Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μια γκόμενα με κάλεσε προχθές... Έλα, μου είπε, δεν είναι κανείς σπίτι. Πήγα και όντως δεν ήταν κανείς.
Κυριακή, 5 Μαΐου

ξυρισμα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #83093 από mikaman στις 03 Αυγούστου 2011, 3:38πμ

mikaman

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/7/2011
μηνύματα: 35 αποδεκτές 0
παιδια ειμαι 15 χρονων.. εχω βγαλει μουστακι απο πολυ μικρος δηλ απο την εχτη ταξη αλλα ποτε δεν το ξυρισα.. οι τριχεις ειναι πολυ λεπτες δηλ δεν ειναι και οπως το γενι και πιστεωυ οταν τις ξυρισω θα ειναι ασχημες.. υπαρχει καμια λυση? και με την ξυριστικη μηχανη το δοκιμασα αλλα το μονο που καταφερνω ειναι να τις μικραινω..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #83094 από tolakiszz στις 03 Αυγούστου 2011, 3:59πμ

tolakiszz

Εικονίδιο
μέλος από: 2/8/2011
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0
και εγω το ιδιο ειχα παθει και αρχισα να ξυριζομαι πριν απο 1 χρονο αν δεν κανω λαθος...εμενα ενας γνωστος μου πρωτη φορα δεν ειχε ξυριστει ειχε κανει αποτριχωση αλλα πονεσε λιγο...εγω παλι τις ξυρισα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #83098 από ernestos στις 03 Αυγούστου 2011, 5:19πμ

ernestos

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 3/8/2011
μηνύματα: 19 αποδεκτές 0
αν ήμουν στη θέση σου θα το ξύριζα προσεκτικά κ με ένα καλό after shave για να μη μολυνθούν οι ανοιχτοί πόροι κ να γεμίσω σπυράκια. με το ξύρισμα θα κάνεις πιο άγριους τους θύλακες της τρίχας κ θα βγάζεις σίγα σιγά κανονικό μουστάκι-γένια.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #84367 από shooterg στις 21 Αυγούστου 2011, 10:37μμ

shooterg

μέλος από: 21/8/2011
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Και εγω εβγαλα απο την εκτη και τωρα ξυριζομαι κανονικα οταν ξυριστεις θα βγαζεις τα ιδια γενια που εχεις τωρα δεν υπαρχει προβλημα και δεν ειναι τιποτα το ανησυχητικό
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login