Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Ο υπολογιστής δε θ' αντικαταστήσει ποτέ τις εφημερίδες. Τι μπορεί να τυλίξει κανείς με έναν υπολογιστή;
Δευτέρα, 29 Απριλίου

ολα σκατα μου πανε

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #102600 από Rafailia sagapw στις 07 Ιουνίου 2012, 3:11μμ

Rafailia sagapw

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 19/4/2012
μηνύματα: 116 αποδεκτές 0
γεια σας μελη του ΦΤΟΥ,εχω ενα προβλημα που προεκυψε σημερα.Ενας "φιλος μου υποτιθεται" ενω κανονιζουμε να παμε καπου τελευταια στιγμη το χαλαει γιατι προτιμαει να παει για LOL.Σημερα το ποτηρι ξεχυλισε με αυτον,πραγματικα ξενερωσα..κανονισαμε απο χτες να παμε για μπαλα και 2 λεπτα πριν φυγουμε μου λεει "ασε βαριεμαι,παω για LOL".Στο διαολο να παει..
αυτο το γεγονος μου εχει φερει πολλα νευρα και σημερα ολα σκατα μου πανε.Εκτος απο αυτον μαλωσα με τον κολητο μου,οχι πολυ,αλλα μαλωσαμε.
Γενικα δεν ξερω που θα παει αυτο.Δωστε καμια συμβουλη γιατι δεν με κρατανε τα νευρα μου..
Υ.Γ. πριν λιγο επαιξα λιγο Pro 12 και δεν συγκρατιθηκα και εσπασα το πληκτρολογιο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #102614 από κεφτές στις 07 Ιουνίου 2012, 6:34μμ

κεφτές

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 1/6/2012
μηνύματα: 33 αποδεκτές 0
εγω θα σου ελεγα να μην ξαναμιλήσεις με τον «υποτιθεμενο φιλο».... πραγματικα τετοια ατομα που μονο ειναι κολλημενα με το pc τους κ γραφουν τους φιλους τους στα @@ τους γιατι δεν εχουν συνειδηση (ισως δεν εχει αρκετη ωριμοτητα ακομα), δεν αξιζει να τα κανεις παρεα..... χμμ εσπασες το πληκτρολογιο ε? πώς γραφεις τότε?? :P
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #102615 από Rafailia sagapw στις 07 Ιουνίου 2012, 6:48μμ

Rafailia sagapw

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 19/4/2012
μηνύματα: 116 αποδεκτές 0
χαχαχαχα σωστος αλλα εγραψα απο το netbook ;)
Εσπασα το αλλο απο το μεγαλο pc
ναι πραγματικα μας γραφει στα @@ του συνεχεια..δν μπορω να το καταλαβω αυτο..προτιμαει pc απο φιλους :s
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #102622 από takatakaros στις 07 Ιουνίου 2012, 7:43μμ

takatakaros

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 14/1/2011
μηνύματα: 144 αποδεκτές 0
Φιλε αμα ειναι τοσο κολλημενος ισως πρεπει και να τον βοηθησεις! Αυτο που εχει μπορει να ειναι αρρωστια... Ειχα ενα γνωστο που επεζε ολη την ωρα φαρμα στο facebook και εκανε περα τους φιλους του γιατι ασχολουνταν ολη την ωρα με τις φραουλες του! Τωρα δεν ξερω σε τι κατασταση ειναι αυτος ο φιλος σου... Μπορει να πρεπει να τον βοηθησεις αλλα μπορει και να αδιαφορεις ωστε να μεινει μονος του και να καταλαβει τα λαθη του... Τωρα δεν ξερω τι να σου πω ; Εσυ κρινεις!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #102625 από Rafailia sagapw στις 07 Ιουνίου 2012, 8:23μμ

Rafailia sagapw

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 19/4/2012
μηνύματα: 116 αποδεκτές 0
ευχαριστω για την συμβουλη σου φιλε αλλα εδω και 4-5 μηνες που το κανει αυτο προσπαθω να τον κανω να ξεκολησει αλλα με τιποτα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #102645 από takatakaros στις 07 Ιουνίου 2012, 9:47μμ

takatakaros

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 14/1/2011
μηνύματα: 144 αποδεκτές 0
Τοτε δειξε του αδιαφορια μηπως καταλαβει το λαθος απο μονος του...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #102656 από Rafailia sagapw στις 07 Ιουνίου 2012, 10:41μμ

Rafailia sagapw

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 19/4/2012
μηνύματα: 116 αποδεκτές 0
οκ αυτο θα κανω..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #102690 από TRaF στις 08 Ιουνίου 2012, 3:56πμ

TRaF

Εικονίδιο
μέλος από: 20/12/2010
μηνύματα: 169 αποδεκτές 0
γεια σου και απο μενα...
λοιπον επειδη ειχα περασει και εγω κατι παρομοιο πριν κατι μηνες το μοο δραστικο και ισως αποτελεσματικο ειναι να του μιλησεις και α του δωσεις να καταλαβει πως αυτο που κνει τον απομονωνει...ακομη αν πλαι δεν το καταλαβει πες του πως η θα διαλεξει την παρεα του η τον υπολογιστη.. η ακομη επιστρατευσε ους παντες για να του μιλησουν...τωρα τον αναφερες υποτιθεμενο φιλο...μηπως αυτο σε κανει να σκεφτεις πως ισως αυτο να ειναι η αφορμη, και η αιτια ειναι πως δεν το θεωρεις φιλο? δηλαδη μηπως πιστευεις πως ειναι καλυτερα αυτο που γινεται για να χωωρισουν μια και καλη οι δρομοι σας?
φιλικα παντα ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #102692 από fasma στις 08 Ιουνίου 2012, 4:03πμ

fasma

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 4/6/2012
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0
Μακαρι φιλαρακο μου στην ζωη σου τα μοναδικα προβληματα που 8α εχεις να ειναι κατι τετοια ...
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #102718 από Pro Gamer στις 08 Ιουνίου 2012, 2:07μμ

Pro Gamer

Εικονίδιο
μέλος από: 2/2/2012
μηνύματα: 121 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Ορε αυτος ειναι μεγας μαλακας σε παραταει για να καει στο λολ
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login