Στείλε λεφτά στο ftou.gr
"Έχω αυτοκίνητο κάμπριο παιδί μου για να με βλέπει ο Θεός." (Παπά-Λάμπρος, Τι ψυχή θα παραδώσεις μωρή)
Κυριακή, 28 Απριλίου

Ελλαδα-Ρωσσια

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #103245 από XalaraGr στις 17 Ιουνίου 2012, 12:41πμ

XalaraGr

Εικονίδιο
μέλος από: 21/1/2012
μηνύματα: 104 αποδεκτές 0
Λοιπον ειμαι ελληνας και υποστηριζα ρωσσια ετσι για την καβλα μου !
Και μου λεει ενας αφου ζεις στην Ελλαδα πρεπει να υποστηριζεις ,αμα δεν σαρεσει να φυγεις απο δω !

Εχουν δικιο ?
προφίλάλλα...
Μήνυμα #103247 από Rafailia sagapw στις 17 Ιουνίου 2012, 12:53πμ

Rafailia sagapw

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 19/4/2012
μηνύματα: 116 αποδεκτές 0
δικιο εχουν ρε!! σημερα γιορταζουμε! VAMOS ΕΛΛΑΔΑΡΑ !!!!!!!!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #103248 από rhgas στις 17 Ιουνίου 2012, 12:54πμ

rhgas

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 13/3/2011
μηνύματα: 69 αποδεκτές 0
Οχι μεγάλε δεν εχουν δίκιο.Επειδή εγώ δηλαδη ζω στην ελλάδα πρέπει να υποστηρίζω και οτι έχει να κάνει με αυτή??Πολιτικούς,ποδοσφαιριστές και τα λοιπα??Είπαμε Έλληνες είμαστε οχι μαλάκες.

Υ.Γ. εγώ παντως αν μου έλεγε 'αν δεν σ'αρεσεί εδω να φύγεις' θα του έλεγα οτι,με την πρώτη ευκαιρία θα φύγω μήπως δω φώς στο μελλον μου και αυτός ας μείνει στην Ελλάδα του,να δώ τι θα έλεγε μετα.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #103251 από Rossonero στις 17 Ιουνίου 2012, 1:25πμ

Rossonero

Εικονίδιο
μέλος από: 2/8/2011
μηνύματα: 345 αποδεκτές 0
Οποιος δεν γουσταρει την Ελλαδα μπορει να φυγει..κοιτα εφοσον οπως λες και εσυ εισαι Ελληνας γιατι υποστηριζεις την Ρωσσια?εγω δεν συμφωνω πως εφοσον δεν την υποστηριζεις πρεπει να φυγεις αλλα δεν βλεπω και τον λογο γιατι να μην την υποστηριξεις απο την στιγμη που εισαι Ελληνας,ζεις στην Ελλαδα και λογικα αγαπας αυτην την χωρα.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #103252 από Σηπτικό Βόδι στις 17 Ιουνίου 2012, 1:30πμ

Σηπτικό Βόδι

μέλος από: 8/4/2010
μηνύματα: 917 αποδεκτές 0
Γιατί μπαίνεις στη διαδικασία να πεις σε κάποιον που υποστηρίζει την Ελλάδα ότι εσύ είσαι με τη Ρωσσία; Αφού ξέρεις τι θα γίνει, ηλίθιος δεν είσαι (μάλλον). Άρα το κάνεις μόνο και μόνο για να σε βρίσει και μετά να κάνεις θέματα που γεμίζουνε άδικα τη database του ftou. Άρα το κλειδώνω γιατί δεν έχει κανένα νόημα.
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login