Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Το να μιλάς για τη μουσική είναι σαν να χορεύεις για την αρχιτεκτονική.
Σάββατο, 18 Μαΐου

αγαπη

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #101193 από zifeis στις 21 Μαΐου 2012, 10:15μμ

zifeis

Εικονίδιο
μέλος από: 19/3/2012
μηνύματα: 294 αποδεκτές 0
εγω θα διαφωνησω με τον αιθεροβαμωνα
οχι μην κλεινεστε μεσα στο σπιτι βγειτε εξω κανει πολυ καλο
οσο και να νιωθετε ασχημα και δε θελετε να βγειτε καντε το
θα νιωσετε καλυτερα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #101197 από Dope Boy στις 21 Μαΐου 2012, 11:17μμ

Dope Boy

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 6/5/2012
μηνύματα: 129 αποδεκτές 0
Έξω και πάλι έξω, με τίποτα μην καθίσετε μέσα...!
Δύσκολα περνάει η καψούρα :) θέλει πολύ χρόνο και καινούριους έρωτες.
Πάντως η αλήθεια είναι ότι πάντα θα αισθάνεστε κάτι γι αυτό το άτομο, αν και στην τελική θα το "μισήσετε" ^^
Τα ίδια και τα ίδια κάθε φορά !
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #102782 από eveli στις 09 Ιουνίου 2012, 2:24πμ

eveli

Εικονίδιο
μέλος από: 5/6/2012
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
σιγουρα οσο θα περναει ο καιρος θα τον/την ξεπερνατε απλα για να συμβει αυτο πιο γρηγορα κ πιο ευκολα καλο ειναι οπως λενε κ αλλα παιδια απο πανω να βγαινετε...βγητε με φιλους, παρεα καθως μπορουν να σαν γνωρισουν νεα ατομα ωστε να ξεχαστητε με εναν νεο ερωτα...τα δυο πραγματα που βοηθουν ειναι ο χρονος κ ο/η επομενος/η...ο χρονος μονος του αληθεια δν κανει τπτ αλλα αμα υπαρχει καποια νεα γνωριμια ολο κ κατι γινεται..επισης το μονο π καταφερνετε κλεισμενοι σπιτι ειν να σκεφτεστε κ να μν μπορειτε να ησυχασετε απ'τις σκεψεις ωστε να το ξεπερασετε...!!για αυτο εξω με καλη παρεα τουλαχιστον να ξεχνιεστε οσο ειστε εξω κ αν εχετε κ φιλο/η με καλες γνωριμιες τοσο το καλυτερο. ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #102832 από Geo19 στις 09 Ιουνίου 2012, 10:37μμ

Geo19

Εικονίδιο
μέλος από: 5/6/2012
μηνύματα: 29 αποδεκτές 0
θα συμφωνησω με την εβελι..... ο χρονοσ και ο επομνοσ ειναι τα καταλληλα βοηματα για να ξεπερασεισ εναν μεγαλο ερωτα !! εμενα ομωσ απο προσωπικη πειρα τιποτα απο ολα αυτα δν με βοηθησε.... περασαν περιπου 2 χρονια απο τοτε που ειχα χωρισει απο καποιον που αγαπουσα πολυ κ ομωσ ξαναρχισα να τον σκευτομαι και να θελω να ειμαι παλι μαζι τ. θελω να καταληξω στο οτι μπορει να τον/την ξεχασεισ μετα απο καποιο καιρο αλλα μην αποκλεισεισ το οτι μπορει να τον/την θεσ ξανα ! ολα μπορουν να αλλαξουν μεσα σε λιγο χρονικο διαστημα ! τελοσ παντων εσυ προσπαθησε ολο και περισσοτερο μερα με την μερα να μην τον σκευτεσαι , να βγαινεισ με φιλουσ , να περνασ καλα και γενικα να απασχολεισ καπου το μυαλο σ!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #102833 από Geo19 στις 09 Ιουνίου 2012, 10:38μμ

Geo19

Εικονίδιο
μέλος από: 5/6/2012
μηνύματα: 29 αποδεκτές 0
η απαντηση μου παει για την/τον crazy
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #103361 από vanoula etc στις 18 Ιουνίου 2012, 4:06μμ

vanoula etc

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 15/6/2012
μηνύματα: 98 αποδεκτές 0
εμενα δεν με βοηθησε τιπτα για να τον ξεπερασω....αυτο που ισως με βοηθησε ηταν που μου ιλησε αρκετα ασχημα...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login