Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Τραπεζίτης: Αυτός που σου δίνει την ομπρέλα του όταν έχει λιακάδα, και την παίρνει πίσω όταν αρχίζει να βρέχει.
Πέμπτη, 9 Μαΐου

Μηνύματα instagram

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #136323 από swagger στις 11 Φεβρουαρίου 2016, 12:58μμ

swagger

Εικονίδιο
μέλος από: 14/11/2015
μηνύματα: 25 αποδεκτές 0
Καλησπέρα, έχω windows phone συγκεκριμένα το nokia lumia 630. Ως γνωστών τα windows phone δεν έχουν πολλές εφαρμογές, και όχι από τις καλύτερες. Μια από αυτές τις εφαρμογές είναι το instagram που δεν έχουν το ολοκληρωμένο αλλά έχουν το instagram beta. Όλα καλά αλλά επειδή είναι beta δεν μου έχει επιλογή να δω τα μηνύματά μου και γενικά ούτε να στείλω μήνυμα. Υπάρχει μήπως κάποια άλλη εφαρμογή που μπορώ να το κάνω αυτό ? ή μέσο pc να βλέπω τα μηνύματα και να στέλνω μηνύματα στο instagram ? Μην αναγκαστώ να αγοράσω android μόνο και μόνο για αυτό.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #136331 από Dieftharmenos στις 12 Φεβρουαρίου 2016, 1:35πμ

Dieftharmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 23/1/2014
μηνύματα: 936 αποδεκτές 0
Εχω την αισθηση αν και δεν την χρησιμοποιω την εφαρμογη οτι ακομα δεν γινεται.Παντως το BETA σημαινει οτι ακομα η εφαρμογη δουλευετε οποτε πρεπει να κανεις υπομονη λιγο καιρο.Αν βεβαια σου ειναι τοσο αναγκαια και εχεις την οικονομικη δυνατοτητα προφανως μπορεις να παρεις καινουργιο κινητο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login