Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Linux - γιατί να συμβιβαστείς με οτιδήποτε άλλο;
Κυριακή, 5 Μαΐου

Βιντεο iPhone

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #128927 από LittleMonster στις 15 Ιουλίου 2014, 11:28πμ

LittleMonster

Εικονίδιο
Moderator
μέλος από: 26/12/2011
μηνύματα: 179 αποδεκτές 0
Θυμάστε τότε με τη μουσική που είχα εκεινο το θεματάκι και χρησιμοποίησα το iExplorer?
Τελικά προέκυψε και αλλο ενα πρόβλημα. ΄
Έχω και ενα βιντεο μέσα (στα οικιακά βιντεο) και δεν γινεται να το περάσω στον υπολογιστή μεσω εκείνου του προγράμματος, και ακομα δεν εχω κανει συγχρονισμό επειδή φοβάμαι μήπως χαθει.
Από την άλλη, σκέφτηκα να πατήσω να μην γινει συγχρονισμός βιντεο, έτσι ώστε αυτο να μείνει απείραχτο, αλλά και πάλι δεν ειμαι σιγουρος αν θα πιάσει αυτο.
Έχετε καμια ιδέα?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129006 από DahLostGuy στις 19 Ιουλίου 2014, 4:14μμ

DahLostGuy

Εικονίδιο
μέλος από: 23/6/2014
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Γεια σου και πάλι φίλε.
Μπορείς να το περάσεις με το πρόγραμμα που σου πρότεινα την προηγούμενη φορά,άπλα αντί να πατήσεις αρχικά ''Music''
πάτα ''Photos&Video'' αφού έχεις ήδη συνδέσει το κινητό σου.Θα σου βγάλει μια λίστα με όλες τις φωτογραφίες και τα βίντεο του κινητού σου.Τα βίντεο τελειώνουν σε .mov.Δεξί κλίκ στο βίντεο που θες να μεταφέρεις και μετά ''export to folder...''.Θα περιμένεις 1 λεπτό εκέι που θα σου βγάλει αυτό με το registration code κτλ.,αφού περάσει το 1 λεπτό θα πατήσεις ''close'' και είσαι έτοιμος.
Αποδεκτή αν σε κάλυψα ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #129043 από LittleMonster στις 21 Ιουλίου 2014, 4:07μμ

LittleMonster

Εικονίδιο
Moderator
μέλος από: 26/12/2011
μηνύματα: 179 αποδεκτές 0
Ναι, εγώ όμως δεν εννοώ τα βίντεο που για να τα δεις στο κινητο μπαινεις στο "Φωτογραφίες".. Εννοώ τα βιντεο που ειχα περάσει μεσω itunes στην εφαρμογή "Βίντεο"..

Αυτά ειναι που δεν μπορω να βρω!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login