Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Η μετάφραση είναι σαν τη γυναίκα: Όταν είναι πιστή δεν είναι όμορφη και όταν είναι όμορφη δεν είναι πιστή.
Παρασκευή, 3 Μαΐου

Γενεθλια.

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #81377 από XxXGreGXxX στις 05 Ιουλίου 2011, 11:32πμ

XxXGreGXxX

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 14/7/2009
μηνύματα: 392 αποδεκτές 0
Καλημερα μελοι του φτου. Σε κατι μερες εχω γενεθλια και συζητησα με τους γονεις μου οτι θελω να καλεσω καποια παιδια στο σπιτι και φυσικα θα λειπουν. Δν θελω να ειναι κατι σαν παρτυ γτ ποτε μου δν ξανα ειχα παρτυ και δν ξερω να οργανωνω την συμπεριφορα μου και γενικοτερα αυτα που μπορει να κανει ενας εορταζομενος. Αρχικα σκεφτομουν για ταινια στο σπιτι αλλα απο οτι φαινετε θα αναπτυχθει σε ξενερα. Και παλι σκεφτομαι να μην κανω τπτ. Εσεις τι λετε?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #81387 από Darkfieras στις 05 Ιουλίου 2011, 12:43μμ

Darkfieras

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 3/11/2009
μηνύματα: 319 αποδεκτές 0
Σου προτινω να τους καλεσεις σπιτι να βαλετε καμια ταινεια με οπλα κερασετους μπυρες παραγκιλε με δικα σου λεφτα πιτσες και σουβλακια και αραξτε πιστεβω οτι θα περασετε καλα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #81392 από DAINOS στις 05 Ιουλίου 2011, 2:16μμ

DAINOS

Εικονίδιο
μέλος από: 16/8/2010
μηνύματα: 228 αποδεκτές 0
Αυτό το πράγμα σου είπε και αυτός και λέει ότι το βλέπει για ξενέρα ρε darkfieras. Πιστεύω πως μπορείς να καλλέσεις τους καλούς σου φίλους και να έχεις ετοιμάσει ένα ωραίο μπουφέ να τρώνε με μία ωραία μουσικούλα χαμιλή στο σπίτι και να μιλάτε για λίγο μέχρι να έρθουν όλοι.. καθίστε λίγο πείτε τα νέα σας... κάλιστα μπορείτε να παίξετε παιχνίδια όπως ''θαρος ή αλήθεια'' ιδικά αν υπάρχουν και κορίτσια.. αν υπάρχουν μόνο αγόρια μπορείτε να παίξετε μόνο ''θαρος'' να λέτε πράγματα ελεινά να κάνει κάποιος και αν δεν το κάνει του ρίχνετε φάπες και τέτια. είναι αρκετά ωραίο και σε ελκίει. μην σου φαίνετε βλακεία. μπορείτε να δείτε και ταινία μικρού μήκους όπως καμία κομμωδία αστεία και όχι τόσο αστεία που να καταντάει βαρετή. Αν είσται μόνο αγόρια καμία ταινία που να δείχνει καμία κοπέλα όχι πολυ ντυμένη δεν θα ήταν κακιά ειδέα εφόσον παράλληλα θα σχολιάζεται.. Εγώ μία φορά επίσης είχα καλλέση 5 φίλους και πετάγαμε μανταλάκια στα απέναντι μπαλκόνια και είχαμε λιόσει στο γέλιο. Στην τελική παίξτε κανένα κρυφτό και σβήστε όλα τα φώτα .. αν υπάρχουν κορίτσια τονίζω πάλι μπορείτε να χωρέψετε κάνοντας βλακείες δεν είναι απαρέτητο όλα αυτά να γίνοντε ακριβός! π.χ. λέμε για χορό.. μπορεί ο χορός να είναι χοροπήδημα και σπρόξημο ο ένας με τον άλλον ... λέω τώρα... ελπίζω να σου έδωσα μερικές ιδέες! Χρόνια σου πολλά και καλή διασκέδαση!

Υ.Γ. Στην τελική μπείτε στο www.ftou.gr και να βλέπετε βλακείες που γράφουμε. χαχαχα ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #81396 από XxXGreGXxX στις 05 Ιουλίου 2011, 2:38μμ

XxXGreGXxX

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 14/7/2009
μηνύματα: 392 αποδεκτές 0
Darkfieras: Κοιτα σκεφτομαι να καλεσω καπου 15 ατομα οποτε λιγο δυσκολο για την ταινια.. Αλλα και παλι το σκεφτομαι να καλεσω μονο τους πολυ κολλητους μου ανθρωπους Πχ την κοπελα μου την φιλη μου και 2 φιλους μου για να δουμε καποια ταινια. Αλλα συνεχιζω να πιστευω πως αμα το κανω αυτο θα ειναι απιστευτα ξενερωτα.

DAINOS: Οπως ειπα και παραπανω ειναι κατι πρωτογνωρο και το ξερω οτι κανω σαν 5 χρονο απλα πιστευω πως κανεις δν θα περασει καλα. Οσο σκεφτομαι για τα 15 ατομα ειναι καπως.. δν ξερω εαν θα μπορεσω να τα κουμανταρω να το πω?? Δν ξερω αν θα περασουνε καλα και φοβαμαι μην ειμαστε σε εναν καναπε και κοιτιομαστε. (απλα το Υ.Γ τα εσπασε )

Συγνωμη εαν σας κουρασα
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #81435 από comper στις 05 Ιουλίου 2011, 6:32μμ

comper

μέλος από: 3/7/2010
μηνύματα: 37 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

θα σε βοηθησω εγω ρε καμενε στο ειπα μην ανησυχεις δεν ειναι και τιποτα εξωπραγματικο το παρτυ
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login