Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Το χειρότερο σημάδι των καιρών μας είναι ότι κωλόχαρτο γίνεται όλο και πιο χοντρό, ενώ το χαρτί των βιβλίων όλο και πιο λεπτό.
Παρασκευή, 3 Μαΐου

Μυστικα!

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #92696 από Me lene στις 07 Ιανουαρίου 2012, 3:16μμ

Me lene

Εικονίδιο
μέλος από: 19/10/2011
μηνύματα: 259 αποδεκτές 0
ΕΧΩ το εξεις προβληματακι..
με εχουν εμπιστευτοι πολυ ανθρωποι πολλα μυστικα και τα κουβαλαω πανω μου εχω την αναγκη να τ κραταω για μενα..γιατι φαινεται η εμπιστοσυνη τους προς εμε ... αλλα αυτο εκπεμπω σε ολους..και πραγματικα κραταω πολλα μυστικα και προβληματα φιλων..κλπ κλπ..αφου να φανταστητε αμα ημουν καλος μαθητης θα πηγαινα ψυχολογια αλλα δυστηχος δεν ειμαι :(
το προβλημα εμπς περιπτωση ειναι οτι με εχουν πει καποια μυστηκα καποιοι και εχει τυχει μια δυο φορες..να μου ξεφυγουν σε αλλους που γνωριζουν αυτους τους καποιους που με ειπΑΝ Τα μυστηκα..και νιωθω οτι θα παν να το προδωσουν και με τρωει αυτο ρε παιδια νιωθω χαλια νιωθω οτι θα προδωσω αν ακουστη κατι..επισης εκτος απο αυτο στην σχεση μου δεν τα κραταω ολα μυστικα μα μυστικα ..και τα λεω σε 2-3 κολλιτους που εχω ..οχι οτι δεν τα εμπιστευομαι αλλα φοβαμε μην τους ξεφυγη τιποτα..και ολο αυτο με φερνει σε σκεψεις και δεν ξερω τι να κανω..

αυτο ρε παιδια εχετε να πρωτεινετε κατι?

ευχαριστω!
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #92751 από Nikos349 στις 08 Ιανουαρίου 2012, 6:08μμ

Nikos349

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 6/11/2011
μηνύματα: 58 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Δεν χρειάζεται να νιώθεις έτσι επειδή σου ξεφυγαν 2-3 λόγια για κάτι που σου έχει πει κάποιος ως μυστικό. Όλοι το έχουμε κάνει αυτό.

Δεν είναι λόγος να νιώθεις άσχημα και επίσης να το σκέφτεσαι ως πρόβλημα.



προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #92752 από Me lene στις 08 Ιανουαρίου 2012, 6:13μμ

Me lene

Εικονίδιο
μέλος από: 19/10/2011
μηνύματα: 259 αποδεκτές 0
αχα,,,καταλαβα :/
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #92753 από Nikos349 στις 08 Ιανουαρίου 2012, 6:24μμ

Nikos349

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 6/11/2011
μηνύματα: 58 αποδεκτές 0
Εντάξει μπορεί να έκανες βλακεία που το είπες άλλα και πάλι δεν χρειάζεται να νιώθεις έτσι. Το αν θα το καρφώσουν οι έξω εξαρτάται με το τι τους έχεις πει. Αν ηταν για παράδειγμα κάτι απλο δε νομίζω να ασχοληθούν. ( δεν περιστέφονται όλα γύρω από αυτό ).

Στην τελική μπορείς απλά να να μη το ξανα κάνεις.

Όλοι μας κάνουμε λάθη. Όλοι μας κάνουμε πράγματα για τα οποία μετανιώνουμε και νιώθουμε άσχημα. Νιώθεις ενοχές, άρα είναι κάτι καλό γιατί δείχνει ότι το έχεις μετανιώσει.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login