη ειναι η διαφορα του εξυπνου αντρα κυνηγου με του μαλακα που δεν καταλαβαινει Χριστο και κοπαναει οπου βρει με αποτελεσμα πολλεσ φορες να πληγωνει η τον ιδιο η την αλλη
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #81306 από LifeKaroto στις 04 Ιουλίου 2011, 6:57μμ

LifeKaroto

μέλος από: 4/7/2011
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
μα ειμαι μπερδεμενος δεν μπορω να καταλαβω τι θελει απο μενα... αν θελει...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #81437 από comper στις 05 Ιουλίου 2011, 6:36μμ

comper

μέλος από: 3/7/2010
μηνύματα: 37 αποδεκτές 0
ενοεις αν σε θελει για φιλο ι για γκομενο?
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login