Στείλε λεφτά στο ftou.gr
H ζωή χωρίζεται σε τρεις φάσεις: Επανάσταση, περισυλλογή, τηλεόραση. Ξεκινάς ν' αλλάξεις τον κόσμο και καταλήγεις να αλλάζεις κανάλια.
Κυριακή, 5 Μαΐου

Ολοι ιδιοι

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #93812 από Crazy!!! στις 25 Ιανουαρίου 2012, 11:00μμ

Crazy!!!

Εικονίδιο
μέλος από: 19/5/2011
μηνύματα: 93 αποδεκτές 0
Καλησπερα παιδια...απλα ανακαλυψα κατι στην ζωη μου και αποφασισα να το μοιραστω εδω που δεν με ξερει κανεις.Απλα καταλαβα πως ως τωρα στην ζωη μου,οσοι με πλησιαζαν ειτε με τον ενα ειτε με τον αλλο τροπο.παντα ηταν γιατι ηθελαν στο τελος να με π******ν και παρολο που δειχνω παντα σκληρος χαρακτηρας..αυτο με ενοχλει και με στενοχωρει αφανταστα.Νιωθω πως ποτε κανεις δεν θα με αγαπησει απλα για αυτο που ειμαι..Τι πρεπει να κανω για να αλλαξουν τα πραγματα???..Ευχαριστω οσους το διαβασουν και απαντησουν.Αληθεια με ενδιαφερει πολυ η γνωμη σας :))))
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #93814 από manolio4 στις 26 Ιανουαρίου 2012, 12:16πμ

manolio4

Εικονίδιο
μέλος από: 9/6/2010
μηνύματα: 246 αποδεκτές 0
Βρε κορίτσι μου γλυκο γιατί το βλέπεις τόσο απαισιόδοξα.. Όσο για το πρώτο λογικό δεν ειναι? Αυτό ειναι το τελικό στάδιο αυτό τελικά θέλουν όλοι.. Δεν νομίζω ότι κάποιος που θέλει απλά να πήδηξει κάνει σχέση.. Και δες το και από την άλλη πλευρά.. Είσαι σε μια σχέση αρκετό καιρό και εκείνος θέλει να ολοκληρώσετε.. Εσύ τ λες όχι.. Αν αυτό έχει μείνει πια μετά από τόσο καιρό σχέση δεν ειναι λογικό να σε παρατήσει? Οκ μπορεί να κάνει υπομονή αλλά και η υπομονή έχει φβ όρια της.. Και στο κάτω κάτω το σεξ ειναι το ωραιότερο πράγμα στον κόσμο.. Δεν υπάρχει "δεν είμαι έτοιμη" απλά όπως τ βλέπω εγώ εσείς τα κορίτσια το βλέπετε και καλά "ωχ δεν θα είμαι πια παρθένα. Και τι θα γίνει άμα το μάθει κάνεις, και θα με θαβουν όλες μετά" και τέτοια.. Κάπως έτσι το έχω στο μυαλό μου.. Think positive!! :-) πόσο χρόνων είσαι?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #93828 από Crazy!!! στις 26 Ιανουαρίου 2012, 1:50μμ

Crazy!!!

Εικονίδιο
μέλος από: 19/5/2011
μηνύματα: 93 αποδεκτές 0
ειμαι 16..και δεν ειναι πως δεν θελω να κανω σεξ γιατι φοβαμαι η κατι τετοιο...Βασικα δεν ειμαι παρθενα..και συμφωνω απωλιτος με αυτα που λες απλα περα απο το σεξ υπαρχη και το συναισθημα κατι που δεν το εχω ζησει ΠΟΤΕ...ποτε μου δεν εχω νιωσει πως καποιος μαγαπαει..΄Το ειχα δεχτει βασικα αλλα δεν αντεχω αλλο,θελω και εγω να νιωσω κατι ομορφο :/
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #93830 από Νίκος-Ρόδος στις 26 Ιανουαρίου 2012, 2:44μμ

Νίκος-Ρόδος

Εικονίδιο
μέλος από: 10/10/2011
μηνύματα: 75 αποδεκτές 0
Το να βρεις καποιον που θα σε αγαπαει ειναι λιγο δυσκολο αλλα μην ανησυχεις καποια στιγμη θα ερθει
Μεχρι τοτε προσπαθησε να βρεις καποιον να περνας καλα μαζι του και να ειναι καλο παιδι... τωρα για το οτι οι περισσοτεροι θελουν σεξ σε αυτην την ηλικια το 80 τις εκατο των αγοριων ετσι ειναι...αλλα αν ψαξεις θα δεις υπαρχουν και καλα παιδια..εσεις συνηθως τραβιεστε με τους μαλακες...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login