Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Σιγά, η πατρίδα κοιμάται
Κυριακή, 26 Μαΐου

τι μαλακιες κανατε στο σχολειο???

Σελ. 3
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #62448 από anarxia-A.C.A.B στις 08 Ιουνίου 2010, 9:18μμ

anarxia-A.C.A.B

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 4/6/2010
μηνύματα: 27 αποδεκτές 0
κ ειχα το τηλ.τις καθηγιτριας τον γερμανικων μια γκομεναρα ειχα το νουμερο της κ την επερνα τηλ την ωρα του μαθηματος εγω ειχα παει τουαλετα κ της ελεγα τη βιζαρες εχεις μαναρι μου οταν τελειωσεις το μαθημα σε περιμενω στην εξοπορτα...κ διαφορα τετοια στο τελος αλαξε νουμερο
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #62655 από ifigeneia90 στις 12 Ιουνίου 2010, 11:32πμ

ifigeneia90

Εικονίδιο
μέλος από: 12/6/2010
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Εγώ όταν ήμουν στο λύκειο,η μία μαλακία που έκανα και θυμάμαι,(γιατί έκανα και πολλές)ήταν όταν μαζί με κάτι παιδιά, ενώ είχαμε χημεία μπαίνει μέσα η καθηγήτρια, εγώ με τα 2 παιδιά ακόμα, να έχουμε βάλει τα μαγιό, και να έχουμε βάλει μουσική, να έχουμε βαφτεί σαν ζουλού με κάτι μολύβια που είχε ένα κορίτσι (πριν μπει η καθηγήτρια είχαμε βαφτεί)και να αρχίζουμε να τραγουδάμε .Εμένα πάντως μου είχε αρέσει εκείνη την στιγμή .Τελικά μας πήγαν διευθυντή και φάγαμε 2ήμερη.   
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #62807 από giorgos95 στις 15 Ιουνίου 2010, 11:55πμ

giorgos95

Εικονίδιο
μέλος από: 15/6/2010
μηνύματα: 35 αποδεκτές 0
φέτος(3η γυμνασίου)"βάψαμε"με μπλάνκο την καρεκλα του καθηγητη,αυτός δεν το προσεξε και καθησε,αποτελεσμα??μια ωραία λευκη στάμπα στο μαύρο του παντελόνι xD
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #63511 από alogomuris στις 07 Ιουλίου 2010, 9:10μμ

alogomuris

Εικονίδιο
μέλος από: 7/7/2010
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
ειχα κατεβασει το σοβρακο ενος παιδιου κ του φανικε ο μικρος του φιλος
λολ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #63562 από govou στις 09 Ιουλίου 2010, 11:56πμ

govou

banned
μέλος από: 9/7/2010
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
egw an kai isixo paidi me kalous va8mous exw kanei polles lamakies opws vgazame fwto ena abalo ka8igiti p eixame kai mas pige sto likiarxi xwris na mas parei tn fotografiki etsi gnorizontas kai o likiarxis tn abalosini tou tn vgalame psauti kai apo panw kai meta eimastan ok alla i megaliteri mlk itan otan eixame mia kavla germanikou sto gimnasio kai tis estelna mesw bluetooth kati tsontes egw kai o diplanos kai blexane kati pedia apo diplani taxi eftixws dn exw parei akoma apovoli kai oute 8elw na parw
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login