Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Δημόσιος υπάλληλος: Άνθρωπος με χιούμορ.
Κυριακή, 28 Απριλίου

Μηχανακι

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #102530 από Vasilis13 στις 06 Ιουνίου 2012, 7:13μμ

Vasilis13

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 31/5/2012
μηνύματα: 305 αποδεκτές 0
λοιπον ξερω οτι θα υπαρχει θεμα αλλα θελω κι αλλες προτασεις...κλασικα και εγω θα παρω 50cc μολις τελειωσουν οι εξετασεις(ναι επιτελους) και ετσι θελω καποιες πρωτασεις...ειμαι μεταξυ daytona sprinter 50cc και kymco jetix 50cc...καμια αλλη προταση και αν ειναι καλα αυτα τα δυο??
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #102533 από themis17 στις 06 Ιουνίου 2012, 7:28μμ

themis17

Εικονίδιο
μέλος από: 12/5/2012
μηνύματα: 25 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Φιλε ειναι τα daytona sprinter και dy που ειναι ο ιδιος κινητηρας ολα τα ιδια,μονο η εμφανηση αλλαζει.Τωρα το Kymco jetix και καλο ειναι,διαλεγεις εμφανηση και περνεις αλλα να ξερεις οτι απο 50ρια καινουρια τα μονα που αξιζουν ειναι αυτα τα 3.Τωρα αν θελεις scooter κατα τη γνωμη μου καλο ειναι το gillera runner αλλα να ξερεις οτι γενικα τα scooter θα ειναι πιο ακριβα απο τις παπιες αλλα ειναι και διχρονα και θελουν πολυ συντηρηση,επισης καινε πιο πολυ βενζινη.Το καλυτερο που εχεις να κανεις ειναι να επιλεξεις αναλογα με την εμφανηση ενα απο αυτα τα 3 που ανεφερα daytona sprinter,daytona dy και kymco jetix.Ειναι αξιοπιστα!!(εσυ ποσο χρονων εισαι?γιατι εγω εβγαλα το διπλωμα περσυ και μετα τις εξετασεις περνω κι εγω το sprinter φανταζομαι 16)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #102594 από Vasilis13 στις 07 Ιουνίου 2012, 1:01μμ

Vasilis13

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 31/5/2012
μηνύματα: 305 αποδεκτές 0
Έγραψε:(themis17@06 Ιουνίου 2012)
Φιλε ειναι τα daytona sprinter και dy που ειναι ο ιδιος κινητηρας ολα τα ιδια,μονο η εμφανηση αλλαζει.Τωρα το Kymco jetix και καλο ειναι,διαλεγεις εμφανηση και περνεις αλλα να ξερεις οτι απο 50ρια καινουρια τα μονα που αξιζουν ειναι αυτα τα 3.Τωρα αν θελεις scooter κατα τη γνωμη μου καλο ειναι το gillera runner αλλα να ξερεις οτι γενικα τα scooter θα ειναι πιο ακριβα απο τις παπιες αλλα ειναι και διχρονα και θελουν πολυ συντηρηση,επισης καινε πιο πολυ βενζινη.Το καλυτερο που εχεις να κανεις ειναι να επιλεξεις αναλογα με την εμφανηση ενα απο αυτα τα 3 που ανεφερα daytona sprinter,daytona dy και kymco jetix.Ειναι αξιοπιστα!!(εσυ ποσο χρονων εισαι?γιατι εγω εβγαλα το διπλωμα περσυ και μετα τις εξετασεις περνω κι εγω το sprinter φανταζομαι 16)


16 ειμαι ναι :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #103323 από HLS_G4 στις 18 Ιουνίου 2012, 11:21πμ

HLS_G4

Εικονίδιο
μέλος από: 31/5/2012
μηνύματα: 49 αποδεκτές 0
aprillia sr 50c
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #103326 από Pro Gamer στις 18 Ιουνίου 2012, 12:09μμ

Pro Gamer

Εικονίδιο
μέλος από: 2/2/2012
μηνύματα: 121 αποδεκτές 0
Glx φιλε μου glx οτι καλυτερο υπαρχει και αν θες να το πειραξεις κιολας αργοτερα το κανεις πυραυλο μπορεις να το κανεις μεχρι 180cc ενω τα αλλα μεχρι 72cc.Το sprinter δεν εχει ιμιτασιον πλαστικα για φθηνοτερη λυση αν πεσεις και αν γινει κατι τετοιο καηκες γιατι ειναι πανακρηβα τωρα για kymco δεν θα στο συνηστουσα αλλα επιλογη σου ειναι
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login