Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Τι ψυχή θα παραδώσεις μωρή, επί 2 μήνες κάθε βδομάδα το ίδιο επεισόδιο, επειδή τσακώθηκαν οι ηθοποιοί
Δευτέρα, 20 Μαΐου

προγραμμα στον υπολογιστη

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #107769 από mpempa123 στις 22 Αυγούστου 2012, 5:08πμ

mpempa123

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/8/2012
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
καλημερα. να σας ρωτησω κατι ενας γνωστος μου στον υπολογιστη του εχει ενα προγραμμα που βγαινουν κατι χορευτριες και χορευουν για 10 δευτερολεπτα κατω δεξια στην οθονη και μετα βγαινει αλλη... ξερετε τι προγραμμα ειναι αυτο???
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #107782 από antonispanou στις 22 Αυγούστου 2012, 12:57μμ

antonispanou

μέλος από: 15/10/2010
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Ο γνωστός σου λογικά θα πρέπει να μπήκε σε κάποια σελίδα ερωτικού περιεχομένου. Το να σου πει κάποιος ποιο συγκεκριμένο πρόγραμμα είναι αυτό, νομίζω είναι αδύνατον. Παρ όλα αυτά, στην καλύτερη περίπτωση, μπορείς να το απεγκαταστήσεις από τον Πίνακα Ελέγχου (Control Panel) απ την προσθαφαίρεση προγραμμάτων. Αν υπάρχει εκεί θα το καταλάβεις είτε από το εικονίδιο (χορεύτριες ή κάτι σχετικό) είτε από τον τίτλο του προγράμματος (ο οποίος λογικά θα είναι πάλι κάτι σχετικό με χορεύτριες κλπ).
Αν δεν υπάρχει εκεί μέσα τότε θα πρέπει να ψάξεις χειροκίνητα το αρχείο (μάλλον θα είναι .exe) που "τρέχει". Η αναζήτηση θα γίνει αναγκαστικά χειροκίνητα (δηλαδή θα ψάξεις όλους τους φακέλους ένα προς ένα) εφόσον δεν ξέρεις το όνομα του αρχείου.
Η τελευταία σου επιλογή είναι το System Restore όπου αν υπάρχει backup θα μπορέσεις να επαναφέρεις το σύστημα μερικές μέρες πριν, λίγο πριν την εγκατάσταση του προγράμματος.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #107829 από tasos41997 στις 22 Αυγούστου 2012, 6:23μμ

tasos41997

Εικονίδιο
μέλος από: 13/12/2010
μηνύματα: 914 αποδεκτές 0
Έγραψε:(mpempa123@22 Αυγούστου 2012)
καλημερα. να σας ρωτησω κατι ενας γνωστος μου στον υπολογιστη του εχει ενα προγραμμα που βγαινουν κατι χορευτριες και χορευουν για 10 δευτερολεπτα κατω δεξια στην οθονη και μετα βγαινει αλλη... ξερετε τι προγραμμα ειναι αυτο???


Πρεπει να λες το virtual Girl
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login