Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Δεν το κατάλαβα πως ήμουνα για σένα, ο πασατέμπος σου για να περνά η ώρα... (άσμα)
Παρασκευή, 3 Μαΐου

Το προβλημα μου

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #100515 από makrop στις 13 Μαΐου 2012, 7:36μμ

makrop

μέλος από: 13/5/2012
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Ακουστε την ιστορια μου...τα ειχα με μια κοπελα εδω και 1,5 χρονο...ομως το τελευταιο 3μηνο ειχαμε προβληματα με τους φιλους μας...ειμασταν συνεχεια μαζι και τους "γραψαμε"!Πανω λοιπον που το διορθωνα σιγα σιγα..μου ειπε να χωρισουμε..κατα τη διαρκεια του χωρισμου τα παρατησα ολα..δεν πηγαινα σχολειο,προπονηση..δεν εκανα τιποτα.υπηρχε μια κοπελα που της αρεσα και η πρωην μου μου ελεγε να κανω οτι θελω..οι φιλοι μου με πιεζαν να κανω κατι με το αλλο κοριστι και ετσι εκανα..απο τοτε ομως το μετανοιωσα πικρα..αλλαξα εντελως και εκανα τα αδυνατα δυνατα για να τα βρω με την πρωην μου πραγμα το οποιο εγινε χτες ( επιτα απο 3 βδομαδες χωρισμου )..χτες το βραδυ ομως..εμαθε για το τι ειχα κανει εγω με το αλλο κοριτσι και με χωρισε..και δεν ειναι οτι την πειραξε οτι εκανα κατι..την πειραξε που δεν της το ειπα και με αποκαλεσε "ψευτη"...πως θα την ξανακερδισω????την αγαπαω πολυ!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #100517 από makrop στις 13 Μαΐου 2012, 8:19μμ

makrop

μέλος από: 13/5/2012
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Ακουστε την ιστορια μου...τα ειχα με μια κοπελα εδω και 1,5 χρονο...ομως το τελευταιο 3μηνο ειχαμε προβληματα με τους φιλους μας...ειμασταν συνεχεια μαζι και τους "γραψαμε"!Πανω λοιπον που το διορθωνα σιγα σιγα..μου ειπε να χωρισουμε..κατα τη διαρκεια του χωρισμου τα παρατησα ολα..δεν πηγαινα σχολειο,προπονηση..δεν εκανα τιποτα.υπηρχε μια κοπελα που της αρεσα και η πρωην μου μου ελεγε να κανω οτι θελω..οι φιλοι μου με πιεζαν να κανω κατι με το αλλο κοριtsi και ετσι εκανα..απο τοτε ομως το μετανοιωσα πικρα..αλλαξα εντελως και εκανα τα αδυνατα δυνατα για να τα βρω με την πρωην μου πραγμα το οποιο εγινε χτες ( επιτα απο 3 βδομαδες χωρισμου )..χτες το βραδυ ομως..εμαθε για το τι ειχα κανει εγω με το αλλο κοριτσι και με χωρισε..και δεν ειναι οτι την πειραξε οτι εκανα κατι..την πειραξε που δεν της το ειπα και με αποκαλεσε "ψευτη"...πως θα την ξανακερδισω????την αγαπαω πολυ!!την θελω πισω...ξερω πως εχω κανει μ**** αλλα την αγαπαω..θελω να την αγκαλιαζω συνεχεια!!!!την λατερυω...δεν της αξιζε ολο αυτο που εγινε..και στεναχωριεμαι που το εκανα αυτο..ειμουν σε μια φαση που δεν ηξερα τι εκανα..μετα καταλαβα το λαθος...την αγαπαω!!!!ειναι το κοριτσι που με εκανε χαρουμενο,ευτυχισμενο...γεματο ΖΩΗ..ΕΛΠΙΔΑ..ΧΑΡΑ...ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΓΑΠΑΩ ΠΙΟ ΠΟΛΥ Κ ΑΠ ΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ!!!ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΕΧΩ ΠΙΣΩ!!Ευχαριστω για το χρονο σας..!ακουω αποψεις..λυσεις..και γενικα..γνωμες

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #100518 από Strumf18 στις 13 Μαΐου 2012, 8:30μμ

Strumf18

Εικονίδιο
μέλος από: 29/4/2012
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0
σε 1-2 μηνες θα καταλαβεις οτι δεν ειναι ουτε η χαρα ουτε η ελπιδα ουτε τα παντα για σενα πια...ετσι ειναι αυτα.νομιζεις οτι ειναι η ζωη σου αλλα μετα απο λιγο καιρο λες "δεν εγινε και κατι"
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #100521 από dark4 στις 13 Μαΐου 2012, 9:11μμ

dark4

μέλος από: 29/8/2010
μηνύματα: 225 αποδεκτές 0
Φίλε δεν έκανες κανένα λάθος. Ήσουν ελεύθερος όταν έμπλεξες με την άλλη και μάλιστα αυτή σε χώρισε. Μάλλον ένιωσε πως ήταν μια στιγμή αδυναμίας που γύρισε σε σένα και έψαχνε αφορμή να σε ξαναχωρίσει.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #100522 από lolboi στις 13 Μαΐου 2012, 9:18μμ

lolboi

Εικονίδιο
μέλος από: 19/6/2011
μηνύματα: 136 αποδεκτές 0
Οπως ειπε και ο φιλος πιο πανω. Σε 1-2 μηνες θα λες δεν ηταν τιποτα.
Ολοι ετσι κανουμε οταν χωριζουμε αλλα δεν αξιζει να προσπαθεις οταν ξερεις πως εσυ εισουν ο μ@λ@κ@ς της υποθεσης και χωρισατε για ασημαντο λογο και δεν σε αφηνει να τα βρειτε, να μιλησετε κλπ. Μην ασχολησε απλα και αυτη θα ρθει πισω αν πραγματικα σε νοιαζετε.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login