Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ένα γραμμάριο image αξίζει όσο ένα κιλό ουσιαστικής δουλειάς.
Κυριακή, 28 Απριλίου

Προβλημα με εμφανιση

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #101977 από Maniac97 στις 31 Μαΐου 2012, 10:24μμ

Maniac97

Εικονίδιο
μέλος από: 28/5/2012
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0
Εχω προβλημα με την εμφανιση μου,εχω μεγαλη μυτη και νιωθω πολυ ασχημα για αυτο και παλια ενα παιδι με κοροιδευε για την μυτη μου και απο εκεινο τον καιρο νιωθω ασχημα με την εμφανιση μου
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #101979 από asap στις 31 Μαΐου 2012, 10:43μμ

asap

μέλος από: 12/2/2011
μηνύματα: 860 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

φιλε και εγω εχω μεγαλη μυτη... εχω καρουμπαλακι... γυρω στα 13-14 μου αρχισε να εμφανιζετε και μεγαλωσε και η μυτη μου... μετα απο καποιο καιρο καταλαβα και εγω οτι αρχισαν να με κοιτανε παραξενα και να κρυφογελανε-μιλανε πισω απο την πλατη μου... σε καταλαβαινω γιατι τα εχω περασει αλλα δε το εβαλα κατω.. μετα απο λιγο καιρο αρχισα να τους κοβω τον αερα αυτονων που μιλουσαν πισω απο την πλατη μου... ακομα και στην ιδια μου την ταξη 2 καινουργια φιλαρακια που ειχα γνωρισει με κοροιδευαν μεχρι που τα ακουσαν καλα και μετα δεν εβγαζαν ΚΙΧ..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #101981 από Maniac97 στις 31 Μαΐου 2012, 10:58μμ

Maniac97

Εικονίδιο
μέλος από: 28/5/2012
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0
φιλε Ευχαριστω
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #101982 από Noir Désir στις 31 Μαΐου 2012, 11:01μμ

Noir Désir

Εικονίδιο
μέλος από: 11/5/2012
μηνύματα: 329 αποδεκτές 0
Κατ'αρχάς να σ πω ότι κανείς δεν είναι τέλειος εμφανισιακά..ή αν είναι θα είναι ένας στους 1000+ κ αυτό δε σημαίνει οτι δεν θα έχει ανασφάλειες, απλά δεν θα τις δείχνει.
αν η εμφάνισή σου σου προκαλεί ανασφάλεια σε σχέση με τα κορίτσια, να σ πω ότι δεν υπάρχει κανένας λόγος..δες λίγο γύρω σου, ΟΛΟΙ έχουν ή αποκτούν κάποια στιγμή..είναι πιο πολύ θέμα χαρακτήρα παρά εμφάνισης, και δεν σ το λέω για να σε "παρηγορήσω", έτσι ειναι. Πόσοι από αυτούς που έχουν φούλ αυτοπεποίθηση είναι τέλειοι εμφανισιακά ή και αντίστροφα, το να είναι κάποιος πανέμορφος κλπ κλπ σημαίνει ότι θα έχει και πέραση (σκέψου πχ. αν είναι πολυ ανασφαλής και το δείχνει, αν δεν μιλάει, αν είναι βαρετός κλπ);
Και τέλος πάντων, αν το μόνο """ελάττωμα""" στην εμφάνισή σου ειναι η μύτη σου, ρε πραγματικά νομιζω δεν έχεις ΚΑΝΕΝΑ λόγο να έχεις ανασφάλεια..ναι ντάξει δε σ λέω ότι αποκλείεται να σχολιάσει κάποιος που απλά θα σε δει, αλλά και τι έγινε; Για οποιονδήποτε μπορει να σχολιάσει ο,τιδήποτε, δεν θα κάτσι κανεις να αναλύσει πόσο μεγάλη ειναι η μύτη σ, έλεος δλδ (κ αυτό στο λέει άτομο που σχολιάζει τα πάντα :Ρ)..και πίστεψέ με, αν δεν σε απασχολέι εσένα δεν απασχολεί κανένα..ειδικά αν καταφέρεις να αυτοσαρκάζεσαι κιόλας.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #101983 από Maniac97 στις 31 Μαΐου 2012, 11:03μμ

Maniac97

Εικονίδιο
μέλος από: 28/5/2012
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0
Ευχαριστω
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #102693 από fasma στις 08 Ιουνίου 2012, 4:12πμ

fasma

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 4/6/2012
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0
Φιλαρακι να ξερεις οποιος εχει μεγαλη μυτη , λενε οτι εχει και μεγαλη ξερεις τι.. να μια ωραια απαντηση σε ολους αυτους που θα σου την πουνε !
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login