Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Αν πεις σε κάποιον ότι υπάρχουν 300 δισεκατομμύρια αστέρια θα σε πιστέψει. Αν του πεις ότι μόλις έστρωσες το τσιμέντο, θα πατήσει για να βεβαιωθεί!
Τετάρτη, 1 Μαΐου

εδω ο κοσμος καιγεται

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #109300 από ranioulita στις 12 Σεπτεμβρίου 2012, 1:19πμ

ranioulita

Εικονίδιο
μέλος από: 12/9/2012
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
παιδια εχω θεμα κ θελω βοηθεια!εκανα ενα ψευτικο προφιλ στο φεις για να παγιδεψω τον πρωην μ κ ο βλακας χωρις να χρειαστει να κανω τιποτα παολυτως εγω επεσε στην παγιδα μονος του.Ενω ειχε σχεση αρχισε να μιλαει κ να λεει τα χιλια μοιρια..σκεφτομαι σοβαρα να στειλω τις συνολιμιες στην κοπελα του(πειτε με κακια,κατινα οπως θελετε)το θεμα ειναι οτι νομιζω πως θα το τραβηξει,μολις καταλαβει οτι ειναι ψευτικο το προφιλ,και φοβαμαι μη μπλεξω με αστυνομιες κ διωξεις ηλ εγκληματος.Παιζει να βρουν κατι ακομα κ αν το προφιλ εζει διαγραφει?Να ριξω προκαταβολικα εναν πανικο?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #109303 από Φοβερός στις 12 Σεπτεμβρίου 2012, 8:55πμ

Φοβερός

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 21/5/2012
μηνύματα: 150 αποδεκτές 0
Πόσο χρονών είναι ο πρώην σου? Από ότι κατάλαβα στα 15 - 17 είναι. Δεν πρόκριτε να πάει στην δίωξη ηλ εγκλήματος ούτε να κάνει τίποτα.. το μόνο που θα κάνει έιναι να σε βρίσει λίγο να βρίσει λίγο την άλλη και τέτοια. εγώ στην θέση σου δεν θα ασχολιόμουν καν το τι κάνουν.. αφού δεν είναι πλέον αγόρι μου.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #109337 από Geiaaaa στις 12 Σεπτεμβρίου 2012, 7:53μμ

Geiaaaa

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 30/7/2012
μηνύματα: 291 αποδεκτές 0
Μην ανακατεβεσε ......
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login