Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Το καλύτερο φάρμακο για το βήχα είναι η φασολάδα. Μετά θα φοβάσαι να βήξεις.
Σάββατο, 11 Μαΐου

dota DOWNLOAD

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #93422 από qwertyuiop στις 18 Ιανουαρίου 2012, 6:21μμ

qwertyuiop

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 1/11/2011
μηνύματα: 32 αποδεκτές 0
γεια σας παιδια αλλα για καποιον λογο ειχα ξανα γραψει αυτο το θεμα και δν το βρηκα ξανα...θελω να ρωτησω απο που μπορω να κατεβασω το DOTA.??
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #93424 από Rossonero στις 18 Ιανουαρίου 2012, 6:35μμ

Rossonero

Εικονίδιο
μέλος από: 2/8/2011
μηνύματα: 345 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Γεια σου φιλε μου...θα σου πω τι εκανα εγω...πηγα στα νετ καφε που συχναζω πηρα ενα στικακι μαζι μου και πηρα το warcraft απο εκει απο ενα pc...επειδη ομως παιζω garena μπηκα εδω www.garena.com και κατεβασα το garena το εκανα εγκατασταση και παιζω κανονικα..μπορω να μπω και b net αν θελω
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #93432 από qwertyuiop στις 18 Ιανουαρίου 2012, 10:21μμ

qwertyuiop

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 1/11/2011
μηνύματα: 32 αποδεκτές 0
αμα παρω απο νετ το warcraft μετα πρεπει να κατεβασω τα maps για το dota ετσι? και αυτο το garena τι ειναι?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #93872 από Mystickarf στις 27 Ιανουαρίου 2012, 1:32πμ

Mystickarf

Εικονίδιο
μέλος από: 17/2/2011
μηνύματα: 96 αποδεκτές 0
Και εγώ μπορώ να πάω σε net να το πάρω από εκεί αλλά δεν γίνετε να το κατεβάσουμε με κάποιον τρόπο?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #93875 από Rossonero στις 27 Ιανουαρίου 2012, 2:20μμ

Rossonero

Εικονίδιο
μέλος από: 2/8/2011
μηνύματα: 345 αποδεκτές 0
Αμα το παρεις απο νετ δεν χρειαζεται να κατεβασεις τιποτα ουτε maps..τα εχει ολα....το garena ειναι μια εφορμογη που μπορεις να παιξεις και εκει dota..υπαρχουν καποια room στα οποια μπαινεις μπορεις να κανεις τσατ και να παιξεις φυσικα....υπαρχουν greek rooms,burglaria rooms,georgia rooms,china rooms,india room,brazil rooms γενικα υπαρχουν απο ολο τον κοσμο και μπαινεις σε οποιο θες..εγω μπαινω στα greek για να μπορω να συνενοηθω...Mystickarf να το κατεβασεις ειναι δυσκολο γιατι χρειαζετε ενα σορο πραγματα...να βρεις cd keys,patchakia,maps(αν αυτο ειναι το μονο ευκολο)και δεν ειναι σιγουρο οτι θα παιζει..για αυτο ειναι καλυτερα να πας σε νετ
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login